МАРТенки сме ний щастливи,чакаме си бебчета игриви.

  • 13 203
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 446
ето как да стигнеш до Бялата къща. Аз лично слязох на спирката, която е на самият мост Чавдар, слязох по стълбите надолу, тръгнах по ул."Васил Петлешков", завих по ул."Ильо Войвода" и много лесно я открих. Другият вариант е както Puhka ти каза от следващата спирка (на Билата) и тръгваш по ул."Панайот Хитов" например. Заслужава си да се отиде дотам. Надявам се да съм била полезна. Ето и картата:


Това е цитат на една от февруарските мами. Дрешките ги гледах в техния албум и много ми харесаха.

Били_, ако идваш в Пловдив, нали няма да се измъкнеш без да се обадиш...

# 241
  • Мнения: 48
Били_, ако идваш в Пловдив, нали няма да се измъкнеш без да се обадиш...

Никаква скатавка. Ще се обадя, разбира се  Peace

# 242
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Славундер, голям МЕРСАЖ от мен   bouquet   bouquet   bouquet
Сега отивам да шпионствам какво са накупили оттам  Wink

# 243
  • София
  • Мнения: 565


Аз не съм спала като бял човек от 2години - малкият още в корема ми ме подлудяваше нощем, после 2-3 нощни кърмения (допреди 2-3 месеца), сега пък бълнува и ме търси насън. Цяла нощ е викал "Кола паркира, бибийп, кара Коко кола" и нали се сещате колко съм спала...
  Ох и аз така откак се е родил моят младеж незнам какво е да се наспиш като хората Sad. Особено сега, когато почти непрекъснато се чувствам скапана, просто е някакъв кошмар. Той спи гушнат в мен и непрекъснато съм под напрежение да не ме ритне по коремчето. Откакто тръгна на детска градина, положението е още по- лошо. Все върви след мен и търси внимание. Не признава никой друг. А знам, че трябва да се преборя някакси с това, защото живот  и здраве, като се роди девойката ще си имаме много проблеми Mr. Green. ОЛИМПИЯ, при вас как беше положението с ревността? Направо страх ме хваща и съм сигурна, че ще си имаме проблеми.
 Иначе, вчера бяхме на ЖК и всичко е наред. Бебката върви седмица напред, а плацентата ми се е вдигнала малко.
 Продължавам да имам проблем с форума- не мога да влизам от вкъщи.
 Да се включа по темите за помпите и памперсите. Мисля, че помпата за кърма е нещо много необходимо. В първите дни след раждането, докато слезе кърмата, си е направо задължително. При мен имаше проблем и по- нататък. Получих страхотни рагади и трябваше да се цедя. Бях като една дойна кравичка - цедях се през час  и половина Shocked В такъв момент е много важно помпата да бъде и добра. Аз бях подценила този факт и действах с една от т. нар. "писалки" \май така се казваше, колко бързо се забравя...\. Направо се измъчих- не стига, че "продукцията" беше почти никаква, ами получих и мускулна треска на ръцете Twisted Evil!
 После от други мами разбрах, че по- добра от помпата на Авент няма. Сега съм се уговорила с една от тях да ми даде назаем.
 Относно пелените- от началото до края си бяхме на Памперс. Нямам оплаквания от тях. Иначе съм чувала добри неща и за Либеро.
 

# 244
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
ОЛИМПИЯ, при вас как беше положението с ревността? Направо страх ме хваща и съм сигурна, че ще си имаме проблеми.
С каката имат почти 13години разлика, нямам проблем. Обаче Коки е адски ревнив - ако ме види да целувам или гушкам племенника - идва и го бие с юмруци  Sad Ще трябва много да пазим бебка от него. Даже мисля за вариант да не купувам на бебка креватче, а да вдигнем на Коки пак на горното ниво и да сложим решетката, само розови обиколници и чаршафчета ще купя  Simple Smile
Той ще спи между нас, за да не се притеснява, когато кърмя бебето...
Снощи излязох от банята и си легнах с халата на леглото. Идва мънинкия и оп - отваря ми халата и захапа цицата  Joy сестра му обаче веднага взе една играчка и го залъга да ме пусне  Joy
Мирише ми на кърмене в тандем и изтощени цици  Laughing

# 245
  • Мнения: 69
ааа ама таз рожденичка къде се е покрила  newsm24

# 246
  • София
  • Мнения: 565
Цитат на: OLYMPIA link=topic=245204.msg5788519#msg5788519 date=1196869682
[/quote
С каката имат почти 13години разлика, нямам проблем. Обаче Коки е адски ревнив - ако ме види да целувам или гушкам племенника - идва и го бие с юмруци  Sad Ще трябва много да пазим бебка от него. Даже мисля за вариант да не купувам на бебка креватче, а да вдигнем на Коки пак на горното ниво и да сложим решетката, само розови обиколници и чаршафчета ще купя  Simple Smile
Той ще спи между нас, за да не се притеснява, когато кърмя бебето...
Снощи излязох от банята и си легнах с халата на леглото. Идва мънинкия и оп - отваря ми халата и захапа цицата  Joy сестра му обаче веднага взе една играчка и го залъга да ме пусне  Joy
Мирише ми на кърмене в тандем и изтощени цици  Laughing
Леле, при теб положението е още по- сложно ooooh!. А относно креватчето, аз си мисля за кошарка от тези сгъваемите. Струва ми се, че така малкият разбойник няма да има достъп до сестричката си. Купих му една книжка - "Франклин вече си има сестричка" и той много иска да му я чета. А тя е с много близка до нашата ситуация и се надявам, че ще ни е от полза. Но сега се замислих, че твоят младеж е по- мъничък и сигурно още не се вълнува от такъв тип книжки. Иначе цялата поредица за костенурчето Франклин е страхотна!

# 247
  • Мнения: 135
Това детско и аз го гледам много мие интересно.
Костенурчето Франклин мие любимо.
И си преставям и малките как го четат с интерес. Wink

# 248
  • София
  • Мнения: 565
 Да, пък и е много полезно. Историйките са страшно поучителни, но не и досадни. На бъдещите мами скоро няма да им потрябва, защото е за по- големи дечица. Бебетата използват книжките предимно за чесане на зъбки Laughing. Но когато му дойде времето може да се сетят за тези книжки и филмчета и те да им бъдат от полза.  Hug

# 249
  • Мнения: 1 369
Появих се:) Не съм се покрила умишлено, много работа днес и след това задачки-закачки из задръстена София и се прибрах едва преди малко...
Благодаря ви за пожеланията! Черпя ви по случай одъртяването ми с още една годинка:) cheers  party023 newsm64 beer2 Wine Glass

Дея,аз я знам тая борса къде е. Значи като минеш сградата на Нестле и караш по бул.Европа има една бензиностанция на Шел. Завива се в малката уличка,която е точно преди тая бензиностанция.Караш за малко направо,после завиваш наляво и там има една порта на оградата,влизаш в един двор, паркираш и там има борса-най-различни бараки, една от тях е борса "Ганчев". Поне миналата година беше там,предполагам за същото говориш. Тогава всичко беше много по-изгодно от другите магазини.
 Бялата къща също я знам къде е. Славундерче,ако допътуваш до София с цел посещението й, мога даже да те заведа до там.

 Хубава вечер на всички. Ние отиваме с мъжо да се почерпим леко, утре ще е повече, че и празниците ни са повече... Така е, тежка седмица. После цяла година почивка...

# 250
  • Мнения: 575
Честит Рожден Ден на КикиНики!!!
Присъединявам се към хубавите пожелания на другите момичета newsm67 newsm67 newsm67

Днес имах малко работа в съда, на входа се минава през магнитна врата от тези дето пищят за метал. Чак след като минах служителите ме видяха, че съм бременна и почнаха да се вайкат - ама защо не казахте, трябваше да изключим детекторите, ама обаждайте се друг път, не бива да минават бременни от тук. А аз въобще не се съобразих Sad Много ме ошашкаха тия. Имало някакво облъчване от магнитите. Сега се притеснявам Cry
Ама то нали и на летищата са на същия принцип. Вие минавали ли сте през такова чудо, докато сте бременни?

# 251
  • София
  • Мнения: 3 123
на мен ми казаха,че на летището няма да минавам през тях,но да видим.

Жени,много лекарства се пият от бременни,независимо,че на листовката пише друго.Аз примерно пия Дузофарм в момента и ако ти кажа какво пише в листовката,ще се хванеш за главата.

# 252
  • Мнения: 575
Значи наистина е вредно Cry

# 253
  • София
  • Мнения: 565
Значи наистина е вредно Cry
Аз нямам опит в това отношение, но си мисля, че на този етап от бременността малко неща могат да навредят на бебето.

# 254
  • Мнения: 69
Значи наистина е вредно Cry
Ани, не се притеснявай, хората, които не знаят дали е вредно или не, казват да НЕ правиш нещо, от предпазливост. Там по-скоро са дочули нещо и затова, така е и по летищата. Аз съм чела някъде, че не е опасно, а както каза Надка Сладка - в този етап съвсем.
Ето успях да ти намеря нещо успокояващо - виж най-долу на страницата http://detski-sviat.com/index.php/content/blogcategory/13/28/lang,bg/

Общи условия

Активация на акаунт