Хайде скиорки, свиря сбор!

  • 20 913
  • 568
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 2 530
То за писалките си траем, ние за ориентирането недоумяваме  Whistling.

# 511
  • Мнения: 3 835
То за писалките си траем, ние за ориентирането недоумяваме  Whistling.

Виждам аз, виждам, така си траеш, че диря нямаш. hahaha

Zi4e, нали виждаш с какви хора работя, завиждачки! Mr. Green

Разчекна ми се устата заради вас! Laughing

# 512
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Честит празник на всички!!! (на малка патерица,  Embarassed ама ме нямаше цял ден)

Добре дошла на бабата.  Hug

И аз да кажа за писалките - верно е трудно. Пробвала съм в ученическите години по неволя - не знам защо, но на разните ученически състезания по ски-багане, всичките скиори-алпийци ни пращаха да се състезаваме. Луда работа. А съм виждала как с писалки се спускат по Лалето НА ЗАВОИ - направо онемяхме - факири, и мани майтапа ама бяха по-добри от някои скиори-алпийци (софиянци каращи ски за удоволствие).

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ами всичко е вярно за прословутите писалки .Аз също от алпийка станах бегачка и все едно че нямах ски на краката а се пързалях боса по снега Joy Joy Joy Joyголям майтап беше ,но се свиква .
А на "завиждачките"да мълчат иначе ще ги убуем с писалки и ще видите хубаво ли ще ви е. smile3533 smile3532
Ще има да викате ПОМОЩЩЩ.... ....       падам. Joy Joy Joy


Лек ден момичета.       

# 514
  • София
  • Мнения: 2 530
mam@моя съзтезател е на Елица. Ходи с 136 ЦДГ в Овча купел.  Днес на Ветровала не се качиха, защото има профилактика на тока и не работи влека. При чичо Пепо сме, пак  Whistling.

# 515
  • Мнения: 5 255
mam@моя съзтезател е на Елица. Ходи с 136 ЦДГ в Овча купел.  Днес на Ветровала не се качиха, защото има профилактика на тока и не работи влека. При чичо Пепо сме, пак  Whistling.
Hug Благодаря ти
Аз ще знам по-късно информация, ако има спомени  ooooh! Mr. Green

# 516
  • Мнения: 247
Привет на скиорките и скиорчетата! Видно от ника ми, мога да ви давам актуална информация за Банско. Дето се вика - вода от извора можете да пиете. Използвайте ме безогледно, безцеремонно, безвъзмездно, безгранично и т.н.  Mr. Green /за информация, де/

# 517
  • София
  • Мнения: 2 530
Събрахме сеееееееее  Party.

# 518
  • Мнения: 1 216
Здр на отбора и от мен!
Седмицата от 17ти пак организират ски училище от градината на мъника ми, на Алеко. Има ли достатчно сняг? В какво състояние са пистите? Много се чудя дали да го пускам... искам ми се, ама ако е само за чистия планински въздух и аз мога да го водя  Mr. Green

# 519
  • Мнения: 3 835
Привет на скиорките и скиорчетата! Видно от ника ми, мога да ви давам актуална информация за Банско. Дето се вика - вода от извора можете да пиете. Използвайте ме безогледно, безцеремонно, безвъзмездно, безгранично и т.н.  Mr. Green /за информация, де/


Огромно привет. Hug Обичам Банско, бансканлии, Пирин, капама, чумлек, катино мезе, мляко с мед и орехи, домашно вино и ракия..........обичам пистите под Тодорка, особено една от тях, първата, абе всичко що е родно, любя, тача и милея. Mr. Green  bouquet

# 520
  • Мнения: 5 255
Тео, пак за ядене мислиш  Twisted Evil Hug
Снощи Лора като се прибра ми вика - мамооо, те не ме караха да правя рало, караха ме да падам  Laughing
Цяла вечер прави сухи тренировки на падането  Crazy
Каската и е била на главата  Mr. Green /знаете как дължа на този аксесоар  Mr. Green/
Биф, на Ветровала са - следобяд ще се чуя с учителката за подробен разказ  Wink
Бусчето било старо, с двама стари вътре  Joy
Питам я ски учителите батковци ли са? Тя - не, чичковци са  Thinking
Мисля да се кача да снимам, незнам кога ще успея  Rolling Eyes

# 521
  • Мнения: 1 216
Питам я ски учителите батковци ли са? Тя - не, чичковци са  Thinking

 hahaha

по-добре да се довериш на детето  Mr. Green

# 522
  • Мнения: 5 255
Питам я ски учителите батковци ли са? Тя - не, чичковци са  Thinking
hahaha
по-добре да се довериш на детето  Mr. Green

Аз и се доверявам, но тук чета за разни батковци  Flutter Whistling

# 523
  • Мнения: 3 835
Аз и се доверявам, но тук чета за разни батковци  Flutter Whistling

Аха, Бифана ще ти разкаже за батко Пепи! Joy

# 524
  • София
  • Мнения: 2 530
Мнооооого смешно  Crossing Arms. Нашият батко Пепи се оказа, че има внук колкото сина ми  Laughing. Обаче вчера ми каза, че е при батко Краси. В петък ще проверя.То ръка да пипне, око до види. Ходи им вярвай на децата  Outta Joint.

Общи условия

Активация на акаунт