Каква марка епилатор ползвате?

  • 6 464
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 807
Браун Силкепил, най-обикновеният модел (без "дуо", "ексел" и т.н.). Имам и го работи безотказно от .... боже, не мога да се сетя колко точно отдавна, от сто години направо...
Имам същият и ще кажа от колко години - 1990 го купих от Германия!
Не ме е оставил, но все се чудя новите дали не са по-добри, често са връщам да повтарям и потретвам... може би все пак трябва да го пенсионирам! Но тогава какво да взема?  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 641
Филипс, но ми е от доста време и мисля да си купя Браун, след всичките положителни отзиви, които прочетох  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 496
Браун с отделни пинсети, но по-доволна бях от Браун с дискове. Flutter

# 18
  • Мнения: 389
Браун с отделни пинсети, но по-доволна бях от Браун с дискове. Flutter

Браун имат ли с дискове? Мислех, че Филипса са с дискове, а Браун с пинсети? Явно пак не съм в час!

Моят си е Филипс. 10 години вярно ми служи старият Филипс и реших да заложа на изпитаната марка, но сякаш новият много ми къса космите по краката.

# 19
  • Мнения: 545
Браун печели още един глас от мен! Grinning

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Много съм ви благодарна, мисля че този на бейб е страхотен и ще потърся първо него,  дано го има ! Laughing

# 21
  • Мнения: 4 496
Браун с отделни пинсети, но по-доволна бях от Браун с дискове. Flutter

Филипс с дискове. Грешка в бързината. Crazy

# 22
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Аз ползвам Браун, това ми е първият епилатор, миналата година го купих. Дотогава трошах самобръсначки.

# 23
# 24
  • Мнения: 133
Аз си купих Rowenta и чесно казано дори не го използвам. Коламаската си е коламаска. Иначе епилатора е хубав и аз голямо проучване му ударих преди да го купя.

# 25
  • Мнения: 2 092
Имам 2, на Филипс са и двата,с дискове са,единия е с масажна приставка,и е по-безболезнено с него, но съм пробвала и с пинсети,повече боли,според мен!

# 26
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Филипс от 10 години - е не един и същ де  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 2 161
Първо имах  Браун с пинсети , сега си взех Филипс с дискове. Разликата е  голяма.
Определено с дискове е по - безболезнено  Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Два на Филипс в момента - единият е от тези сьс "ледената" приставка, а другият е с масажор.
Откакто се епилирам всичките ми епилатори са били на Филипс, пьрвият от които "Сатинел".

# 29

Общи условия

Активация на акаунт