Бебе след 14 години

  • 9 948
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 633
Жорко, надявам се, че девойчето не е по-малко от последното ти дете, дето се е родило преди 14 години. Нали знаеш, че тази възраст е много опасна, прокурорска...  Whistling

# 16
  • Мнения: 1 731
Не съм имал дете от 14 години и напоследък много искам тъй като съм хванал една девойка, която си го заслужава.
Разликата ни е доста голяма - почти 20 години и се чудя как би повлияло това на детето тъй като другите ми деца са вече възрастни хора.
Има ли някой на същото положение?

Е ,по-смешно нещо не бях чела отдавна . Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 14 654
А какво стана с Александърчо, който захранвахте с протеинови вафлички? Да не е станал на 14?

# 18
  • Мнения: 1 731
А какво стана с Александърчо, който захранвахте с протеинови вафлички? Да не е станал на 14?


 Joy Joy JoyАлександърчо кой е?Я поясни да сме наясно и ние. Party

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Девойката с теб самия ли е или е с Чичко Паричко-шегичка. Laughing Ако си сам нормално е да искаш отново да имаш семейство-всеки има право на топлина и уют,но зависи на каква цена и дали си заслужава?Разликата в годините няма значение щом двама се обичат,което е трудно доказуемо,след като не познаваме девойката . Grinning

# 20
  • Мнения: 5 370
"Хаааайдеее на пързалкатааааа"-подрубрика в "Тройка по никое време".
Ако се сещаш за к'во иде реч все пак, нали? Mr. Green
Знаех си аз.,....нанюхах те Феднагически, ша знаш. '70 ти набор не моШ измами. Party Party

# 21
  • Мнения: 911
Дъщерята от първия брак на мъжа ми е на 14 години и обожава бебето ми.
Не виждам с какво разликата в годините би било проблем.
Останалата част от темата ти ми се вижда леко в стил "да си почеша езика"  - кво ли ше кажат форумките. Несериозно един вид.
Извинявай, ако съм те обидила с мнителността си.

# 22
 
 Важното е какво вие двамата искате и как ще решите да си планирате бъдещето.Моят съпруг е 11 г. и сега чакаме първото си бебе Grinning

Съгласен съм с теб, важното е аз какво искам, а другите нека си говорят.
Съпругът ти е сигурно доста зрял за годините си, поздравявам ви!

Не съм имал дете от 14 години и напоследък много искам тъй като съм хванал една девойка, която си го заслужава.

Извинявам се, но на мен това изречение ми звучи ужасно грозно. Сякаш децата ти са някаква болест, от която не си се разболявал от 14 години, девойката си я хванал от гората, а бебето е специална награда за някакви особени заслуги... newsm78
Ама сигурно грешката е в мен, аз съм си безнадеждна романтичка. Sunglasses

Как може да са ми болест като искам да имам дете. Да си чувала за човек, който иска да се разболее? Интересно мнение.
Искам да ти кажа, че моята в момента наистина съм направил доста неща за нея и виждам, че ме обича тъй като вече съм я проверил отвсякъде и грешка няма.

# 23
Това " съм си хванал една девойка и дали да й направя бебе" ми звучи  #Cussing out
Ами че питай я нея, а не нас! Тя ще ти каже дали иска и е готова за отговорността да стане майка! Това е въпрос, на който само вие двамцата може да дадете верния отговор!


Защо не ти звучи добре?! Има готовност да стане майка защото така или иначе по цял ден е по козметиците и е видно, че нещо и липсва, а аз не искам да пропада морално.

# 24
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
брях, тц, тц #Crazy Outta Joint

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А,не Naughtyче жените ходещи на козметик и тези които нямат деца да не би да са морално пропаднали?Нещо си далече от истината,жената може да пропадне морално и с мъж и с деца-въпрос на ген и желание . LaughingАко смяташ ,че можеш да вържеш жена с дете ,жестоко се лъжеш. newsm62Има ли една жена желание да кръшне и с вериги не можеш удържиш. rotfImao

# 26
  • София
  • Мнения: 312
Не разликата в годините на децата е проблемът. "Девойката" - бъдеща майка трябва да е безкраааайно добра и тъпрелива. Тя е тази, която години напред ще трябва да прави компромиси. Ти имаш и други деца, на които ще отделяш обич, време и средства. Заради  разликата във възрастта понякога радостите, проблемите и интересите ще са ви различни. И тя е тази която ще трябва да приспособява характера си към твоя.
А последното ти дете малко ще поревнува, ще поплаче, а после ще обикне бебето и няма да дава косъм да падне от главата му.

# 27
  • Мнения: 343

Не съм имал дете от 14 години и напоследък много искам тъй като съм хванал една девойка, която си го заслужава.

Извинявам се, но на мен това изречение ми звучи ужасно грозно. Сякаш децата ти са някаква болест, от която не си се разболявал от 14 години, девойката си я хванал от гората, а бебето е специална награда за някакви особени заслуги... newsm78
Ама сигурно грешката е в мен, аз съм си безнадеждна романтичка. Sunglasses

Как може да са ми болест като искам да имам дете. Да си чувала за човек, който иска да се разболее? Интересно мнение.
Искам да ти кажа, че моята в момента наистина съм направил доста неща за нея и виждам, че ме обича тъй като вече съм я проверил отвсякъде и грешка няма.

Нямах това предвид, извинявам се, ако съм те засегнала. Просто начинът, по който си изложил ситуацията съвсем лекичко ме шокира. Wink
Иначе е много хубаво, че искаш дете от нея, защото много мъже в твоето положение отказват категорично да имат повече деца. Дано и тя иска същото и ви желая много щастие. Hug

# 28
А,не Naughtyче жените ходещи на козметик и тези които нямат деца да не би да са морално пропаднали?Нещо си далече от истината,жената може да пропадне морално и с мъж и с деца-въпрос на ген и желание . LaughingАко смяташ ,че можеш да вържеш жена с дете ,жестоко се лъжеш. newsm62Има ли една жена желание да кръшне и с вериги не можеш удържиш. rotfImao

Мерси, че ми го каза. Жена ми не ми кръшка защото преди да започна да се замислям за дете съм я проверил със съответните специалисти. Момичето си има 2 приятелки, ходи на фитнес и козметик, а когато ме няма в града вечеря с тях и се прибира към 21:00 за да гледа телевизия. Убеден съм, че ме обича. Да не ти казвам в 2та ми брака на какви неща съм се нагледал само.... Тук е различно. Никой не я връзва, тя сама си иска с мен и честно казано няма за какво да не го желае тъй като съм я осигурил чудесно.

Не разликата в годините на децата е проблемът. "Девойката" - бъдеща майка трябва да е безкраааайно добра и тъпрелива. Тя е тази, която години напред ще трябва да прави компромиси. Ти имаш и други деца, на които ще отделяш обич, време и средства. Заради  разликата във възрастта понякога радостите, проблемите и интересите ще са ви различни. И тя е тази която ще трябва да приспособява характера си към твоя.
А последното ти дете малко ще поревнува, ще поплаче, а после ще обикне бебето и няма да дава косъм да падне от главата му.

Защо ще е само тя тази, която ще прави компромиси?! Компромис ли е да караш Рено Меган? Не мисля.
Компромис правя аз защото мога и без дете, мога и без 3ти брак. Мисля обаче, че го е заслужила. Наистина момичето е класно.
Мога да ти я покажа на снимка даже за да видиш какъв късмет имам и колко добре изглежда за годините си.

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Чичко Паричко,изобщо не съм писала,че твоето момиче кръшка,защо бързаш да търчиш пред влака? Simple SmileЗастанах ти опозиция на израза,че ходи на козметици и нещо и липсва,та да не пропадне морално и трябва едно детенце-това са твой думи ,как да ги разбирам? LaughingКакво общо имат козметиците и липсата на дете с моралното пропадане на една жена,пък да не говорим ,че в други твои мнения - тя е проверена,изпитана и момиче от класа? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт