Плодове и чай с мед ~ *Коледно плодуване* ~

  • 20 764
  • 445
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 345
ХАхахх малииииии вие умора нямате!!!ДОбро утро от мен и ви черпя с първия сутрешен чай за тази година!!!!!Нека той стопли деня ви и го увенчае с успех!!!!Бъдете усмихнати днес,Обичам ви!!!!!!


А между ддругото Бени и Гери,сънувах вииии!!!!!!!Само дето Геринката беше с руса къса коса хахахха Joy И ми давахте некри продукти за коса. hahaha

ПО-късно ще ви изчета подобаващо. Heart Eyes

# 376
  • Мнения: 152
Добро утро и от мен плодчета мили! Heart Eyes

Днес е ден първи (ще видим до къде ще го добутам Praynig Praynig Praynig)
Минавам да Ви кажа добро утро (макар че то вече си е добър ден Embarassed) и да Ви пожелая да изживеете една вълшебна снежна приказка днес Heart Eyes



Геринка прочетох дългия ти пост и се заредих със сили за учене,че в понеделник имам изпит, и за плодуване Hug
Фроузито Айля  jorjito мерси за чайчето и на Far Away за плодчетата...голяма почерпка тая сутрин Heart Eyes Hug hahaha

# 377
  • Мнения: 480
Здравейте,плодоранки-сладуранки! Two Hearts
Благодарности за милото посрещане.Искам да ви се похваля-днес съм -2кг. newsm44
Най-вероятно съм имала течности,които съм задържала,ама има ли значение.Важното е ,че съм на минус! newsm68
Дне обявявам ден 2 и съм сигурна,че ще е успешен,защото съм голям инат.
Благодаря ви за сутрешния чай и за плодовете-мисля,че вече не е нужно да закуско-обядвам. smile3503
Гери,благодаря за отговора.За шест месеца сигурно с прекасвания или нон стоп си плодувала?Питам аз,защото знам,че повече от 20 дни не е хубаво,ама явно е до настройка и организъм.Всъщност какво значение има-важни са резултатите и доброто настроение.А за чара-той не идва после,а човек си го има,ако ще и 100 кила да е!
Леле улях се!Извинете,ама явно съм в супер настроение от плодуването! smile3521
Целувам ви всички!  love001

# 378
  • Мнения: 6 958
Сладките ни моа наваксам какво сте писали  #Crazy

Днес самичка си съботирх плодовия ден...  #Cussing out Имах тежка нощ и със ставането едно шоколадово нещо замени хубавите ми грейпфрути... Хайде само да не почна пак да мрънкам, че ще си дърпам ушите самичко  Twisted Evil

Не мога да ви прочета в момента, че трябва да излизам...

Албиета
къде си? Дай една жица по Скайп когато си на линия плийс   bouquet

Гери не съм ти чела целия пост, само обръщението ти към мен, но просто много ме радваш, адски много   bouquet Ти започна ли да плодуваш?     bouquet

Още не съм разбрала кой плодува в момента, но ще разбера по късно  Hug

Целуфки на всички и моите извинения, че не пиша на всяка една по отделно, просто не мога в момента  Blush  bouquet  bouquet  bouquet

# 379
  • София
  • Мнения: 317
Хайде и аз да метна едно Здравейте!

Днес ден за домашна работа  и разни разкрасителни процедури.О и гости ще си имам.

Записвам успешен 3-ти плодов ден и днес започвам 4-ти. Един ананас си хапвам и умирам от кеф.

Лек плодов ден!

# 380
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ей,много весело в тази тема Laughing
Как не съм я открила по-рано ooooh!
Мацки да ви питам,като ви падне кръвното кво правите newsm78
Аз лично и ден не съм изкарала, без задължителното двойно сутришно кафе.и сега нещо ми е смарангясано Tired
Идеи с какво да го вдигна Thinking

angyL.A.,браво страхотен успех  bouquet

# 381
  • Мнения: 523
Здравейте плодчетааааа!Честита Нова успешна и слабителна 2008-ма година! със закъснение

Аз сега наминавам да кажа ,че от днес започвам 10-дневно плодуване!Реших по-малко дни,че иначе се дъня! CrazyНа нова година изкарах страхотнооо!Много се забавлявах!Даже ще кача 2 снимки ,на които са ме снимали без да разбера,не съм много в час,но..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green все пак нова година беше Blush Blush Blush,а и да ме видите в сегашното ми състояние!
Виждам ,че многоо сте писали и сте примерни!  bouquet  bouquet  bouquet

angyL.A. добре дошла и поздравления за страхотния резултат!  bouquet Heart Eyes Hug

jorjito  аз пия кафенце по време на плодуването така че никакъм проблем! Hug Wink  bouquet

Албиетче
,лелее страхотна си!Примерна както винаги!Поздравления за страхотното начало! Hug Hug Hug

Влюбенка, и аз от днес започвам!Да ни е успешно началото! Hug Heart Eyes Hug

Фроузи ,мерси за хубавото чайче!  bouquet Днес гледах твои снимки в нашето сайтче,леле страхотна си,много си хубавичка и промяната е огромна!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Айля,поздравления за успешните дни!  bouquet  bouquet  bouquet

Мирандии,здрасти радвам се си писала,бях се затъжила за теб! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И аз искам в нова темичка с мерки,с всичко! Hug Hug Hug


Чао за сега милички!Бичам си ви!  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




# 382
  • Мнения: 480
jorjito,благодаря за цветята! smile3525Да си върна жеста!Аз не спирам с кафето,само че си го правя без мляко и го подслаждам с мед.Не че е много вкусно,ама няма как.Плюс това аз пуша и съм с ниско кръвно.Ама знам,че течностите са много важни и за кръвното.Ако много ти е поднало,хапни директно една л. мед!Друг съвет не знам.Успех!

# 383
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аууууууууууу чудно,значи ще си пийвам кафенце Crazy

angyL.A. ,Кичсе Hug

# 384
  • Мнения: 488
Здравейте момичета!
Днес съм малко по добре, но да ви кажа вируса е много гаден. Чувстваш се като парцал и само ти се лежи и спи. Аз не съм свикнала на такъв режим да лежа и да спа и не ми се и не ми се отразява много добре. Мисля да започна с плодуването от понеделник, защото се надявам че тогава ще съм напълно добре.  newsm17. Ще си направя мерките и ще ги напиша тук за новата темичка. Трябва да ги пребориме тези сланинки. newsm10
Жоржито аз също съм пила кафе когато съм плодувала( не е било много но съм го правила newsm53). Няма нищо лошо според мен. Успех.

Всички заедно ще успеем!
Много ви цункам всичките. Прекрасни сте!  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 385
  • Мнения: 2 199
Едно следобедно чайче от мен ябълка и канела  Hug

# 386
  • Мнения: 160
Едно следобедно чайче от мен ябълка и канела  Hug
Това ми е любимото Simple Smile
Днес записвам 5 успешен плодов ден.. Имам едно леко прегрешение, ядох лимони(със захар Blush ) надявам се не е чак толкова голям проблем Mr. Green Кантарчето ми показа днес -2 и корема ми се поприбра леко след новогодишното хапване. Чувствам се страхотно и се надявам да изкарам още поне 5 дена Simple Smile M/у другото, нали не е проблем, че пия чая без мед? Просто нямам навика да си слагам мед, пък и много сладко ми идва...
Пожелавам успехи на всички, които вече започнаха да плодуват и на тези, които тепърва ще започват!  bouquet

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 18:54 от Annitka

# 387
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Пак аз Mr. Green

Мацки,абе аз пак да ви питам захранването точно по схемата ли го правите newsm78
Питам,че да не объркам нещо Blush.
Отначало бях решила седмица да плодувам,но сега реших да не се изхвърлям толкова много и ще плодувам само 4 дни.
И като направите едно плодуване и захранване след това,после кога пак плодувате?В смисъл един път в месеца ли?или?
На когото както му харесва Thinking

Извинете за многото въпроси  bouquet

# 388
  • Мнения: 480
Момичета,днес съм се разготвила и си калявам волята.Нищо не съм хапнала,удържах на изкушението.Дано утре да има задоволителни резултати.
jorjito,прочети внимателно захранването в началото на темата.Знам,че е много важно!
Целувки от мен и утре ще докладвам.  love001  love001  love001

# 389
  • Мнения: 1 768
Добър вечер,мацки!

Приемате ли гости,макар и не канени? Wink

Много ми се иска от понеделника да zапочна и аЗ с вас да слабея.Като ви видях сега реЗултатите и zавидях на волята ви.Много се упорити всички. Hug

Имам няколко въпроса. Rolling EyesКато zа начало.Надявам се да не досаждам много. Embarassed

20 дена ли се прави първото глауване на плодове и чайчета?А колко минерална вода е раЗрешено да се пие?
Какви плодове не се поЗволяват?

Благодаря предварително zа вниманието.Пожелавам всяка от вас да достигне мечтаното тегло.И раЗбира се много zдраве и късмет преЗ новата година.  bouquet

Отивам сега да слагам и аЗ лентичка zа отслабване и от понеделник съм при вас. Blush

Веси Hug

Общи условия

Активация на акаунт