Имам ли акъл, за да тежа 53 кила?

  • 15 957
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
За мен 53 кг. са перфектното тегло, при моя ръст от 164.  Или 55. По-нагоре вече съм пухкава.
Може би трябва да посочиш ръст, Конче, за да преценим  Grinning
Здравето е важно, не е добре човек да е прекалено дебел, нито прекалено слаб.

# 16
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Чесно казано по въпроса за теглото не мисля често, не се меря също редовно.
От 4 години насам не съм мръднала. Лятото съм 53, зимата - 55.
Висока съм 170.

Личното ми мнение е, че човек не трябва да се съсредоточава в килограмите си прекалено.
Важна е любовата към себе си.  Sunglasses




# 17
  • Мнения: 25 646
Тъпо е това със сантиметрите и килата. Все пак става въпрос и за телосложение, и за костна структура.
За мен са важни сантиметрите, по-точно, дали влизам в любимите си дрехи или не. Голям праз, че килограмите ми са мечта за някой друг, когато АЗ не се чувствам добре с тях.  Whistling

ПП А красотата е нещо съвсем, съвсем относително. Най-големите прелъстителки, които познавам, са все с някакви недостатъци. Някои са грозни, други - пълни. Което не им пречи мъжете да точат лиги след тях. Чар, баце, чар! Чар и сексапил.  Wink Laughing

# 18
  • Мнения: 3 447
Тъпо е това със сантиметрите и килата. Все пак става въпрос и за телосложение, и за костна структура.
И за съотношение мускули/мазнини тоже. Аз изглеждам с 10-15 килограма отгоре върху това, което тежа.

# 19
  • Мнения: 9 865
Постоянно съм нещастна от килограмите си, все ми се струва, че съм прекалено тежка за 158 см., знам че това е малоумно, точно като мненията в извора на тази тема, но това е положението.

# 20
  • Мнения: 25 646
И за съотношение мускули/мазнини тоже. Аз изглеждам с 10-15 килограма отгоре върху това, което тежа.

Така е. Мускулите тежат повече от мазнините.

# 21
  • Мнения: 4 965
Аз съм висока 174 см. и от 18 до 25 г. бях точно 53 кг. Май наистина нямах акъл /ама не можех да кача, хем се тъпчех като прасе, а и в пубертета бях с нормални килограми/. С въпросните 53 кг. вечер в съня си не можех да легна по гръб с ръце върху корема - буквално се чуваше простъргване на китките ми в таза. Всъщност, казвала съм го и друг път - имах хранителни проблеми и още си нося последиците от тях.
Сега съм с 10 кг. отгоре /от тях максимум 1 да е за акъла  Mr. Green - другото си е месце/, но се чувствам далеч по-секси и женствена. Е, искам да сваля 3-4 кг., но се притеснявам да не изгубя от чара си. Twisted Evil
Лечението е да се харесваш, да се обичаш, да си заобиколен от приятни хора, а за една жена - и приятни мъже /работя основно с мъже - повечето красиви и интелигентни и често съм център на тяхното внимание, което допълнително ми вдига самочувствието/.
Всъщност, Клеопатра наистина е била грозна, но е имала няколко основни неща - власт, сила, богатство и възможност да решава чуждите съдби - това е било привлекателното за мъжете /те определено обичат да доказват на силни жени, че в някои отношения са много крехки и слаби/.
Т.е. важно е самочувствието, което една жена излъчва!

# 22
  • Мнения: 677
Акъла не се познава по килограмите. И тва с килограмите много зависи от много други неща. И красотата и умението за прелъстяване, също нямат общо с теглото. Познавам 43 кг жена, май е 160 см, майка на 2 деца, на 35 години е. И изглежда убийствено, нищо не и липсва.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Аз съм дебела и красива Simple Smile Чувствам се добре в кожата си Simple Smile

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тежа 53 кг. Имам акъл.  Mr. Green
Имам да сваля още два килограма след раждането на втория ми син, защото 51 е теглото, с което се харесвам най-много.  Flutter
Храня се здравословно от години, спортувам всеки ден. Обичам да спортувам, доставя ми удоволствие. Това е моето лично време, моята почивка. Доставя ми удоволствие да се грижа за  здравето си. В крайна сметка, грижата не е кой знае какво, а наградата е голяма - не боледувам, имам сили да върша доста неща - например сама да си гледам децата и да работя.
П.П.Модата не ми влияе. Напоследък забелязвам, че на мода са както болезнено кльощави мадами, така и доста пълнички.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
Ако си 178 см, примерно, нямаш акъл да тежиш 53 кг, пък колкото и щеш да ме убеждаваш, че било до костна маса и пр. тъпотии, все извинения на анорексички...И във въпросната тема писах , и тук ще пиша: тъпите манекенки объркаха народа. Има здравословно тегло, има здравословно хранене, има здравословна физическа активност. Другото са нелепи изкривявания, комплекси и сериозни емоционални  и умствени липси.
smile3501
Но за да преценим имаш ли акъл дай и височина. Защото ако си 1,63 на 53 кг. си добре, но яко си 1,80... Close Аз съм 1,76, най добре съм се чувствала когато съм била между 68-72 кг. Под 68 кг. вече нямам гръдна обиколка. Надявам се скоро пак да стана заветните 68!

# 26
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Най-сетне се класирах някъде ( в листата на Сопрано)  Laughing
Имам акъл,но не мога и не мога да мръдна от тия килца.Скромните 43, при ръст 158 см.Приличам на радиатор, но след няколко години мъка да напълнея, се отказах.
"Ген" - каза мама (50кг,158 см.,на 50 години)  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 400
Акъла не се познава по килограмите. И тва с килограмите много зависи от много други неща. И красотата и умението за прелъстяване, също нямат общо с теглото. Познавам 43 кг жена, май е 160 см, майка на 2 деца, на 35 години е. И изглежда убийствено, нищо не и липсва.
То че така така, ама защо ти трябваше да я пускаш тая темичка, м?  Mr. Green

Направи ми днес много лошо впечатление следното (то не само днес де...) Бях на един коцерт. Танци-песни - това по повод деня за борбата със Спин. Балета - все от млади момичета, още ученички. И доста висок процент от тези момичета възтлъстички. Имам предвид - огромни, несъразмерни с другите им части бедра, дупЕта и т.н. Едно е добре сложеното па макар и с повече килограми, друго е това дето го описвам. И това млади момичета още. И играят балет. Как става тоя номер - не мога да си го обясня.
Не че трябва да са хърбавелки някакви, но пък това си беше прекалено.
С грешка ли съм?

А на въпроса на Кончето бих отговорила така - Не, не си добре. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 896
Аз искам още малко кила, опитвам се да загладя косъма напоследък, писна ми да съм на свършване.
Сега съм 48 кг. при 163 см, а няма и 2 месеца откак родих. Може да е офф, ама дайте някоя идея как да се подсиля  Grinning

# 29
  • Мнения: 1 400
Аз искам още малко кила, опитвам се да загладя косъма напоследък, писна ми да съм на свършване.
Сега съм 48 кг. при 163 см, а няма и 2 месеца откак родих. Може да е офф, ама дайте някоя идея как да се подсиля  Grinning
Хайде и аз малко флууд - направи си бъркоч от глюкоза, мед и орехи счукани. Яж такова. Пий също и бирена мая Peace (тя е на хапченца - в аптеката я търси, а глюкозата я има навсякъде из магазинте...май)

Общи условия

Активация на акаунт