Кой има цветни лещи?

  • 41 877
  • 235
  •   1
Отговори
# 120
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моля Ви да кажете мнението си за тези.

червенината по склерите ти, от лещите ли е?

# 121
  • Мнения: 98
аз ползвам цветни лещи , сини и зелено-сиви . 1 година им е срока на годност , но преди да ползвам винаги си бях мислила , че ще ми отиват наситено зелени , затова преди да се купят е хубаво да се пробват всички цветове , когато си ги взимах на едното око слагах един цвят , а на другото друг , малко разногледа ставах , но добих представа кое ми отива и кое не. навсякъде пробата струва 10 лв ако не купиш лещите

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 7 039
Моля Ви да кажете мнението си за тези.

Като истински са!   bouquet
Каква марка и цвят са лещите?
А твоите очи ?

# 123
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Всъщност това е естествения ми цвят,но понеже много хора са ме питали с лещи ли съм,затова реших да попитам вас как ви се струват.Казвали са ми още че ми е изтрита едната леща отдолу и ми прозира кафявото,но такова ми е окото.Извинявам се ако с това съм обидила някоя от вас.По принцип не си ги харесвам и преди време се бях навила да си взема някакви много тъмни,а са червени са защото напоследък стоя доста често пред компа.

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 7 039
Значи са истински, а не като!  Grinning

# 125
  • Мнения: 9 129
Хихи, а аз се чудя защо не виждам кръгчето от лещите Laughing

# 126
  • Sofia
  • Мнения: 7 039
Днес се загледах в един голям постер на Орифлейм - мацката имаше особени тъмносини очи и видях кафявото в средата - беше с лещи.  Grinning

# 127
# 128
  • Мнения: 5 468
Аз си взех Ice Blue на Fresh Look.
Много са ти хубави лещите. Не се ли разхождат из очите ти? Rolling Eyes
Аз утре ще ходя до ХИТ в Люлин да видя тези, дето са ги похвалили на Над Таб, рисуваните. И ще видя, какви предлагат... После ще пиша. И ще си взема нови Embarassed, но този път ще внимавам много и ще бъда много капризна  Sad.

# 129
  • Мнения: 511
Аз си взех Ice Blue на Fresh Look.
Много са ти хубави лещите. Не се ли разхождат из очите ти? Rolling Eyes

Мерси Embarassed Аз си ги взех от Joy Optics в City Center-a. Преди това пробвах сините нюанси на Bausch & Lomb, но не ми паснаха добре на очите, личаха твърде много Rolling Eyes Казаха ми, че на Fresh Look са по-големи (не знам как да го обясня, но очите ми са по-големи и не ми пасваха Bausch & Lomb). Премерих този нюанс, харесах си ги и си поръчах, нямаха налични. Не ми се разхождат из очите сякаш, поне не съм забелязала Flutter Но ми се вижда малко мъгливо на моменти Thinking Може би ми закриват на моменти зеницата или и аз не знам Tired

# 130
  • Мнения: 1 503
И моите са Fresh Look.Много съм доволна!

# 131
  • Sofia
  • Мнения: 779
Някъде да правят коледни промоции на цветни лещи?  Whistling  Mr. Green

# 132
  • Мнения: 5 468
Днес бях в ХИТ. Лещите им са по-хубави от тези на Bausch & Lomb, мерих някаква друга марка, която ми стоеше малко по-добре, но не посмях да си ги купя, преди да видя и другите, които видях онзи ден на Кооперативния пазар в Люлин. Дадох 10 лв. за проба и си заминах. Този път синята леща не ми играеше така в окото... Там струват с отстъпката 64 лв., а не 80. Не знам, доколко са рисувани... просто в средата има малко някакви отблясъци..., нищо кой знае какво. Но синия цвят е по-готин от тези на Bausch & Lomb. Мдаа... И по-евтини.

# 133
  • София
  • Мнения: 10 344
Днес бях в ХИТ. Лещите им са по-хубави от тези на Bausch & Lomb, мерих някаква друга марка, която ми стоеше малко по-добре, но не посмях да си ги купя, преди да видя и другите, които видях онзи ден на Кооперативния пазар в Люлин. Дадох 10 лв. за проба и си заминах. Този път синята леща не ми играеше така в окото... Там струват с отстъпката 64 лв., а не 80. Не знам, доколко са рисувани... просто в средата има малко някакви отблясъци..., нищо кой знае какво. Но синия цвят е по-готин от тези на Bausch & Lomb. Мдаа... И по-евтини.

Hю, и аз днес ги гледах в Хит... нищо особено, но разликата oт 0.5мм с тези на B&L е очевадна, поне не ми се виждаха ирисите  Mr. Green

Мисля след Нова година да отида до Асен Златаров и да видя тези на Карен, дано да ми стоя добре сините, че много съм се запалила  ooooh!

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 22:15 от nad_tab

# 134
  • Мнения: 226
 PeaceИ аз имам

Общи условия

Активация на акаунт