Споделете 34

  • 24 689
  • 1 211
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 405
Мислех да си слагам коледен аватар. Но като гледам, каква пошлост е настанала тук с коледни мотиви и ми се отщява.

 smile3515

# 61
  • Мнения: 4 585
Някой е разбутал слушалките и сега чувам музиката само с лявото си ухо, доста неприятно е.  Tired
Кисо, вкарай го докрай, жакчето де, отзад, на компа.

# 62
  • Мнения: 2 891
Още не са ни построили къщата, а вече се скарахме за вида на банята. Много сме отстъпчиви, няма що  Laughing

# 63
  • Мнения: 3 405
Изтървала съм спора на Сопрано и НелиСА.

Кейс, шегувам се с онова пуфтящото  Grinning

# 64
  • Мнения: 677
Ха, тъкмо щях да напиша, че гузен-негонен бяга. Знам чии аватари визира Кейси. И предишните им бяха противни. Въпрос на стил.

# 65
  • Мнения: 7 112
Сопрано, сподели как е София. Няма ли вече да ги гонят от болницата без право да боледува повече? 

# 66
  • Мнения: 677
Май утре ще ги изпишат. Сега пак отивам при тях. София като види сестра и и казва веднага - Ниикам боц-боц!

# 67
  • Мнения: 4 585
Сега видях подписа на Wolf. Не мога да го разбера. Руса съм.
Идеята е, че от всичко може да се направи бизнес. Ти нали даваш 100 шоколада, аз защо да не дам 90, и да ми останат 10. 11% печалба, бизнес ес безнес

# 68
  • Мнения: 677
Сега видях подписа на Wolf. Не мога да го разбера. Руса съм.
Идеята е, че от всичко може да се направи бизнес. Ти нали даваш 100 шоколада, аз защо да не дам 90, и да ми останат 10. 11% печалба, бизнес ес безнес

Давам ви първите цифри - 555. Дайте ми сега 30 шоколада!


# 69
  • Мнения: 4 585
Не капарираме сделки, плащаме за свършена работа.

# 70
  • Мнения: 2 792
 Хапнах, дремнах, децата са оцветили един сервиз чаши и купички, спонтанно ми хрумна да ги шитна за коледни подаръци на родата. Животът понякога сам си се нарежда  Simple Smile

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Брей, човек 24 часа няма нет и вие сте изписали 10 страници.

Днес, обикаляйки коледния базар в центъра се пъхнах в едно павилионче с детски играчки. Видях че има голям Мечо Пух и зададох конкретен въпрос - "Имате ли друг от приятелите на Мечо Пух в такъв размер, например Тигърчо или Прасчо?". След кратко чудене отговора беше - Ами ето, имаме Вълчо и Хипопотамчо..."  Joy

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Аз, такова, съм пуснала тема. Embarassed Ще да я посетите ли и да драснете два реда, ако имате мнение по въпроса?
"Ембрионална етика" се казва, в Клюкарника

# 73
  • Мнения: 3 405
Днес Дядо Коледа бе осведомен какво иска Ники. През този сайт: http://www.az-deteto.com./?page=pismodqdokoleda
Въпреки, че знае кой всъщност купува подаръка не пропусна да напише писмо до добрия старец  Grinning

# 74
  • Мнения: 3 423
Днес два пъти видях буса на националния
футболен отбор на Германия. Номер B WM2006.

Общи условия

Активация на акаунт