Казанлък обичаме,все към него тичаме!

  • 11 664
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 639
А "Весна" ли се казваше този нов хотел до Тюлбето?

Терес се казва.  Но като се има предвид марката , която ползва скъп би трябвало да е . Какво е нивото на облужване - не знам.   Имаше един хотел "Веста" , зад дома на културата , но май западна в последните години....

# 16
  • Мнения: 149
Хайде и ние да се разпишем.
Yanac – браво на теб,страхотна темичка си пуснала.
За хотелите – нямам време да чета линка ,но ви гарантирам ,че Палас е много на ниво.Както ресторанта ,така и хотела.Същото се отнася и за Зорница.Те са на един и същи собственик.Относно Терес (до Тюлбето ) не съм ползвала хотела,но в ресторанта кухнята е добра.Той е собственост на Иван Томов (Томи шоу) до колкото знам.
Какво правите в този мразовит ден?Ние определено скучаем.Много силен вятър духа навън,в Цвети има  парти ,а и нашия тати работи ....Дарка пощурява в къщи .Май все пак ще се разходим с колата до центъра по женски дори и само да си покажем носа навън. Laughing
Определено на Казанлък му липсват детски центрове (както в Моловете например).Има ли парти в Цвети и няма къде да се ходи.Миналата седмица се качихме в универмага и още от стълбите ме удари кълбо от цигарен дим.Незнам как някои мами водят там децата си.Отвратително е!

# 17
  • Мнения: 1 639
Ами ние се тъкмим на идем на гости на една съфорумка.  Heart Eyes
Иначе в къщи е топло , апартаментът ни е южен и на завет, та само слънце влиза тук.  Simple Smile

Да , в универмага е ужасно. Цигарения дим е основен , но и кътът е мнооого малък.
На мен и в Цвети не ми харесва особено....все едно съм седнала на столчето на някое дете от детската градина...... И масите едни такива малки, тъмно е , а уж е детски кът.....

# 18
  • Мнения: 159
Хм!Чува ли се нещо по тези проекти за озеленяване!Последния път като бях в Кк и ги видях,ми се сториха страхотни!Мисля,че розариума се нуждае от обновяване и ако се измисли и още 1 такова паркче(освен Тюлбето),ще е супер!Вие, мами извеждате ли си децата на вън?Ние сме всеки ден на вън по мин 3 4аса,студ..не студ...само в мъгла не го извеждам!Нещо тези закрити пространства не ми влияят добре!То е 100 пъти по-добре у нас да си седим,от колкото да заведа детето на нещо наподобяващо 2-рия етаж на Универмага!
Кое е това Цвети?? Не съм чувала newsm78

# 19
  • Мнения: 159
Видях снимките на дечицата ви!
Мн са сладички:))

# 20
 поздравления за изобретателната Yanac!
Здравей Loli4ka! Мен малко ме е страх да извеждам Мишо в това време въпреки че е слънчево. стоим си в къщи, макар че вече не издържаме и двамата. Може би ще се престраша тези дни ако е по - топличко.Аз живея на двеста метра от Цвети но още не съм ходила там, тъй като Мишо е още малък за там. Другите мами ходят колективно там доста често и те биха ти разказали подробно за там.
Прочетох темата за хотелите в Казанлък и изобщо не съм съгласна с написаното.

# 21
  • Мнения: 166
ехее, какво е това развитие на темата Joy
Браво yanac  Hug страхотно си я направила.
С павел си правим по една разходка на ден, може и малко да е, но ако не вали или няма мъгла го извеждам. Правим по дин тигел на Скобелевска и се прибираме. Или до кухнята. Yanac прати ми паролата за албума да сложа и аз някоя снимчица. забелязах, че Pumba много хубава картичка е направила.

# 22
  • Мнения: 149
Чакайте да издърпам темичката малко напред ,че я открих чак на втора страница!
Къде се изгубихте всички?
Дори активната yanac не се е разписала. Wink

# 23
  • Мнения: 166
Времето днес не беше зле? Излизахте ли? Утре ако някой иска да се разходим заедно да казва? Yanac?  Party

# 24
  • Мнения: 1 639
Да. Ходихме на язовира.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 18
Аз днес ходих в Бургас- времето беше много студено и ми се развали цялото настроение.
Но когато слязох в Казанлък  печеше едно хубаво топличко слънчице .......
Казанлък обичаме, все към него тичаме  newsm44

# 26
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Чакайте да издърпам темичката малко напред ,че я открих чак на втора страница!
Къде се изгубихте всички?
Дори активната yanac не се е разписала. Wink

Ей ме ,на!

Аз нищо не мога да кажа за хотелите в Казанлък.Не съм ги ползвала.

Относно къта в Универмага,и на мен не ми допада.


lolo4ka , и ние с Фил излизаме навън ако не вали,не духа или няма мъгли.А когато живеехме в София и в проливен дъжд сме излизали.Нямах си баби и го мъкнех навсякъде.



Кое е това Цвети?? Не съм чувала newsm78
Видях снимките на дечицата ви!
Мн са сладички:))

Част от снимките са правени в клуб "Цвети"(ул.Х.Димитър 10

# 27
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
И ние направихме една дъъъълга разходка,хубаво се изморихме всички!!!
После(нали е неделя)легнахме с Инка и се наспахме едно хубаво Laughing
Сега пък се стягаме за утре,кой за ясла,кой за работа!!!
И аз да добавя за универмага-изобщо не ми харесва,най-вече заради цигарения дим,ама като нямаше къде другаде (преди да отворят Цвети)и там съм ходила,макар и много рядко.Сега дори само като обикалям по магазините на втория етаж и ми е неприятно!!

# 28
  • Мнения: 53
Здравейте и от нас.
Благодаря на pipi Hug.
Ние днес също ходихме на разходка.Времето беше страхотно,набрахме си едни храсти и си направихме коледен венец.Не е от елхови клонки,но много наподобява.Дода беше много ентусиазирана и с голямо удоволствие ми помагаше в украсата на венеца.
Исках да ви попитам  нещо -някой чувал ли е че в ДНА  всяка събота от 11.30 имало детски театър ?Имало  томбула ,почерпка и много веселба? Вярно ли е ? Някой може ли да даде повечко инфо?

# 29
  • Мнения: 1 639
Да, има детски театър всяка събота.  Simple Smile
Разиграват се познатите детски приказки , местните актьори играят.
Водих веднъж Дариа , входът е 2 лв. Предтсвлението е 40-50мин.
Когато ние ходихме, беше лято и играеха в театъра.  Сега не знам къде са и дали са се преместили изобщо?
След предствлението се раздават торти на томбола.

На Дариа обаче не й беше много интересно, обикаляше из цялата зала, даже и на сцената искаше да ходи.  Laughing  После и торта не спечелихме.  Laughing

inka2005, може да сподели пложителен опит.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт