Прием в детска градина гр.Варна-как и кога?

  • 73 957
  • 991
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
побутвам темата по-напред,че и мен ме чака голямо висене на студа.

# 16
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
запис
 Sad
и ние сме от кандидат-висящите
на опа6ка за Зезди4ка

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ох, значи пак като австралопитеци ще висим! Миналата година висях с малкия на ръце, тая година поне ще съм сама. В София добре са го направили, а тук защо не е така? Все му е тая на кмета, нали няма той да виси. Инак замаза очите на варненци предизборно с една детска градина. Само дето тази година децата ще са повече и от миналата.
И с това райониране пък направо нямаме никакъв шанс. В детската градина до нас районирането не важи! Каквото ще да ми приказват.

# 18
  • Мнения: 220
Моля за помощ, за първа година ще се опитам да запиша "каката" в детска градина и по-точно в Пушкин и Теменужка (мисля, че така се казва тази на ул.Шейново). Отидох на място за формуляри и разяснения, но ме отрязаха да си ги изтегля от страницата на Община Варна. За съжаление, там открих само общи указания за прием, но не и специфичните формуляри за заявления и др.  CryСега в това лошо време не мога да изляза и да помъкна и бебето с мен, а се притеснявам да не се изискват документи, чието изготвяне отнема по-продължителен период от време.
Моля, ако някой знае какви точно документи, вкл. и медицински, се изискват за тези 2 заведения, да ми напише. А ако имате и бланка на заявление в електронен вид и ми я предоставите, ще бъда много, много благодарна!  bouquet

# 19
Кмета каза,че през 2008г ще се строят 4 детски градини,да се надяваме,че ще има места за всички дечица newsm78.Между другото аз пуснах въпроса,вече си имам профил Simple Smileда се запознаем,че може да се засечем на някоя опашка newsm78

# 20
# 21
  • Мнения: 1 277
Между другото аз пуснах въпроса,вече си имам профил Simple Smileда се запознаем,че може да се засечем на някоя опашка newsm78

Ако чакаш пред Слънчо- ще се засечем Simple Smile. И аз мисля да подавам молба там.

# 22
Искат служебна бележка или копие от договор на двамата родители,копие от акт за раждане,копие на личните карти.

# 23
  • Мнения: 220
Благодаря много! Hug А формуляр на самото заявление (молба) откъде се получава?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 493
От градината Peace

# 25
  • Мнения: 179
имам го от мин година като word file
Ако искаш дай майл, ще ти го пусна

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Мерси Теди!

Явно актуализират в момента сайта на общината, защото справката за броя на местата не е активна, а са качили и заявлението за изтегляне. Нямаше го допреди няколко дни.

# 27
  • Мнения: 1 929
Мерси Теди!

Явно актуализират в момента сайта на общината, защото справката за броя на местата не е активна, а са качили и заявлението за изтегляне. Нямаше го допреди няколко дни.

дано скоро го актуализират,че другия месец ще подавам документи

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Това заявление или молба, което се подава януари от сайта на Общината ли да го свалям? Все пак не всеки има притер, къде да го разпечатам?! Бюрокрация #Cussing out

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Това заявление или молба, което се подава януари от сайта на Общината ли да го свалям? Все пак не всеки има притер, къде да го разпечатам?! Бюрокрация #Cussing out
Предполагам че ще го има и при директорките, наистина не всеки има нет или принтер.

Общи условия

Активация на акаунт