Дарихте ли левче?

  • 3 723
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Много мило ми става като чета, че всички сме съпричастни Hug

За сьпричасни тук повечето са,то и затова освен твоята ще има още поне 5 теми за Бьлгарската Коледа.

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
но дали наистина отиват по предназначение парите Rolling Eyes
и аз съм се замисляла ама.....пращам какво да се прави не са милиони, това мога да си го позволя няколко пъти.

# 17
  • Мнения: 1 715
всеки път като чуя рекламата
Peace

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За сьпричасни тук повечето са,то и затова освен твоята ще има още поне 5 теми за Бьлгарската Коледа.
Embarassedне съм догледала значи, извинавам се.

# 19
  • Мнения: 2 821
Да, купих си картичка. И смс ще пусна, не един.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
От както сьществува Бьлгарската Коледа винаги пускам левчета и повече от 1 .

Аз също.

# 21
  • Мнения: 1 440
Още не съм,но ще го направя!

# 22
  • Мнения: 1 367
но дали наистина отиват по предназначение парите Rolling Eyes
Чак за всички пари не знам.Но факт е,че миналата година май беше,с част от парите от Българската Коледа беше купен нов кувьоз за отделението по неонатология в нашата болница.А по-миналата година бяха направени животоспасяващи операции на три бебенца от дома за сирачета.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 228
Миналата година направихме превод, доста повече от левче. Сега пак мисля така да направим.
Тази инициатива е директно под егидата на президента и е една от малкото, на които вярвам. Надявам се искрено да съм права  Wink

# 24
  • Мнения: 124
и аз се включих

# 25
  • Мнения: 447
Миналата година направихме превод, доста повече от левче. Сега пак мисля така да направим.
Тази инициатива е директно под егидата на президента и е една от малкото, на които вярвам. Надявам се искрено да съм права  Wink

Peace

# 26
  • Мнения: 189
Всяка година се включваме цялото семейство ,така че и тази година няма да пропуснем.

# 27
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Не бях гледала ТВ скоро и не знаех, че кампанията е започнала Embarassed Ще подсетя и мъжа ми.
Благодаря ViFresh  bouquet

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да.Моля се капка по капка, океан да направи!

# 29
  • Мнения: 5 401
Благодаря за линка! Проспала съм!  Embarassed Почваме цялата рода да пускаме СМС-та, както всяка година!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт