имам си любовник ...

  • 37 180
  • 185
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 196
Joy
GERBER,що така подлъга младежа и после му попари надеждите? Laughing


Simple Smile Да си го върна, заради друг Laughing Laughing Laughing
Жени. Mr. Green

# 151
  • София
  • Мнения: 2 968
Joy
GERBER,що така подлъга младежа и после му попари надеждите? Laughing


Simple Smile Да си го върна, заради друг Laughing Laughing Laughing
Жени. Mr. Green

E, шегувам се разбира се, но поста на Симеончо ме развесели Simple Smile

# 152
  • София
  • Мнения: 2 968
Отвратително.Да правя любов слад като тя е правила с него.Много е мръсно така.



Ами ако не знаеш?

# 153
  • София
  • Мнения: 4 887
Това с любовника е много сложна тема. Никой не може да ти даде точен съвет, защото ситуацията винаги е непредвидима. Според мен всичко зависи от това, до каква степен държиш в перспектива на отношенията си с този "любовник". Ако всичко е само мимолетно емоционално обвързване, подплътено с физическа близост, може би е по-добре да спреш сега, защото много скоро може да започне да ти личи. Жените принципно сме много по-всеотдайни и сантиментални в чувствата и в любовта, заради което често не избираме вярната посока.
Ако твоят мъж се грижи за теб и ти дава всичко, от което имаш нужда като семейна жена, не избирай връхлетялата те временна емоция.

Успех!

# 154
Joy
GERBER,що така подлъга младежа и после му попари надеждите? Laughing


Simple Smile Да си го върна, заради друг Laughing Laughing Laughing
Жени. Mr. Green

E, шегувам се разбира се, но поста на Симеончо ме развесели Simple Smile


Герберче, аз не говоря много, повече действам, така че вече имам нещо в предвид  bowuu
Айде весело прекарване на Новата година  Laughing

# 155
  • Мнения: 54
Eee , като ще се предлагаш, дай снимков маТриал  smile3509

# 156
  • София
  • Мнения: 2 968
Герберче, аз не говоря много, повече действам, така че вече имам нещо в предвид  bowuu
Айде весело прекарване на Новата година  Laughing

Мерси Simple Smile и на теб Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 157
  • Мнения: 2 673
Раздели се с мъжа си, това е страшно унизително и за теб и за него. Но изживей връзката си ...
късмет

# 158
  • София
  • Мнения: 2 968
Раздели се с мъжа си, това е страшно унизително и за теб и за него. Но изживей връзката си ...
късмет

Не е ли по-добре да си я изживее, без да разваля семейството си, ако държи да живее занапред с мъжа си?

# 159
  • София
  • Мнения: 3 390
Раздели се с мъжа си, това е страшно унизително и за теб и за него. Но изживей връзката си ...
късмет

Не е ли по-добре да си я изживее, без да разваля семейството си, ако държи да живее занапред с мъжа си?
Разбира се, че е по-добре. Peace

# 160
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
подло е.

# 161
  • Мнения: 46
Ако бях в подобна ситуация, бих направила 2 неща, едно с "чувствата" и едно с "разума":
1. Бих се поставила на негово място, т.е. бих си представила как щях да се чувствам и реагирам, ако той имаше любовница, с която се чувства на седмото небе, а на мен ми замазва очите. Бих си представила колко унизена и наранена щях да се чувствам.
2. Бих се замислила, заслужава ли той това? И ако не го заслужва, защо да му го причинявам? Ако го заслужава - тогава защо изобщо съм още с него.
И после, бих си направила едно средно аритметично в полза на него, ако го обичам, или в полза на себе си, ако не го обичам...и мисля, че ще реша задачата правилно Hug

# 162
  • София
  • Мнения: 2 968
И после, бих си направила едно средно аритметично в полза на него, ако го обичам, или в полза на себе си, ако не го обичам...и мисля, че ще реша задачата правилно Hug

Е, да де, но пък математиката и чувствата са две много различни понятия Simple Smile

# 163
  • Мнения: 46
Ами тя авторката пита - разум или чувства, аз изказвам своето мнение Wink

# 164
Скъпи дами,
Интересна тема обсъждате, но някои тънкости явно ви убягват. Позволете да изкажа скромното си мнение на мъж, който е попадал в най-различни ситуации. Първо - животът не е черно-бял. Има милиарди прекрасни цветове и нюанси. И ако искате да бъдете наистина честни пред себе си, то най-добре да си признаете, че на първо място завиждате. Макар и мъничко, макар и тайничко, но завиждате. Не мисля, че дори и една от вас се страхува да не я сполети "ненавременна" любов. Всеки иска да бъде обичан, а по-същественото е, че всеки иска да има някой, когото да обича. Да обичаш децата си е прекрасно. Да обичаш мъжа си - също. Но да си имаш любовник е нещо коренно различно. Усещане, което се подсилва стократно само от това, че трябва да го пазиш в тайна. Усещане, което не знаеш с кого да споделиш. По тази причина го споделяш само с любовника, на когото пък това още повече му харесва. С него, разбира се, се случва абсолютно същото. Сигурно се питате колко ли ще продължи това Simple Smile Ами най-вероятно колкото е продължил и щастливият ви брак с благоверния, но доста по-разтеглено във времето. Т.е. ако се виждате с любовника за 2 часа на ден, а със съпруга си и семейството сте по 6 часа всеки ден и този семеен живот ви е станал безразличен за 2 години, то приключението с този любовник би могло да ви се вижда прекрасно поне 5-6 години. Стига да знаете как да подходите Wink На първо място - с разум. Трябва взаимно да се пазите от "издънки" и за предпочитане е да не участвате в общи компании с познати и на двете страни - любовника и благоверния. Не за друго, ами може някоя ваша по-задръстена и приказлива дружка да се изкаже неподготвена в лош момент Simple Smile А предполагам никоя от вас не иска да загуби собствения си съпруг заради подобна изцепка. Имайте предвид, че докато няма 100% доказателство за алтернативната ви връзка, винаги може да намерите начин (подход) да омилостивите брачната си половинка. И не си правете илюзията, че ако си признаете ще е по-добре. Напротив - ще е МНОГО по-зле. А за чувствата - отдайте ги отчасти на любовника, но не за сметка на децата (ако имате). В такива случаи благоверния и без друго сигурно вече е свикнал на нарастващото безразличие Wink

Общи условия

Активация на акаунт