One Tree Hill

  • 8 611
  • 219
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 516
Любимата ми двойка са Нейтън и Хейли!Така любов..Не е истина колко пъти са ме карали да плача  Crazy Blush Актьорът, който ми харесва най-малко е Лукас.Не мога да го понасям  newsm78

П.П. Намерих една снимка на детето на Нейт и Хейли като по-голямо - сладур и половина  Hug

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И аз  съм фенка на сериала, приятно се изненадах да видя, че ще има и 5ти сезон. Понеже така завърши, че изгубих надежда...

# 17
  • Мнения: 803
Преди 2 дни свърших с 4ти сезон. Сериалът ми легна на сърцето, страшно много ми харесва. Хем е интересен, хем успяват да вкарат поука. Чакам с нетърпение януари, когато ще излезе 5ти сезон. Музиката от филма също е много въздействаща.
Любимата ми двойка бяха Лукас и Брук. Пейтън ме дразни много.
Завиждам благородно на всички, които тепърва откриха този сериал и имат бая серийки да гледат. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 841
"Открих" сериала преди седмица по Канал 1 и ми е суууууупер интересен. Моля кажете, това, което дават по Канала кой сезон е, за да знам какво да тегля като свърши  Praynig Praynig Praynig Артистите са страхотни, Нейтън ми е любимец, мацките са супер, само дето ми е трудно да повярвам, че Мойра Кели вече е от поколението на майките  Crazy...

# 19
  • Мнения: 776
"Открих" сериала преди седмица по Канал 1 и ми е суууууупер интересен. Моля кажете, това, което дават по Канала кой сезон е, за да знам какво да тегля като свърши  Praynig Praynig Praynig Артистите са страхотни, Нейтън ми е любимец, мацките са супер, само дето ми е трудно да повярвам, че Мойра Кели вече е от поколението на майките  Crazy...

Това е 2 сезон  bouquet Всички сезони до 4-ти със суб-ове Peace ги има по торент сайтовете Hug

# 20
  • Мнения: 515
Невероятен! гледайте го, много по добър от Квартала на богатите

# 21
  • София
  • Мнения: 632
Страхотен сериал PeaceВсяка вечер като сложа децата да спят и го пускам и на мен любимата двойка са ми Нейтан и Хейли

# 22
  • Мнения: 2 414
Аз много го обичам. Hug
Нямам търпение да дойде 8.01  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 1 775
Аз много го обичам. Hug
Нямам търпение да дойде 8.01  Sunglasses
Вярно бе, то почти не остана. Аз все си казвам, че пети сезон е чак догодина и си мисля, че кой знае колко време остава.

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 00:48 от Faramira

# 24
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Тези дни изгледах четвърти сезон, интересно беше
Но последния епизод беше направен наистина като за последно  Rolling Eyes
Какво ли ще дават в пети, ще видим  Thinking

# 25
  • Мнения: 803
Тези дни изгледах четвърти сезон, интересно беше
Но последния епизод беше направен наистина като за последно  Rolling Eyes
Какво ли ще дават в пети, ще видим  Thinking

Доколкото знам, в 5ти сезон се срещат след колежа. Лукас е станал писател, Брук е дизайнер, Пейтън работи в някаква музикална компания. Хейли и Нейтън си живеят в Три Хил. Пак има драми м/у Лукас и Пейтън и така.

# 26
  • Мнения: 6 911
Ами аз само да напомня, че премиерата на 5-ти сезон е днес и се надявам утре да го гледам Simple Smile
Иначе сериала ми е много любим и каквото и да кажа ще е малко.

# 27
  • Мнения: 776
Ами аз само да напомня, че премиерата на 5-ти сезон е днес и се надявам утре да го гледам Simple Smile
Иначе сериала ми е много любим и каквото и да кажа ще е малко.

Нямам търпение вече  Hug, и на мен ми е един от любимите сериали!

# 28
  • София
  • Мнения: 632
Ами аз само да напомня, че премиерата на 5-ти сезон е днес и се надявам утре да го гледам Simple Smile
Иначе сериала ми е много любим и каквото и да кажа ще е малко.

Нямам търпение вече  Hug, и на мен ми е един от любимите сериали!

няма нужда от напомняне Grinning чакам тази дата отдавна Laughing

# 29
  • Мнения: 2 550
ехоооооо, вече има нови епизоди
даже два, не един
аз от скоро съм фен на сериала и не очаквах два епизода на веднъж, кефффф  Mr. Green

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=113605

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=113608

Общи условия

Активация на акаунт