Ако знаех...

  • 7 726
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 332
Ако знаех... Само ако знаех, че повече никога няма да видя един скъп за мен човек... Щях да му се обадя същата вечер, той беше жив...  А аз... Цялата вечер се обаждах на кой ли не, но не и на него...  А сутринта вече беше късно... Flowers Rose

# 76
  • Мнения: 3 501
Има едно много хубаво лафче: "Ако телефонът ти не звъни, това съм аз, която не ти се обажда" или нещо такова /припомнете ми/.

# 77
  • Мнения: 1 335
Ако знаех че трябваше да направя нещо много просто....да почакам.
Сега вече мога да чакам, но няма ако...

# 78
  • Мнения: 494
 Няма "ако"-та в живота ми. Не съжалявам за нищо, за другото си прощавам.

# 79
  • Мнения: X
Ако знаех колко лесно се живее, като спре да ти пука, нямаше да остарея психически толкова преждевременно.

# 80
  • Мнения: 2 070
Ако поне знаех какво искам...

# 81
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако знаех малко повече за живота и любовта нямаше да зарежа онзи страхотен, красив, млад и влюбен до уши в мен човек , заради един глупак и някаква си тръпка ... но пък тогава нямаше да имам сегашния си мъж и дечко  Grinning

# 82
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Ако знаех, че съм до глупост щедра, щях да се спра по-рано или поне да намаля темпото.

# 83
  • Мнения: 7 130
Ако знаех, че толкова неща могат да бъдат различни само заради едното "ако".

# 84
  • Мнения: 943
1)Ако знаех,че ще срещна моя прекрасен съпруг,нямаше да страдам и да си изплаквам очите преди това.
2)Ако знаех,че не ми отива с тъмна коса,нямаше да се разделя с кичурите ми Flutter

# 85
Ако знаех, че хората са толкова неблагодарни щях да им покажа среден пръст. Ако знаех, че майка ми е по-мъдра от приятелките ми, щях да слушам нея. Ако знаех, че мъжете лъжат много и аз щях да ги лъжа.

# 86
  • Мнения: 2 759
                    Ако знаех чии е портфейла, дето намерих миналата седмица, бих го върнала...
                    Ако знаех как да съм просто една малка лигла, сигурно щях да порастна много по-щастлива...
                    Ако знаех числата от тотото... нали   Mr. Green...

                    Иначе - нищо съдбоносно няма, за което да съм искала да знам предварително. Сичко ми е ток  Peace.

# 87
  • Мнения: 3 376
Ако знаех за ЕБХ преди да родя или поне малко след това щях да спестя подсеченото дупе на сина ми и огромното количество памперси всеки от които се разгражда за 500 години Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 157
Ако знаех,че баща ми ще умре така нелепо щях да го предпазя.

Ако знаех,че най-прекрасното нещо е да си родител щях да стана по-рано.

И още много други,но тези са най-важните.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Ако знаех ... бих оставила нещата точно такива каквито са. Харесвам щастливо-случайния начин по който ми са се случвали нещата в живота.

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 11:02 от Linkata

Общи условия

Активация на акаунт