COBOS геймърки

  • 36 033
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 11 343
Нотар, работя със Ситибанк. Когато си откривах депото за спекулации, те предлагаха най-изгодни условия.
В момента има поне 6 немски банки,които се борят със зъби и нокти да привлекат дребни акционери с още по-изгодни условия и висока лихва
ще тръгна да ги сменям, ако се разчуе, че са пред фалит. Засега държат положението въпреки високия минус в сметките си.

# 1 036
  • София
  • Мнения: 4 412
notar, благодаря за резюмето Simple Smile

Аз още съм в див размисъл от едни фамилни имена, беше ми минала тази мисъл, но реших че не е възможно. Confused

# 1 037
  • Шумен
  • Мнения: 562
http://bigcharts.marketwatch.com/quickchart/quickchart.asp?symb= … freq=1&time=6

Така реагират нормалните пазари на добри данни за компаниите.

# 1 038
  • Мнения: 11 343
http://bigcharts.marketwatch.com/quickchart/quickchart.asp?symb= … freq=1&time=6

Така реагират нормалните пазари на добри данни за компаниите.
Невинаги за съжаление. Случвало се е при лоши данни курса да се покачва, а при добри и отлични данни курса да се срива.
Повтарям за пореден път, че пазара си има собствени правила.
Мога да извадя графики в подкрепа на писаното от мен.

# 1 039
  • Шумен
  • Мнения: 562
http://bigcharts.marketwatch.com/quickchart/quickchart.asp?symb= … freq=1&time=6

Така реагират нормалните пазари на добри данни за компаниите.
Невинаги за съжаление. Случвало се е при лоши данни курса да се покачва, а при добри и отлични данни курса да се срива.
Повтарям за пореден път, че пазара си има собствени правила.
Мога да извадя графики в подкрепа на писаното от мен.
Това за което пишеш става, когато новините се предварително отразени в цената и големите играчи играят по схемата "Купи слуха, продай новината".

# 1 040
  • Мнения: 2 401
Хора, видяхте ли какво стана с акцийките на Петрол? Докато ние се цупехме на БФБ некои направиха 100%?  Laughing

# 1 041
  • София
  • Мнения: 1 219
Мизи видях. "Петрол" винаги си е следвал собствената си логика. Който успял да схване логиката, успял. Супер готина акция е това. Но трябва да можеш да бягаш бързо. Flutter

# 1 042
  • София
  • Мнения: 4 412
Докато ние се цупехме на БФБ некои направиха 100%?  Laughing

Хе,хе  Simple Smile така си е, поне видяхме, че оцеля борсата. Да, Петрол е интерсна акция, смятам да я наблюдавам за сега от страни.
Имате ли чувството, че борсата се промени по някакъв начин. През октомври от всякъде се говореше, че трябва да учиш, да знаеш, и 10 книги да си прочел пак са малко, и т.н.
Сега е някак по-спокойно, оставени сме сами да се оправяме. Имам чувството, че съм на море в началото на сезона Simple Smile

# 1 043
  • Мнения: 274
Петрол купих на 4.80 и след повече от година я продадох пак на толкова....Писна ми да чакам и недочах. Но не съжалявам. Алтернативната инвестиция ми донесе също не малък доход.

А четохте ли миналата събота в 24 часа: Бате Бойко имал среща с писателите и им обяснявал, как помагал на всички в обществото. И дал пример с поповете и Краси Космонавта, на Свилоза собственика. Обадил му се и му казал: "Поповете искат да те видят. Трябва да им осигуриш едни пари за ремонт на нещо си. Все пак, трябва някой да се моли за теб, докато си в космоса"

Хахахаххаах

# 1 044
  • Мнения: 592
Специално за групата - как е по Европата -

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243252

# 1 045
  • Мнения: 592
 Laughing остана, остана, ама аз бира не пия, никога не съм пушил, пък бях с жена си - нали се сещаш  Wink. Вкарах ги групата в един кофи шоп да дръпнат, стана голям майтап, ама май взеха от най-леките и нищо не им стана де. Имаше един стар кадър вътре, си взе "АК-47" - мина през мене и мисля, че не ме видя  Laughing
Четохте ли в последния "Мениджър" - интервю с Васил Симов /той е на корицата/- шефа та стоковата борса. Интересни неща казва - за борсите, за цените и т.н.

# 1 046
  • София
  • Мнения: 4 412
Здравейте,

Нотар, радвам се, че сте изкарали добре. А за интервюто със Симов и аз го четох и си мислех да го обсъждаме. Направи ми впечатление мнението му за долара и други интерсни работи. Трябва пак да я прегледам.

И да ви питам за нещо друго - за този проект какво ви е мнението http://www.winslowgardens.bg. Цените май са 1300 Евро, чели ли сте нещо за инвеститорите и терена? На мен ми харесва местоположението и това, че плащаш малко сега, а другото после като спечелиш от борсата Simple Smile Ама не знам да не паднат цените като Мостовете с 50+% А ние какво мислите за Мостовете?

Сели, една фирма защо ни намали кредитният рейтинг, дай тук малко обучение?

# 1 047
  • Мнения: 592
Таня, не искам да ти се меся в живота, но никога не бих взел /освен за работа/ нещо, което е по-близо от 2 км извън Сф. За справка - строя в Бистрица, така че, философията ми е - ако е за мен по-далеч от мръсния въздух, а там си на един хвърлей от околовръстното. не мисли че Бояна и Драгалевци процъфтяват - и там е леш. Така че това мисля аз. но като замисъл е добро. Само тук се сещам винаги за Сели - и какво ни очаква с имотния балон.

# 1 048
  • София
  • Мнения: 4 412
Нотар, благодаря ти за мнението. Според мен подходите за местоживеенето са два - близо до всичко и по-мръсничко, а петък-неделя на вила. За мен е по-удобният, особено с деца в ученическа възраст. Другият е да спиш на по-чист въздух, но с много време в пътуване.
А голямо поле в Гардъните. То поне 20 години ще се гази в кал и ще има строители наоколо.

Приятен ден на всички Simple Smile

# 1 049
  • Мнения: 592
Няма защо, Сели, на теб с удоволствие /а и на всички останали/. Реваншът ти е да ми кажеш за двете печеливши акции  Wink
Алооо, Мизи, щеше да се обаждаш да ти изнасям лекция за влиянието на димитровградския битак върху брутния продукт - да не се разминахме или ....
Да, Таня, абсолютно си права, просто залагам на друг подход. Имам все още здрави нерви и си купих портативен ДВД плейър да гледам филми по задръстванията, които уви и при нас се появиха! Мисли в каква среда израстват децата! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт