имам си любовник ...

  • 37 174
  • 185
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 008
Момичето,както разбирам няма деца т.е. сключила е брак, но не е създала още семейство. Така,че не я нападайте. Нека да прави това,което и е кеф.
Женени са,но не са семейство ? Това ми звучи като гатанка. Ами какви са ако не семейство,гаджета с халки ? Хайде стига глупости. Теб децата ти ли те спират да си хванеш любовник ? Защото аз все си мисля,че когато имаш мъж,трябва да си седиш до него,вместо да се чудиш кой да забършеш. Пак казвам.. ако ще разваляте семейства,не ги правете по-добре,има достатачно нещастие в живота на хората,не е нужно да добавяте още. Вместо да се чуди как да е щастлива,как да си има деца и тн, тя по любови ходи. Все едно е на 15 ! УЖАС !  #Crazy
Исках да кажа,че след като няма деца е по-добре да се раздели с мъжа си вместо да го лъже и да му изневерява. А за другото си напълно права- би трябвало да си мисли как да се развива в семейството,а не извън него.

# 91
  • Мнения: 343
Поддържането на паралелна връзка определено няма да ти реши проблемите в брака, само ще усложни нещата. Или си впрегни силите да си оправиш семейството, или се развеждай и почвай на чисто.

# 92
  • Мнения: 3
Преди бях чел някаква подобна драма, но казусът беше с продължение:

"Имам си страхотна работа, чудесен мъж, въобще идилия. Преди около година си намерих любовник, което е тъпо, но донякъде приемливо. Проблемът е, че преди една седмица се запознах с едно невероятно момче и искам да бъда и с него. Дали съм прекалено извратена и как, мислите, ще ми се отрази това на семейните отношения?"

...нещо от сорта беше. Да имаш любовник не е проблем, проблем е ако се появи втори любовник.

 smile3514

# 93
  • Мнения: 2 070
Преди бях чел някаква подобна драма, но казусът беше с продължение:

"Имам си страхотна работа, чудесен мъж, въобще идилия. Преди около година си намерих любовник, което е тъпо, но донякъде приемливо. Проблемът е, че преди една седмица се запознах с едно невероятно момче и искам да бъда и с него. Дали съм прекалено извратена и как, мислите, ще ми се отрази това на семейните отношения?"

...нещо от сорта беше. Да имаш любовник не е проблем, проблем е ако се появи втори любовник.

 smile3514
ако съпруга се появи,когато си с любовника,е на това аз му викам проблем Mr. Green

# 94
  • Мнения: 3
....ако съпруга се появи,когато си с любовника,е на това аз му викам проблем Mr. Green

...по-скоро в случая - с двамата любовници  #Crazy

# 95
  • Мнения: 123
Сърцето ще слушаш разбира се. А я ми кажи ти като се ожени за твоя пич по любов ли беше или...?   Ако отговорът ти е "ДА" и сега искаш да си с тоз пич,съветът ми е такъв:Изживей момента с любовника и един ден ще паднеш от пухкавите бели облачета тогава се върни при мъжо ти без да разбира горкия.Ако ли пък отговорът ти е"Не заради друго..." ,тогава бъди с любовника и разкарай мъжо ти,защото дори и да се върнеш ти пак ще литнеш някой ден и така до....безкрай.

# 96
  • Мнения: 2 196
Айде да ти е честит любовника!
Тази година един,до година двама!!!

П.П.Има тема,специално за любовниците.Можеше да се похвалиш там. Grinning

# 97
  • Мнения: 54
Аз не разбрах как точно разбираш понятието "да изживееш страстта си докрай"?
Т.е. ако това е 5 години, би ли могла да криеш подобна /прекрасна/ връзка от мъжа ти?!?

Може би трябва да изясниш за себе си дали брака ти има бъдеще.

/не те упреквам, разбирам те/

# 98
  • Мнения: 123
Предполагам, че добре познаваш мъжът си. Ако разбере как ще реагира? Ако ти прости как ще живеете заедно после? Много сложна дилема.
  Thinking

# 99
Тъкмо си пия кафето и чета, много е било важно да споменеш предисторията още в самото начало, но може би си мислела, че някой ще го сметне за оправдание. Той щом те ревнува от родителите ти, щом ти казва за какво служи телефона и прочие, то тогава за какво да говорим?! Ако сега ти прави проблеми, макар и не толкова сериозни, то какво ще стане по-нататък във времето? Мирише ми на настъпана жена, след това потъпкана. Замисли се за какво всъщност искаш да си с такъв съпруг? А относно любовника - изживей си това, което ти е писано, но пак ти казвам: НЕ ТОВА ТИ Е ОСНОВНИЯ ПРОБЛЕМ.

# 100
  • Мнения: 1 455
Съгласна съм с kressi
Проблема е в семейството ти.Явно мъжа ти те тъпче,държи те изкъсо,не ти дава никаква свобода Thinking
Помисли над този проблем и реши за себе си дали си щастлива така.

# 101
Имай предвид, че мъжът ти няма да се промени, нито с ревността, нито с натякванията, нито с ограничаването на личното пространаство.

# 102
  • Мнения: 28
Ако искаш да живееш в лъжа,продължавай!Но това е пълна глупост.Лъжеш себе си,не някой друг.А и помисли за съпруга ти!Постави се на негово място.Според мен трябва да му кажеш,а не да го лъжеш.

# 103
  • Мнения: 209
Щом ти е готино с него си изживей емоцията и страстта,т'ва е моя съвет Peace

# 104
  • Мнения: 1 428
Моето мнение е че рано или късно и любовникът ти ще си покаже лошите страни.Сега имаш сладки моменти ,но и смъжа ти си имала много такива.Помисли си реално какво печелиш и какво ще изгубиш ако продължиш така.Ако смяташ,че мъжът ти не може да ти осигури щастлив живот по-добре го напусни сега докато е рано и нямате деца,но така да се самозалъгваш с любовник няма смисъл според мен.Не усложнявай живота си,сега си в еуфория,може и да изпитваш чувства,но след време ще мислиш по друг начин.Всяка връзка в началото ни повдига духа и самочувствието,но помисли си какво ще стане ако мъжът ти научи.Как ще се оправдаеш пред него и с какви очи ще го гледаш занапред.

Общи условия

Активация на акаунт