"Размяна на съпруги" по ТВ2

  • 3 112
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 742
Ще го търся тази вечер-мерси за инфото.  smile3525

# 16
  • в баира
  • Мнения: 861
ТВ2 на булсата е на 48 канал  Peace
ТВ2 е на канал, на какъвто си го сложиш. И аз съм с Булсат, сложила съм си го на 8.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 655
Много готино риалити, преди гледах такива риалитита, и ми харесва тази телевизия че ги е пуснала!
За току що прохождаща телевизия е много добре!
Както и SWAN- това е американската пълна промяна!
Както и ако се сещате имаше едно предване един УЖ милионер си избира жена 1 от 30 или нещо такова!
много харесвам такива риалитита
Браво TV2

# 18
  • Мнения: 1 059
гледам го почти всяка вечер. но не мъм сигурна че бих участвала в такова предаване

# 19
  • Мнения: 2 957
На мен пък ми изглежда много нагласено.В смисъл,че прекалено ми театралничат.

# 20
  • Мнения: 1 063
Гледам го, когато мога. Както сега, в случая го слушам.
Важни са промените в семейството. Когато са градивни.

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
От всички реалити формати по всички възможни рекламирани и нерекламирани канали май само това ми хвана окото и го гледам понякога. Вярно, има нагласени, измислени и напудрени или почернени ситуации, но като цяло идеята е ясна и добре изпълнена.
И това, което много ми харесва е, че никой не се съблича, не се чука където завърне и няма любовни интриги. Поне едно предаване за възрастни, което е без секс и насилие.

# 22
  • София
  • Мнения: 15 469
Най ми харесва да видя накрая, кои от новите правила са възприели другите семейства.

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
случайно засякох на сръбската програма Пинк тамошния вариант на същото шоу. Но му хванах края и не успях да разбера много

# 24
  • Мнения: 1 715
случайно засякох на сръбската програма Пинк тамошния вариант на същото шоу. Но му хванах края и не успях да разбера много
Правилата са същите като в американският вариант.Дават го всяка неделя и понеделник вечер и го повтарят в понеделник и вторник на обяд.

# 25
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Харесва ми предаването но не бих участвала, защото не знам на какви хора и с какви навици ще попадна.Интересно ми е обаче колко ли им плащат за да участват. newsm78

# 26
  • Мнения: 1 715
Във сръбският вариант на края на предаването когато двойките се съберат жените избират по един от три плика в които има парични награди,а в американският може да им плащат предварително или да участват доброволно.

# 27
  • Мнения: 232
Харесвами да го гледам.Не бих участвала, не желая да оправям бъкии.

# 28
  • София
  • Мнения: 62 595
Тези като ги гледам, сякаш са ги извадили от кабинетите на семейните консултанти или от учебниците. Направо са уникални.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 402
Мисля си че е нагласено, попаднах на епизод в който семейство, което нямаше ТВ участваше, живееха изключително затворен живот, децата си обучаваха дори в къщи ..е как са разбрали за предаването тогава  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт