Имам ли акъл, за да тежа 53 кила?

  • 16 010
  • 162
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 516
Да си го кажем направо-  всичко опира до суетата.  Laughing

# 76
  • Мнения: 1 312
Била съм 100 кг при 165 см.
И съм се чувствала добре.
Дебела,огромна,но в кожата си.
Не мога да позволя нещо толкова елементарно да ме изкара от равновесие.
В хармония съм със себе си колкото и килограми да тежа.
Под 70 определено изглеждам зле.
За мен манекенските мерки не важат.
Явно въпрос на структура,но 70 кг ми е идеалното тегло.

# 77
  • Мнения: 3 447
Аз пък харесвам много слаби жени, с изразени, източени мускули. За мен е нормално жена висока 160-161см да се движи между 42-44кг. Съответно 174-да е максимум 56.
56 кг при ръст 173. Безкрайно далеч съм от горното описание  Laughing Структурата ми е такава, че, общо взето, изглеждам по един и същи начин и на 50 и на 70 кг. Затова не разбирам вманиачаването по мерки и теглилки. Същото важи и за гръдната обиколка, впрочем - голямата гръдна обиколка освен голям бюст може да означава поне още две неща.

# 78
  • Мнения: 11
К'во значи имам ли акъл? Shockedми аз като завърших тежах 48 кг.А като родих 52.а сега съм 45/165.Ама мъжа ми ме харесваше 52.Не ,че сега не ме харесва.Зависи от много неща.Бъди такава каквато си,каквато се чувстваш най-добре.Другото не те интересува.Успех ти пожелавам.Бъди себе си.  bouquet

# 79
  • Мнения: 123
Да тежиш 100 кила,никак не е секси а и не е здравословно.По същия начин се отнася и за слабостта.За моите 1.75,тежа 60 килограма и се чувствам много добре.Преди да родя бях 56 килограма,като бухенбалски манекен. #CrazyВажното е не как изглеждаш,а как се чувстваш

# 80
  • Мнения: 1 312
Да тежиш 100 кила,никак не е секси а и не е здравословно.По същия начин се отнася и за слабостта.За моите 1.75,тежа 60 килограма и се чувствам много добре.Преди да родя бях 56 килограма,като бухенбалски манекен. #CrazyВажното е не как изглеждаш,а как се чувстваш
Факт,който надали някой ще оспори.
Но когато си бременна в етап на предстартово броене,качила 30 кг..,нямаш много голям избор.
Сама си го казала-важно е как се чувстваш,не как изглеждаш.
Но това последното много хора си го повтарят като оправдание..,дали някой го мисли наистина?!
Тялото е опаковка и всяка жена иска тя да е лъскава.
Но външността не е най-важната и винаги ми е било смешно и тъжно едновременно за жени,които позволяват промените във външния им вид да ги сринат психически.
Това за мен са хора с ниска себеоценка и висока зависимост от общественото мнение.
И не,не се успокоявам или заблуждавам.
Нямам комплекси-100те кг бяха преди 3 години и въпреки,че още не съм достигнала формата от преди раждането се чувствам добре.
Гледам се в нормално огледало,казвам си,че съм дебела и продължавам напред.
Старая се,гладувам,тренирам,не стоя крак връз крак..
Но не падам психически.
Перфектните мерки са клише за хора без въображение.

# 81
  • Мнения: 2 032
Аз се разписах и в другата тема. Пълно e с буквални отговори. На кой всъщност му пука колко тежи потребителката сърничка22, катеричка23 или зайче24? К’ъв е този говежди пазар.
За какво говорим всъщност? 

# 82
  • Мнения: 1 312
Аз се разписах и в другата тема. Пълно e с буквални отговори. На кой всъщност му пука колко тежи потребителката сърничка22, катеричка23 или зайче24? К’ъв е този говежди пазар.
За какво говорим всъщност? 

За клишета по моему Thinking.
И за комплекси!
За това,че щом е прието да си 55 кг и 165 висока по некви си там французки мерила,то ако прегрешиш и си позволиш да стигнеш 58 кг примерно си безмозъчна и извън стандарта...
Нещо такова ако ме разбираш.
Ама всички взеха да си дават мерките оправдавайки се едва ли не,че не са от тия Како Сийке Wink

# 83
  • Мнения: 14
. за теглото не знам, но за пускането на темата въпросът за акъла е актуален. Както и всички подобни.

# 84
  • Мнения: 172
Все си мислех, че колко трябва да тежи един човек не се диктува от умрели от глад французойки. Ама че съм проста   ooooh!
Теглото е пряко свързано със здравето и за всеки има идеално такова. Понякога човек се чувства добре с килограмите си, но това не означава, че е здрав.

# 85
  • Мнения: 750
К'во значи имам ли акъл? Shockedми аз като завърших тежах 48 кг.А като родих 52.а сега съм 45/165.Ама мъжа ми ме харесваше 52.Не ,че сега не ме харесва.Зависи от много неща.Бъди такава каквато си,каквато се чувстваш най-добре.Другото не те интересува.Успех ти пожелавам.Бъди себе си.  bouquet

Кх-кх! Да се изкашлям първо. Понеже не си навлязла в дебрите на Клюкарника и на форума като цяло, е разбираем отговора ти. Да, благодаря. Просто попрочети по диаганол темата, не че нещо, ама не питам за себе си. Няма лични неща тук. Има един извор- Сопрано, пуснал една велика анкета в съседния подфорум. И там има едни отговори, които ми светнаха една синя лампа- аджеба, ако тежа 53 кила, имам ли акъл! /респ. 'ептен ли изкуках да се докарам до 42 на 35г? / И кой ще ми каже аз колко съм привлекателна с моите 53кг255гр6десети?

# 86
  • Мнения: 750
. за теглото не знам, но за пускането на темата въпросът за акъла е актуален. Както и всички подобни.

Доизкажете се.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 03:28 от konche

# 87
  • Мнения: 4 586
Какво да се доизказваме, модните агенции вънедоха долно граница на теглото
на манеканките, вие продължавате да се борите за кльощавост. Не сте в час.

# 88
  • София
  • Мнения: 15 486
Тази тема започва да ме плаши.Звучи анорексично.Може да травмира доста хора,които са повече от 42-53 кг. newsm78 Доста хора знаят случая на дъщеря ми Нели.Цял живот си мислеше,че е дебела, все все беше на диети и все качваше.Сега е 63 кг за ръст 172 и изглежда направо грозно слаба. А и тя самата казва, че вече всички кокали си усеща и я убиват.Представям си щом кокалите я убиват на 63 кг, колко ли ще и е ръбато на 53 кг. Не може всички да са 53 кг, не на всеки отиват, разни хора - разни скелетни конструкции. Знаете ли,че всички лекари са категорични, че ако е била слаба преди операцията, нямало да издържи всичко,което и се случи.Най-важното е не колко тежи човек,а да е здрав.

# 89
  • Мнения: 2 032
Няма лични неща тук. Има един извор- Сопрано, пуснал една велика анкета в съседния подфорум. И там има едни отговори, които ми светнаха една синя лампа- аджеба, ако тежа 53 кила, имам ли акъл! /респ. 'ептен ли изкуках да се докарам до 42 на 35г? / И кой ще ми каже аз колко съм привлекателна с моите 53кг255гр6десети?

И на мен ми светна от тази тема. Като червен светофар на бик ми светна. Заради женомразкия оттенък ми светна. И заради 18-те страници обяснения коя колко кила била, пък еди коя си артистка колко била, пък на еди какви си жени какви били гърдите, моля ви се. Никой не казва, че жените не трябва да се грижат за себе си. Напротив, това е форма на себеуважение. Ама, за бога, да се фокусира, за милионен път на живото тегло, преди всичко друго, е влудяващо. Даже и ако само за физическа красота се говори. Преставете си някоя хубава артистка. Представете си, че е е 3 кила по-тежка. Пак ще е хубава, и пак ще си е тя, като характер, постижения, опит. А Пенка от Каспичан и 42 кила да е, пак ще си е Пенка от Каспичан. За какво въобще се мерим с невъзможни аршини.

Преди години имаше една реклама на Найк:  снимани 5-6 жени, почти голи, всяка с различна форма на тялото, но всички бяха привлекателни. Лозунгът беше, не е важно каква форма си, а в каква форма си.

Общи условия

Активация на акаунт