Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 530
Момичето с камерата е дъщеря на Mariely, беше довела сестричката си.

# 271
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Много сме доволни и аз, и Филип, много весело беше. Благодаря много на Лили и Бифана за организацията.   bouquet

# 272
  • София
  • Мнения: 1 877
На Йоанна и беше много забавно, на мен също Grinning. Ето малко снимки от нас /партито от 13.30/.

# 273
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Лили, Бифана отлична организация!!! Много съм доволна от клубчето, отличен избор. За съжаление моето диване не можа да се климатизира  Cry и само мрънкаше за баща си и майка си  ooooh!.  Няма оправия.
И аз повярвах в Дядо Коледа Simple Smile Не съм виждала толкова сполучливо изглеждаш.
Ето и малко снимки от нас къде ревящи, къде по-спокойни:

http://janaatanasova.multiply.com/photos/photo/64/12

# 274
  • София
  • Мнения: 3 124
Хубави снимки, Жани! Малката е много сладка!
Клубчето изглежда много пъстро и приятно. Дядо Коледа наистина е страхотен, искам такъв и в неделя в "Ателие 313"!  Grinning

# 275
  • Мнения: 799
Дефинирай "детенце в дясно", че са много  Mr. Green

# 276
  • Мнения: 4 371
Много, много хубаво изкарахме и аз, и Пепи. Всичко беше на шест, благодаря ви за организацията. Явно моя си е още бебе и трябва да го водя при по-малките, защото миналата година не изтрая края на театъра ooooh! А тази не му чух гласа Laughing

Дядо Коледа беше разкошен, най- истинския белобрад старец, които съм виждала, за малко да повярвам наистина , че съществува и е дошъл от Лапландия.  Laughing Чудесен беше. Hug
Абсолютно!!!


На Йоанна и беше много забавно, на мен също Grinning. Ето малко снимки от нас /партито от 13.30/.
Просто те убивам. Къде съм те пропуснала в тълпата, но аз пък и не знам как изглеждаш Blush

# 277
  • София
  • Мнения: 1 877
Просто те убивам. Къде съм те пропуснала в тълпата, но аз пък и не знам как изглеждаш Blush

Ама ние бяхме от 13.30 Crazy, затова... Иначе щеше да ме познаеш със сигурност по ЛаРедутските одежди Joy.

# 278
# 279
  • София
  • Мнения: 3 124
За съжаление дъщеря ми е хремава и ще дойдем само с баткото.  Sad
Нали ще може да вземем и нейния подарък, да й го донесем?

# 280
  • София
  • Мнения: 2 530
Радвам се, че сте останали доволни.
Очакваме по- големите днес от 17ч в Ателие 313.


За съжаление дъщеря ми е хремава и ще дойдем само с баткото.  Sad
Нали ще може да вземем и нейния подарък, да й го донесем?

Съжалявам за малката, разбира се, че ще вземете и нейния подарък.

# 281
  • Мнения: 1 931
Ние вчера сутринта си изкарахме много хубаво.
Друг път ако пак се организира нещо- пролет, 1 юли и по друг повод живот и здраве пак ще сме тaм. Много Ви благодаря.

# 282
  • Мнения: 177
Доста късно;но мислех;че днес ще пътуваме;но....има ли място за още 2 деца ще платя на място;момчета на 6 и 8 г.

# 283
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
И коя е дамата с камерата и розовата блузка:

http://images22.snimka.bg/004766290-big.jpg

Питам от чисто любопитство, тъй като повечето ги познавах, а ми беше неудобно да се запознавам с другите, които не познавах. Embarassed

[/quote]

Дамата с розовата блузка е голямата ми щерка  Laughing, която заведе сестра си на купона, защото майка им работи във фирма, чиито собстваник е решил да ни мори почти през всички празнични дни.
Между другото отзивите и на двете са страхотни, купона е бил невероятен. Лили благодаря ти за организация

# 284
  • София
  • Мнения: 847
А Ателие 313 дали ще го намеря лесно... Не съм била в този квартал, гледам на картата къде е, но... някой може ли да ми даде на лични течефона си за указания, ако се изгубя...

Общи условия

Активация на акаунт