Кой има цветни лещи?

  • 41 796
  • 235
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 240
Да, много съм доволна.Там ме научиха как се поставят, махат, почистват и т.н.Успех в избора!

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Предполагам,че всичко е до цената.

До цената е, да.
Преди повече от 10 г. ги купувах моите. Тогава се продаваха само на няколко места в София. Доста дълго избирах и накрая си харесах едни, дето ги нямаше в наличност, а ми ги поръчаха от Франция. Бяха доста скъпи и смея да твърдя, че изобщо не си личеше, че са лещи. Стояха много естествено. Даже като съм казвала, че съм с цветни лещи, не ми вярваха.
Много бързо им се наситих обаче.

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 12:12 от Н а т и

# 32
  • Мнения: 2 161
Да,точно така.А едно време изобщо не разрешаваха в магазините да се пробват лещи.

# 33
  • Мнения: 757
аз редовно си взимам лещи,като свърши срока.
има с различен срок на годност и различна цена,моите сега са сини.
естествено,че си личи,все пак това е изкуствено.
има лещи които са рисувани те се правят по поръчка и са много скъпи,с такива лещи не си личи има такива на D &G.
важно е лещите да се поддържат добре с качествен разтвор,не падат от очите.

# 34
  • Мнения: 2 161
На моите лещи изобщо не им личеше,че са изкуствени.Точно това казвам,че по-добре е да се отделят малко повече пари,отколкото да изглеждаш като вампир.

# 35
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз съм със зелени лещи, цвят Емералд. Едногодишни са и струват 80 лв. Трябва да ви кажа, е ако някой не ме познава ще си помисли, че съм със зелени очи. От година нося лещи, но зелените си ги купих в началото на октомври. Никога не съм имала проблеми с поставянето и никога не са ми падали от очите. Успех на Ню в избора на цветни лещи  Laughing .

# 36
  • Мнения: 9 093
От няколко години съм с цветни лещи, препоръчвам единствено Bausch & Lomb.
Едногодишни, разбира се Simple Smile Тук в Пловдив цената на 1 брой е 48 лв. В Смолян си ги купувам за 33 Crazy
Избраният цвят трябва да се съобрази с естествения цвят на окото - колкото по-близо до него е, толкова по-малко личи че е изкуствено.
Моите очи за сиво-синьо-зелени, сменят си цвета по-точно, съответно съм имала цветове Pasific, Aquamarine, Topaz и сиви - като най-малко изкуствено ми стояха Пасификът и сивите.

# 37
  • Мнения: 1 111

 Аз си купих Елеганс- трицветни, ръчнорисувани, 340 лв. с консумативите, един месец ги чаках, честно казано не са кой знае какво.Е, различават се от масово продаваните, но винаги се усеща, че не е естествения цвят на окото.Може би и защото са по-светли отколкото исках, но на каталога изглеждаха другояче.
 Кажете сега, какви други по-скъпи да търся.

# 38
  • Мнения: 5 468

 Аз си купих Елеганс- трицветни, ръчнорисувани, 340 лв. с консумативите
Много са ми скъпи за 340 лв. Предпочитам тези за 80.

# 39
  • Мнения: 511

 Аз си купих Елеганс- трицветни, ръчнорисувани, 340 лв. с консумативите
Много са ми скъпи за 340 лв. Предпочитам тези за 80.

И на мен Tired Сигурно са по-хубави, но цената ми е непосилна ooooh!

Ню, навих се най-после Hug Ако всичко е наред до седмица-две ще си взема и ще докладвам как са Peace Очите ми са в зелено и кафяво, пъстри май се водят Laughing Затова мисля да разнообразя със сини лещи Sunglasses

# 40
  • София
  • Мнения: 291
Аз си купих преди 2-3 седмици зелени лещи - цвят Амазон от JOY Optics, имат 15% намаление и ми струваха 68 лв. двете  Grinning Още не съм свикнала бързо да ги слагам и малко ме дразнят, но ... мерак...

# 41
  • Мнения: 1 111
:

Ню, навих се най-после Hug Ако всичко е наред до седмица-две ще си взема и ще докладвам как са Peace Очите ми са в зелено и кафяво, пъстри май се водят Laughing Затова мисля да разнообразя със сини лещи Sunglasses
Ооох, и аз от една такава тема се зарибих, сън не ме хващаше от тия пусти лещи Laughing, ама всяко чудо за три дни, не знам откога не съм ги слагала, сега ме подсетихте, утре ще се преобразя. Simple SmileА иначе моите са светлосини, сега мъж ми ме навива за сиви, повече щели да ми ходят, голям провокатор е.

# 42
  • Мнения: 812
аз имам зелени лещи,но и така не мога да свикна с тях-много ми дразнят очите Tired

# 43
  • Мнения: 2 978
Съжалявам, че чак сега пиша, но да, дават да се пробват всякакви цветове и модели.

Айде Ню и да се похвалиш после. Peace

# 44
  • Мнения: 1 233
Имам сини лещи. Вече втори комплект купувам. С първите сякаш свикнах по-лесно, не ми дразнеха много очите. Тоя път ми е по-трудно.

Общи условия

Активация на акаунт