спермограма къде в София?

  • 19 303
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Браво, чудесна изненада! Laughing

# 16
  • Мнения: 902
Прекрасно развитие на темета. Grinning
Честита подранила Коледа.
Съветвам те да отидеш на преглед при 10дневно закъснение, а не да чакаш до януари. Важно е бременността да се развива нормално, а това се установява с вагинален ултразвуков преглед.

# 17
Благодаря ви отново момичета! Пожелавам на всички да се случи мечтаното! И ще се случи!
Аз бях сигурна, че този месец няма да стане, защото си правих тест няколко дни след като опитахме (нали така пише на тестовете "Откриване на бременност няколко дни след акта!"), но беше отрицателен.
Просто не мога да повярвам - автоимунен тиреоидит на Хашимото, високи антитела, грип сега, и ... то взе та стана!

Благодаря ти White за съвета. Така и мисля да направя - преди да се върне гинеколожката ми да отида да потвърдят някъде, а при нея си е отделно.
GP-то ми е в ХІV-то ДКЦ и там видях, че има център за откриване и потвърждаване на ранна бременност.

Весела Коледа на всички!

# 18
Момичета, дайде съвет къде да се насоча за наблюдаване на бременността и евентуално къде.

Някой да има впечатления от болница Вита? Една приятелка преди 2 месеца роди там и е много доволна.

# 19
  • Мнения: 7 716
Питай в Бъдещи  и настоящи майки.
Тук се правят опити за забременяване.

Общи условия

Активация на акаунт