имам си любовник ...

  • 36 879
  • 185
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
ПоФали се и кво?  newsm78

Чудя се колко ли живот ще има таз темичка?  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 715
Абе вие май забравихте на по-задните страници как оплювахте мъжете, които имат любовници.
Ама как става така, че когато жена пусне тема, че има любовник, всички се изтрепват да пишат сърдераздирателни съвети от рода на "Слушай сърцето си" и други подобни, а като пише някоя, че мъжът й има любовница и се изнася при нея, никоя не казва, че е направил хубаво, че е послушал сърцето си.

# 17
  • Мнения: 1 844
ако си щастлива в брака си,ако не искаш да загубиш мъжа си-прекъсни тая връзка.някой път хормоните си правят лоша шега и заиграват по някой друг,но смятам,че по-ценно от щастливото семейство няма,така че не го рискувай.

# 18
  • Мнения: 9 865
В тая тема аз не виждам драма.

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не ми се е случвало, защото не мога и необичам да лъжа.
Дори когато съм се колебала м/у двама съм късала с единия, за да съм коректна.
Не правя това което не искам да се случи на мен.
Дано не пишеш някой ден, че мъжът ти си има любовница.

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 20:08 от Олинце

# 20
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Не му мисли много много-ако обичаш съпруга си остани с него,а доколкото разбирам го обичаш
.Не,че съм компетентна,ако на мен се случи не знам , newsm78 но това е което мисля.Такива връзки са без смисъл,единствено е важно да се помисли и за по напред в живота.

# 21
  • Мнения: 165
К'ва страст, к'ви 5 лева? Страст е да питаш "дали да спя с него": 1път и толкоз, след 3 месеца тва си е връзка. Не виждам какъв край чакаш.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Разума или сърцето? Shocked ... Ти кого обичаш?

# 23
  • Мнения: 25 633
Ох, какво да ти  кажа, такива като теб много ме дразнят, не стига, че изневеряваш, че се и хвалиш!

Що се чудиш? Едно време вярващите са се хвалели пред изповедниците си. Сега с този атеизъм и пишман религиозност, кво да правят?  newsm78
Mr. Green

# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ам честито! Кажи на твоя мъж, любовникът ти да каже на жена си и вот вам сюрприз! Животът ви ще стане интересен, гаранция.  Peace

# 26
  • Мнения: 2 070
супер ще е и мъж ти да си има любовница,
да дойде и да ти каже,така по-малка вина ли ще чувстваш?

# 27
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Аз не се сещам какво значи "да изживея докрай", доколкото схващам, вече сте направили сглобката?

Иначе - все ми едно, предпочитам да съм си консерва,и да намирам постъпки като твоята за отвратителни, но понеже най-вероятно не те познавам - няма да си казвам мнението.

Единствено се надявам, любовника ти да не е моя мъж  Joy

# 28
  • Мнения: 3 641
Ам честито! Кажи на твоя мъж, любовникът ти да каже на жена си и вот вам сюрприз! Животът ви ще стане интересен, гаранция.  Peace
Тоя вариант най-много ми харесва. Друго нещо си е споделната емоция hahaha

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А на мен ми харесва вариантът и съпругът да си е намерил девойка. Така ще са квит и няма да има обидени.

Общи условия

Активация на акаунт