One Tree Hill

  • 8 718
  • 219
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 625
Ох, не знам - след тая случка с голото къпане и Нейтънчо като воайор на терасата, не мисля че ще удържи дълго време. Ще кривне. После, разбира се, много ще съжалява и т.н. Онази няма да го остави на мира - така ги виждам аз нещата.

И аз така мисля, при тази атака от страна на бавачката едва ли ще удържи!

Видяхте ли трейлъра на новата серия?
Има целувка...

# 76
  • Мнения: 2 550
може ли линк към трейлъра

# 77
# 78
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Гледахте ли новата серия? Голяма интрига се заформя с бавачката...Пейтън (за кой ли път да се повторя) ме издразни адски много в тази серия - то драми, то чудесии..Ама на Лукас са му слаби ангелите...Ще бъде интересно Laughing

бавачката според мен ще се окаже голяма кучка  Laughing

драмата там ще е голяма, да видим  Нейтънчо как ще удържи  Simple Smile
Бавачката наистина е някаква Crazyкучка Sick
Целувката е интересна Whistling
А пък тази Виктория много ме дразни Crossing Armsто бива бива, ама много е нагла, до сега не се е вясвала в живота на дъщеря си ooooh!

# 79
  • Мнения: 776
Гледах новата серия и ми идеше да  box newsm66 бавачката. Голяма bitch-ка се оказа #2gunfire Сцената, в която  обуваше панталоните на Нейтън и в която тя му обясняваше как Хейли я помолила да не ходи с толкова изразяни бански, не беше преведена добре и тя всъщност каза нещо от сорта на "Който не иска някой друг да се възбужда, не трябва да го оставя да ходи без риза". При такива думи и наглост един любящ съпруг би следвало да защити жена си, ама на Нейтънчо са му слаби ангелите и май ще се подаде на провокацията Confused

# 80
  • София
  • Мнения: 625
Хайде на новата серия: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=117415
Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 625
Изгледах го. Серията е много интересна!
Бяло: Струва ми се, че Куентин ученика на Хейли доста си пада по нея. Такъв юмрук фрасна на наглия музикант! Ще има нещо тук май! Интересно ми е моралистката Хейли дето толкова се възмути от целувката Лукас/Пейтън, как ще реагира в такава ситуация?
Нейтън няма да издържи още дълго при такава атака от страна на бавачката плюс вечно недоволната си жена!
А това със сватбата направо ме разби!

# 82
# 83
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Много ми хареса новата серия  Hug
Сезонът се очертава по-добър от предния  Wink

# 84
  • София
  • Мнения: 637
И на мен серията много ми хареса Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 88
Здравейте!
Аз от скоро съм зарибена по сериала, но досега упорито си чаках сериите по FoxLife. Можете ли да ми кажете горе долу кой сезон излъчват в момента, защото искам да си го сваля нататък.

Благодаря!  Flutter

# 86
  • Мнения: X
Това, което върви в момента е първи сезон. Изтегли си другите и си отдели мноого време, защото поне аз докато ги гледах, не можех да се спра. Гледала съм по 7-8 серии наведнъж  #Crazy

# 87
  • София
  • Мнения: 625
...отдели мноого време, защото поне аз докато ги гледах, не можех да се спра. Гледала съм по 7-8 серии наведнъж  #Crazy

А аз си мислех, че няма друг толкова луд като мен! Crazy

# 88
  • София
  • Мнения: 637
...отдели мноого време, защото поне аз докато ги гледах, не можех да се спра. Гледала съм по 7-8 серии наведнъж  #Crazy

А аз си мислех, че няма друг толкова луд като мен! Crazy

Явно сме много лудите. Crazy

# 89
  • Мнения: 1 775
...отдели мноого време, защото поне аз докато ги гледах, не можех да се спра. Гледала съм по 7-8 серии наведнъж  #Crazy

А аз си мислех, че няма друг толкова луд като мен! Crazy

Явно сме много лудите. Crazy
И аз съм от тях (лудите)  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт