Много ми е коледно...

  • 3 894
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 217
И аз много обичам предстоящите празници.
Това ще е първата коледа на сина ми и искам да е специална.
Даже сега ще правя коледно бебешко парти и трупам идейки.
Ще се съберем няколко майки с бебоците и ще се веселиме. Peace

# 16
  • Мнения: 1 183
И аз много обичам предстоящите празници.
Това ще е първата коледа на сина ми и искам да е специална.
Даже сега ще правя коледно бебешко парти и трупам идейки.
Ще се съберем няколко майки с бебоците и ще се веселиме. Peace
И аз такава идея имам  Laughing ,понеже и на мойто пате ще му е за първа година и ще направя бебешко парти на именния и ден  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 4 496
На мен още не ми е коледно... Laughing
Трябва да украся елхата вече. Flutter

# 18
  • Мнения: 728
И аз обичам коледните празници  Hug и даже бих казала че празничното настроение ме е обзело от преди половин месец.. нямам търпение вече, и ми се ходи на пазар Twisted Evil.
на туй отгоре за мене тая година празниците ще са двойни, което ме кара да съм още по нетърпелива Mr. Green


# 19
  • Мнения: 1 217
Red Sonya даже лееееееееееееееекинко ти завиждам за предстоящото събития което съвпада с празниците.
Благородно разбира се. Peace Hug
Пожелавам ти безпроблемнно раждане и много усмивки и весели празници.

# 20
  • Мнения: 1 536
Мнооооого обичам Коледата.Всяка година по това време сякаш ми изникват крилца и си пърхам ли пърхам..... LaughingНе знам защо,но се чувствам много добре,лошото е само ,че точно след Нова година малко ме обхваща меланхолията.Нещо като начало на голяма работна седмица ми е... Mr. Green

# 21
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Винаги ми е много коледно на 1 декември. Днес донапазарувах коледната украса и преди 5 минути приключих. Цялата къща е в лампички, гирлянди и панделки. Извадих дядо Коледа и джуджетата, венчето за вратата и камбанките... коледното настроение озари целия ми дом. От понеделник започвам обиколки за подаръци... Весели празници на всички!

# 22
  • Мнения: 1 183
Момичета,аз постоянно обикалям магазините за играчки тези дни и все повече ме затруднява какво да купя на малката за Коледа,дайте моля ви идеи,чудя се между кукла-бебе или музикална играчка  newsm78 ,много е трудно защото тя е още много малка и не се заиграва много с играчките,какво бихте купили на едногодишно момиченце?
Благодаря ви   bouquet

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
rositsa1983  виж тази темичка

# 24
  • Мнения: 2 677
Още миналата седмица сложих коледната украса у дома. Малкият много се радва на лампичките. Смятам да останат дълго след празниците - хем за поддържане на настроението, хем за неговото веселие.

# 25
  • Мнения: 1 440
И на мен ми е коледно вече! GrinningДнес не остана време,но утре се заемам с елхата,украсата и т.н.

# 26
  • Мнения: 622
Коледа е любимият ми празник. Винаги го чакам с голямо вълнение нищо, че вече съм на 24!
Започнах да украсявам къщата преди няколко дни, лампички,свещички,коледни еленчета и всякакви такива джунджурийки с коледни мотиви...а коледната ми звезда е прекрасна! За съжаление все не ми остава време за елхата.Надявам се тази седмица да успея  Party

# 27
  • Мнения: 3 216
Ох и на мен ми е коледно ,ама от месец вече. Днес чакам мьжо да се прибере и с него ще сложим украсата.  Измислила сьм подарьците и от утрепочва голямото харчене Crazy

# 28
  • Мнения: 7 201
И на мен ми е коледно вече! GrinningДнес не остана време,но утре се заемам с елхата,украсата и т.н.
Обаче подаръка съм го купила вече!И още ще пазарувам... Money

# 29
  • Мнения: 411
Чета си аз и си викам брей къде тва нещо тука,бе?После погледнах местонахождението ти.Това е прекрасно!Аз още не се чувствам предпразнично.Едно такова ми е обикновено...Или може би защото в началото на април ше раждам и коледните и новогодишни празници се омаловажават заради този факт.Истински празник за мен ще е тогава  Peace

Общи условия

Активация на акаунт