Кой има цветни лещи?

  • 41 894
  • 235
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 468
Това твоите ли са? Страхотни очи имаш. Лещите са ти супер. От какво си недоволна? На мен ми харесват много.

Дуци, ще съм синеока на Коледния купон бе. Ще ти се облещя тет-а-тет Peace.

# 61
  • Мнения: 9 144
Ню, по принцип не трябва да се вижда нищо от истинското око, а само лещата - а тук се вижда кафевичко.
Жалко че не мога да пусна снимки, да сравниш как изглежда.
Имам една много стара...ама ме е срам да я пусна, че приличам на нищо, ама лещите се виждат ясно Embarassed

# 62
  • София
  • Мнения: 10 355
Ню, не искам да те разочарован, но вчера минах през Хит в Младост, пробвах сини и зелени лещи на Фрешлок, убедиха ме че са с по-голям диаметър от Бауш&Ломб, но от километър си личеше че съм с лещи и си купих обикновенни с диоптер  Sick

Определено си харесах много повече очите с прозрачни лещи....



От друга страна ако пък толкова ти се иска да ходиш синеока, пробвай може пък ефекта при теб да е по-добрър!

И да не забравиш да публикуваш снимка, че пак ще пропусна партито  Cry

# 63
  • Мнения: 9 144
Фрешлук излгеждат много изкуствено.
Аз затова препоръчах Бауш енд Ломб, именно защото имам опит в избирането на лещи, патила съм няколко пъти, знам и от приятелки - затова, Ню, предлагам ти да потърсиш тази марка, да видиш каталога и да си избереш цвят, като се съобразиш с твоя си цвят.
Успех!

Над таб, имаш предвид че твоите лещи са стояли изкуствено заради малкия диаметър или просто не си виждала добре през тях (пак заради малкия диаметър)? Blush

П.П. Долу в подписа ми, където е www. имам снимки.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 10:15 от .:.Stef.:.

# 64
  • Мнения: 1 111
  Само да кажа, че самата леща около зеницата е рисувана с кафяво, отстрани също, а синьото е смесено със сиви и кафяви чертички, затова се наричат и трицветни.
 Ню, аз си ги харесвам, обаче си мисля, че ако бяха тъмносини или сиви, щеше да има по-добро преливане на цветовете в средата където се вижда моя цвят.Обаче, както казах, аз ги нося вечер, тогава зеницата се разширява и моето кафяво не се вижда. GrinningХайде, да си купиш най-хубавите лещи и задължително да се покажеш! Laughing

# 65
  • Мнения: 9 144
Ясно, това обяснява ефекта. Не знаех че са трицветни.
 Hug

# 66
  • Мнения: 240
Мойте ,които купих от Хит Люлин  са на BAUSCH&LOMB, за тъмни очи цвят amazon.Този цвят ми пасна най-добре и стоят много естествено.

# 67
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Искам да ви питам, тъй като съм се навила страшно много да си купя сини лещи с диоптър... няколко въпроса. Колко струват и откъде си ги купихте (в София)? Колко време им е годността? Личи ли, че сте с цветни лещи? А падат ли Embarassed без да искат?

Това е Simple Smile.
   Купи си. Моите са сини, с доптер.
   Има ги навсякъде, на БОШ енд ЛОМБ са.
   Ползвам ги от няколко години, като на всеки 7-8 месеца ги сменям.
   Всички казват, че ми стоят адски естествено, аз също мисля така.
   ТЦ!!! Такъв случай съм нЕмала, да ми паднат лещите. Митовеееее, митове са това, че падат.

# 68
  • Мнения: 5 622
Имама лещи. Сини. Без диоптер. Не падат.

Вече трябва да ги хвърля, ама сърце не ми дава  ooooh!

# 69
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ню,
а бре ти мъж нямаш ли си, да ти посини и 2-те очи?
 Joy майтапче...

Чакам да ти видя новата визия.

# 70
  • Мнения: 1 111
Ню,
а бре ти мъж нямаш ли си, да ти посини и 2-те очи?
 Joy майтапче...

Чакам да ти видя новата визия.
Еее, ти пък, не бъркай цвета на очите с грима. hahaha

# 71
  • София
  • Мнения: 10 355
Фрешлук излгеждат много изкуствено.
Аз затова препоръчах Бауш енд Ломб, именно защото имам опит в избирането на лещи, патила съм няколко пъти, знам и от приятелки - затова, Ню, предлагам ти да потърсиш тази марка, да видиш каталога и да си избереш цвят, като се съобразиш с твоя си цвят.
Успех!

Над таб, имаш предвид че твоите лещи са стояли изкуствено заради малкия диаметър или просто не си виждала добре през тях (пак заради малкия диаметър)? Blush



На Бауш&Ломб диаметъра е поне с милиметър-два по-малък от диаметъра на моя ирис Фреш лоок са малко по-големи, от страни си се вижда моето око, което в края е напълно зелено, а контура на Б&Л е леко кафеничкав и стои ужасно изкуствено  Sick и аз едно обяснение му ударих, надявам се че ме разбра Wink

# 72
  • Мнения: 9 144
Много странно, на моите лещи не съм забелязала да има кафяво Thinking
А досега сума ти чифтове съм сменила, както и цветове...странно наистина..може би си е до око, не на всеки пасва конкретната марка.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 7 053
Фрешлук излгеждат много изкуствено.
Аз затова препоръчах Бауш енд Ломб, именно защото имам опит в избирането на лещи,

И на двете фирми като отворя каталозите и се отказвам - дори на снимка си личат лещите, цветовете са щамповани като вестник.

# 74
  • София
  • Мнения: 10 355
Фрешлук излгеждат много изкуствено.
Аз затова препоръчах Бауш енд Ломб, именно защото имам опит в избирането на лещи,

И на двете фирми като отворя каталозите и се отказвам - дори на снимка си личат лещите, цветовете са щамповани като вестник.


Наистина са ужасни... аз вчера затова прозрачни си взех, я кажи твоите какви са?

Общи условия

Активация на акаунт