200 лв обезщетение за 315 дни

  • 1 876
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064

И аз искам да си гледам децата в къщи,и след като ме изгониха от работа преди три дни заради болнични,сега съм у дома с мнооооого свит бюджет #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire И много ме интересува с тези пари как се гледа бебе,да не говорим за близнаци newsm78

Както виждам, децата ти са извън възрастта на обезщетението.  Твоят проблем е съвсем различен. Можеш да съдиш работодателя си, ако смяташ, че те е уволнил неправомерно.

# 16
  • Мнения: 2 100
Ами колкото толкова.... Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 967
Ами колкото толкова.... Peace

Е, защо като може повече. От няколко дни непрекъснато се тръби за бюджетен дефицит. А такова нещо може де се разпредели по-правилно.

# 18
  • Мнения: 2 100
Ами колкото толкова.... Peace

Е, защо като може повече. От няколко дни непрекъснато се тръби за бюджетен дефицит. А такова нещо може де се разпредели по-правилно.

Съгласна съм, че е така, но в случая това е решението. Няма смисъл да се нервирам. 220лв. също толкова биха (не биха) ни помогнали...

# 19
  • Мнения: 9 973
Ами колкото толкова.... Peace
ама хляба и тока не са колкото толкова! Naughty

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967

Съгласна съм, че е така, но в случая това е решението. Няма смисъл да се нервирам. 220лв. също толкова биха (не биха) ни помогнали...

/quote]


Да, като дават да вземаме, че нищо не заслужава тази държава да й оставяме.

# 21
  • Мнения: 4 292
Оф, пак ли тази тема  Laughing Този път ще пропусна да се включа, като гледам няма смисъл.  Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 672
Оф, пак ли тази тема  Laughing Този път ще пропусна да се включа, като гледам няма смисъл.  Tired

Сигурно 20-тата за 2 седмици. Както една мама беше казала в предишната тема ( а аз я подкрепям с 2 ръце),   държавата не ни плаща да си гледаме децата и тези 200 лв са ОБЕЗЩЕТЕНИЕ, а не ЗАПЛАТА. Така че, на който не му отърва и иска повече - да отива да работи.

# 23
  • Мнения: 2 100
Оф, пак ли тази тема  Laughing Този път ще пропусна да се включа, като гледам няма смисъл.  Tired

Сигурно 20-тата за 2 седмици. Както една мама беше казала в предишната тема ( а аз я подкрепям с 2 ръце),   държавата не ни плаща да си гледаме децата и тези 200 лв са ОБЕЗЩЕТЕНИЕ, а не ЗАПЛАТА. Така че, на който не му отърва и иска повече - да отива да работи.

 newsm10

# 24
  • Мнения: 332
Оф, пак ли тази тема  Laughing Този път ще пропусна да се включа, като гледам няма смисъл.  Tired

Сигурно 20-тата за 2 седмици. Както една мама беше казала в предишната тема ( а аз я подкрепям с 2 ръце),   държавата не ни плаща да си гледаме децата и тези 200 лв са ОБЕЗЩЕТЕНИЕ, а не ЗАПЛАТА. Така че, на който не му отърва и иска повече - да отива да работи.

 Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 124
Оф, пак ли тази тема  Laughing Този път ще пропусна да се включа, като гледам няма смисъл.  Tired

Сигурно 20-тата за 2 седмици. Както една мама беше казала в предишната тема ( а аз я подкрепям с 2 ръце),   държавата не ни плаща да си гледаме децата и тези 200 лв са ОБЕЗЩЕТЕНИЕ, а не ЗАПЛАТА. Така че, на който не му отърва и иска повече - да отива да работи.

 thumbsup

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 404
Да им се връща!........
Баси простотията!!!

# 27
  • Мнения: 6 618
Е ама те много дали, как наистина им се откъснаха от сърцето newsm78, че на тях сигурно само закуската им е толкова #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Айде стига сте недоволствали! Това е обезщетение, не е заплата!
Е в това е истината. Peace

# 28
  • Мнения: 911
Дедо Фройд още преди два века е написал разни работи за лапсусите и какво се крие зад тях.
Ако е имало как са щели да си ги разпределят на себе си, ама... Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 1 264
Извинявам се на тези, които си мислят, че съм започнала темата относно обсъжданото вече увеличение с 10 лв. на обезщетението за отглеждане на дете до 2 годишна възраст.
Всъщност се учудих на статията, защото от нея останах с впечатлението, че съм пропуснала нещо и сега се обмисля някакъв безумен вариант вместо 90% от брутното възнаграждение майките да получават по 200 лв обезщетение за бременност и раждане за период от 315 дни.
Явно статията е написна абсолютно неграмотно.

Общи условия

Активация на акаунт