Отговори
# 165
  • Мнения: 977
Рибке, имаш ли идея какво можем да предприемем за да спрем тази наглост от страна на собствената ни държава?

Крайно време е Добревци и т.п., дето само разиграват родителите, не само да напуснат работните си места, а да понесат отговорност за безхаберието си!

# 166
  • Мнения: 4 542
Е, не... Думи нямам! Чувствам се безсилна, пък как се чувстват родителите на Георги, не знам... Да ти кажат право в очите, че да, дайте знак, че ви пука и ще намалим още цената и ти да се правиш на малоумен идиот и да размотаваш майката на дете със застрашен живот, да знаеш, че от теб зависи до голяма степен това дете да живее и по цял ден да си бъркаш в носа и да плещиш простотии по телевизиите - ей това е престъпление! На кого е брат тоз Добрев, бе, да му се не види? На кого е вуйчо или баджанак?! То бива бива, ама това е прекалено!  #Cussing out

# 167
  • Мнения: 60
Рибке, имаш ли идея какво можем да предприемем за да спрем тази наглост от страна на собствената ни държава?

Крайно време е Добревци и т.п., дето само разиграват родителите, не само да напуснат работните си места, а да понесат отговорност за безхаберието си!


Ще видим какво ще стане на заседанието на Обществения съвет в четвъртък. Дали ще гласуват финансиране за Бостън или ще предпочетат офертата от Франция, където Гошко НЯМА да отиде! В зависимост от решението, родителите ще предприемат по-нататъшни стъпки като завеждане на дело срещу министерството например.

Явно друг начин няма.

И всичко това, заради 200 000 лв.! Върнаха в бюджета в края на миналата година 700 000 лв., но сега се чудят как да си спестят 200 000, за да получи детето най-голям шанс за излекуване. Вече не знам какво да кажа...

ПП И според лекуващите лекари на Гошко Бостън е най-подходящото място за него. Но тях кой ли ги пита.

# 168
  • Мнения: 2 013
Правилно ли чета, че са нужни само 217 000 лева още? Момичета, тази сума НЕ Е непосилна. Ако кретените от Фонда продължават да се държат като пълни кретени, не може ли да се говори с мобилните оператори? Дори и да не искат да работят без печалба, пак сумата може да бъде събрана. Задължително ли трябва да има разрешение от МЗ за откриване на СМС-линия?

# 169
  • Мнения: 60
Правилно ли чета, че са нужни само 217 000 лева още? Момичета, тази сума НЕ Е непосилна. Ако кретените от Фонда продължават да се държат като пълни кретени, не може ли да се говори с мобилните оператори? Дори и да не искат да работят без печалба, пак сумата може да бъде събрана. Задължително ли трябва да има разрешение от МЗ за откриване на СМС-линия?
Не, в писмото си Комисия за лечение в чужбина казва, че МЗ не би могло да възразява срещу разкриване на такава линия, защото дарителските смс-и са доброволен акт (преразказвам). Христина е подала молба в МТел през декември. Досега няма отговор. След заседанието на ОС в четвъртък, ще пише нова молба, в която ще ги помоли най-после да й дадат отговор.

Нужната сума вече е 214 000 лв.

# 170
  • Мнения: 144
Не, в писмото си Комисия за лечение в чужбина казва, че МЗ не би могло да възразява срещу разкриване на такава линия, защото дарителските смс-и са доброволен акт (преразказвам). Христина е подала молба в МТел през декември. Досега няма отговор. След заседанието на ОС в четвъртък, ще пише нова молба, в която ще ги помоли най-после да й дадат отговор.



A DMS?

# 171
  • Мнения: 2 652
В днешния Труд има статия за Гошко, но нищо не се споменава за проблемите с никакви комисии и добревци. Дано повече хора откликнат!

# 172
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
http://standartnews.com/bg/article.php?d=2008-02-27&article=223445
И в "Стандарт" има статия, дадени са и сметките.
Аз ще пусна информация в една мейл- листа тука, надявам се и от тука българите да откликнат.
Мисля, че сумата вече не изглежда непосилна и дано скоро да се събере, да замине детенцето.

# 173
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз във "24 часа" четох днес и се зарадвах  че има развитие по въпроса. Ще стискам палци утре да решат на заседанието да подкрепят операцията в щатите. Ако не, хайде пак ние да си отворим портфейлите. "Не са изгубени парите дадени за благотворителност а тези с които е направена ненужна покупка. " - не е моя мисъл.

# 174
  • Мнения: 908
Жади, супер мисъл е това  Peace

# 175
  • Мнения: 4 542
Правилно ли прочетох в Сейв Дарина, че ОС е решил Гошко да замине???? Не мога да повярвам, Господи, благодаря ти!!!!

# 176
  • Мнения: 2 652
хм, последата новина е от 25-ти февруари и не виждам такова нещо  newsm78

# 177
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
И аз така прочетох! Много се радвам за Гошко! Да се молим по- бързо да замине и всичко да приключи успешно. Ще видим дали ще отпуснат цялата сума или още ще трябва.
Всички от сайта на Дарина заслужават огромната ни благодарност и уважение, защото освен всичко друго показаха, че може и трябва да се търси сметка и да се контролира работата на тези, които получават заплатите си от данъците на хората.
Гошко, Господ да е с теб, усмихнато момче!

Не са пуснали още новина- само във форума.

# 178
  • Мнения: 1 935
хм, последата новина е от 25-ти февруари и не виждам такова нещо  newsm78

ето тук http://www.save-darina.org/component/option,com_joomlaboard/Item … d,18807/catid,49/

Амин!

# 179
  • Мнения: 4 195
оф и аз не мога да повярвам.....нямам думи.........
Гошко................успех детенце малко, успех Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт