Въпрос...

  • 1 411
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Аз мисля, че ще премине, не е страшно. Както каза Руска, щом няма кървави жилки, не се притеснявай. Слузта, сама по себе си, също не е притеснителна!

# 16
  • Мнения: 2 100
steli76, спа само горесомените 2-3 вечери. Иначе продблема си остава ooooh!
А сега по темата-в нас си е топличко- 25-27 градуса  Embarassed Начина ни на отопление не ни позволява сами да регулираме температурата, та правя каквото мога. В нас винаги е било доста толичко обаче. Обличам го в боди с дълъг ръкав и ританки, но почти не го завивам.

# 17
  • Мнения: 745
Стана ми интересна темата с акото понеже и ние 3 дни сме с тъмно зелено гъсто ако.обаче нашето не мирише.бебо е  с хрема,пък и му смених млякото.от нан1 на нан ха.обадих се на нашата педи и тя ми каза да не се притеснявам за цвета.не било страшно!най-добре я потърси,защото може да има причини хиляди!пак и ти да си спокойна newsm78

# 18
  • Мнения: 262
Със същият проблем сме от седмица, днес сме на първа консултация и ще видим на място какво ще каже педи, че по телефона ми казва да не се безпокоя, можело да се дължи на настинка, претопляне, колики, преяждане - така, че не мога да установя от какво е. При нас определено има слуз и воднисто на моменти. Въобще много ми е притеснително, но се успокоявам, че ако беше нещо вирусно досега да се е развило. Давайте съвети, по-опитни мами  Cry

# 19
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Въпреки всичко, моят съвет е да се чуеш с лекарката ви Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 176
Дъщеря ми доскоро беше само на АМ и акото все си и беше тъмно зелено.
Няма сериозни доводи за това, че дължи на настинки, обратно на мненията, които битуват и тук и на много други места.
Педиатърката ми обясни, че така се оцветяват изпражненията от желязото в АМ.
Тя казва, че много здрави кърмачета може да акат зелено без това да означава, че са болни.
Факт е, че откакто захраних и замених повечето хранения, които бяха млечни акитата ни вече нямат този цвят - изглеждат като тези на възрастен човек.
Чувала съм, че акитата на кърмените бебета добиват зелен цвят при контакт с въздуха, оцветяват се в зелено впоследствие. Може и да не е вярно.
Според мен е добре да звъннеш на педиатъра - въпреки притеснението си, те наистина са за това. В противен случай рискуваш да се изнервиш излишно, а е важно да си спокойна. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт