КОЛЕДЕН БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КАРНАВАЛ-ВАРНА

  • 17 582
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 13 512
имаме запитване от съседен форум към организаторите на бала - за позволение да се ползва мероприятието ви за подписка против датата 02/01/08 като първа приемна за кандидатстване в детски градини, респ ясли


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202528.msg5893188#msg5893188
нЕБЕСНА ВИ Е ОТговорила. Разбира се,че ще ви подкрепим!Донесете повече листи за подписи. Wink

# 226
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Момичета, ние отпаднахме. От снощи Детелина е с температура и цяла нощ е кашляла.
Много е нещастна, аз също, защото и аз като децата с нетърпение очаквах карнавала. Embarassed

# 227
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Дойдохме, забавлявахме се, хареса ни  Sunglasses.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз тъй и не забелязах дали е имало подписка, щото бях отвън, но кажете докога и къде да отивам да се подписвам против висенето в първия работен януари за записване в детска градина! Crazy

Карнаваля мина страхотно! Очаквувам в нетерпенийе фотографическия материал!  ura

# 229
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 402
И аз никаква подписка не видях, защото доста чакахме за сцената, за да вземем дипломата.

# 230
  • Варна
  • Мнения: 3 262
На Мони много й хареса, полудува на воля, благодарим на организаторите  Grinning Дано сме събрали достатъчно парички за децата  Grinning  Praynig

# 231
  • Мнения: 862
И ние бяхме там! Хареса ни! Малкият се забавлява страхотно! Всички деца бяха много сладки!
Благодаря на всички, които се потрудиха, за да се забавляват нашите деца! Hug
И чакаме следващият карванал Laughing

# 232
  • Мнения: 6 039
и на мен и на Малена много ни хареса. Тръгнахме си последни, изгасихме лампите. Много забавно, и надявам се много полезно.
Благодаря на организаторите, за прекрасния празник. Благодаря и на водещия Тито, който бе така мил да се отзове, въпреки претоварения му график. Heart Eyes

вече с нетъроение очаквам Великденския карнавал Crazy Crazy Crazy Crazy

# 233
  • Мнения: 263
Поздравления, момичета!
Беше много хубаво и децата се забавляваха.

# 234
  • Мнения: 3 405
Хубав и весел карнавал! Толкова щастливи деца на едно място  Grinning Благодарим на организаторите!

# 235
  • Мнения: 1 425
Браво момичета беше страхотно. Най-вече децата много се забавляваха.   bouquet

# 236
  • Варна
  • Мнения: 974
Наистина беше великолепно, изкарахме чудесно! Благодарим!  bouquet

# 237
  • Мнения: 529
 А, снимки? Аз май настинах на предния купон и затова не дойдохме.

# 238
# 239
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 402
Вече знае ли се колко деца и родители сме били на карнавала?
Честно казано, очаквах повече деца, а може и така да ми се е сторило, защото залата беше доста голяма.

Общи условия

Активация на акаунт