Каква преса за коса......

  • 10 006
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • пловдив
  • Мнения: 398
Цената и е 66лв. взех си я от Техномаркет Европа,загрява  супер бързо и има възможност за регулирането на температурата Grinning

# 16
  • Мнения: 3 459
Saphir e моята  Peace
Керамична е и има още 4 керамични приставки.
Цената мисля е около 60 лв.

# 17
  • Мнения: 17
Ето тази за мен е най-добрата http://www.picvalley.net/v.php?p=u/278/69269_803.JPG косата ми е дълга и чуплива и пресата се справя с нея

# 18
  • Мнения: 757
и аз съм с керамична преса,лошото е ,че не щадят косата

# 19
  • Мнения: 250
И аз ще си купя Ремингтън след вашите отзиви.

# 20
  • Мнения: 226
моята е като на снимката.В началото бях много доволна, но сега ми се иска по мощна.Тази е само 25w. Загрява бързо ,но ако искам да си изправя косата гладка на стъкло трябва да я изчакам по-дълго време, за6тото е слабичка. Иначе пък е сравнително щадяща.

# 21
  • Мнения: 288
Моята преса е Remington, 65 w с двойно покритие- тефлоново и керамично.

# 22
здравеите аз съм фризиор и напулно подкрепям колежката си трява да се ходи на фризиор исправянето със сешоар е наи щадящо и траино аз спецялно нямам клиентка която да е казала че сешоара не ие издаржал поне 5 дена!!!! зависи от салона аз работя с ТIGI KLERAL SISTEM това са продукти които стилизират и подхранват косата ви наи малкото което ще е това да ви сложат флоид за исправяне повярваите коста изглежда 100 пути по добре пред обработката с каквато идае преса!!!!!! но ве пак да кайа мението си за наи добрата преса.... според мен товаca "babyliss" наи добрите преси а аз имам и един лубим модел които е само със керамицхно покритие давам ви линк за да го видите успех и се гривете за косите си!!!!!! Wink
http://ecx.images-amazon.com/images/I/31g08EnQM5L._SS400_.jpg

# 23
  • Мнения: 2 414
sheliiy style,знаеш ли къде в софия може да се намери тази преса?

# 24
  • Мнения: 603
И аз съм с две ръце за Ремингтън!  bowuu  Crossing Arms С тефлоново и керамично покритие е, изправя идеално, щади косата, бързо загрява.. Старшно съм доволна!

# 25
Аз съм с BRAUN с керамично покритие - доволна съм. Много.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 800
Solingen със стъклокерамично покритие, страхотна !  Crazy  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 386
За мен по-добрата преса за коса е професионалната!

# 28
  • Мнения: 580
моята е като на снимката.В началото бях много доволна, но сега ми се иска по мощна.Тази е само 25w. Загрява бързо ,но ако искам да си изправя косата гладка на стъкло трябва да я изчакам по-дълго време, за6тото е слабичка. Иначе пък е сравнително щадяща.
И аз съм със същата ,но не съм доволна............за съжеление ,когато си  я купувах беше          най-доброто на пазара (преди около 3 години).

# 29

Общи условия

Активация на акаунт