Ако знаех...

  • 7 690
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
И аз май не искам да знам Rolling EyesНали човек трябва да се развива и усъвършенства. Пък и  така има тръпка...... Hug

# 16
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Ако знаех преди 12-13 год. това, което знам сега, щях да имам много пари...
Ако знаех колко е била страхотна младостта ми, щях да я изживея още по-пълноценно....
Ако знаех какво е бъдещето едва ли щеше да ми е интересно.....
Ако знаех, че ще живея в интересни времена... пак бих го преживяла....

# 17
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ако знаех-няма такова кино, пак същото щях да свърща.
Виж, ако можех...Всеки път щях да живея живота си различно.

# 18
  • Мнения: 293
Ако знаех как да играя настолни ролеви игри, щях да се забавлявам доста повече в последните години от празнодумстване във форуми.

# 19
  • Мнения: 6 491
Ако знаех какво да гледам,щях да го видя...

# 20
  • Мнения: 871
Ако знаех колко е права майка ми нямаше да си троша главата...Ама без строшена глава к'во ли пък щях да знам!
И в духа на авторката (много мила женица) ако знаех каква наслада носи червеното виното нямаше да си губя времето с водки Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ако баба беше мъжка... Ехей! Какво щеше да е хубаво!
Сякаш предпочитам да не разсъждавам върху това "ако". Гледам да гледам напред, санким успея да се подобря някак. Нещата се случват, когато има грешки е хубаво да се поучаваме, но не винаги се получава. Туй е то, такъв е животя.

Мхмх.. Може би, ако знаех какво е амбиция... Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
И в духа на авторката (много мила женица) ако знаех каква наслада носи червеното виното нямаше да си губя времето с водки Mr. Green

И ако знаеше каква наслада носят чуждите мъже - нямаше да си губиш времето със собствения....  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 723
 
И в духа на авторката (много мила женица) ако знаех каква наслада носи червеното виното нямаше да си губя времето с водки Mr. Green

И ако знаеше каква наслада носят чуждите мъже - нямаше да си губиш времето със собствения....  Mr. Green
Добре, че собствения още не се е усетил за насладата,
която носят жуждите жени Mr. Green

# 24
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
..., ако знаех, че ще срещна този прекрасен човек, който днес е баща на сина ми, нямаше да търпя толкова години онова влечуго, бившето ми гадже  Mr. Green
..., ако знаех колко сладко си търка очите синчето, когато му се доспи, нямаше да мисля толкова дълго дали съм готова да давам живот  Heart Eyes
... и ред други такива

# 25
  • Мнения: 1 100
Ако знаех тази вечер, че ще си изгубя дебитната карта, която ми направиха само преди 2 часа, нямаше да я нося с мен изобщо.

# 26
  • Мнения: 15 571
Ако докато бях ученичка знаех, че един ден ще ми се ходи на училище нямаше да бягам от часовете  Mr. Green
Ако в началото на връзката с мъжа ми знаех, че един ден ще се омъжа за него щях да го направя още тогава  Peace

# 27
  • Мнения: 871
И в духа на авторката (много мила женица) ако знаех каква наслада носи червеното виното нямаше да си губя времето с водки Mr. Green

И ако знаеше каква наслада носят чуждите мъже - нямаше да си губиш времето със собствения....  Mr. Green

Ти откога знаеш Shocked

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз не надянах брачен хомот в детска възраст... опознах света първо!

# 29
  • Мнения: 193
Ako знаех, че на някои лекари не трябва да им се доверяваш напълно, нямаше да имам толкова силно чувство за вина, че без малко щях да убия детето си...

Общи условия

Активация на акаунт