Люта зима иде тук - ПАЗАРДЖИК сковава в студ(15)

  • 8 606
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 336
ViFresh този лав моя мъж го прилага пред майка ми като дойде Joy Joy Joy
или "Всеки да си гледа децата", т.е. аз съм му дете той ще ме гледа пък майка ми дребния. А що се отнася до коликите при нас минаха бързо, нямаше и 10 дни , дано и вие се разминете така лесно, Еспумизан и чайчета му давай, е не знам какво ви е казала лекарката и аз акъл давам.

# 241
  • Мнения: 941

...сняг вали и имаме елха,Дядо Коледа ела,
Дядо Коледа ела да видиш сътворена красота за тъжните,понякога деца,
Дядо Коледа ела,чакаме те всички - дечица малки,гарги разни,абе всички...
Дядо Коледа ела,детето в нас те чака...
Дядо Коледа ела и си купи от нашите неща,от базара с най много красота в града,за да пребъдем  и няма тъжни личица.
Дядо Коледа ела,ела те Всички да сбъднем детската мечта, своята и на малко тъжните понякога деца
Ела те,сняг вали и има красота за всички...


Красиво , истинско и разтапящо - поздравления VIVA333
Този път май УЛУЧИХТЕ със име на темата:
ЛЮТЕ ЗИМА ИДЕ ТУК - ПАЗАРДЖИК СКОВАВА В СТУД!
честит първи сняг и весело изкарван на банкетиращите   bouquet

# 242
# 243
  • Мнения: 227
  Беладона,извини,че ти използвам красотите във нет-а,но във тях откривам отговора на много мой мисли  Two Hearts   bouquet

# 244
  • Мнения: 227
Nellina,кажи моля те вашият снегокат скоро ли сте го купували,моят от детството ми остана при брат ми и децата ми нямат представа,колко прав е руснакът и разбира от зима,когато става въпрос за сняг  и придвижване върху него с емоция.

# 245
  • Мнения: 529
Ох,и ние сега се прибираме от вън. Каква борба беше......  Crazy
За после сме приготвили шейната,дано се задържи снега  Praynig

# 246
  • Мнения: 227
mama_iana "видях теее" кажи колко снежни човека направихте от сутринта или вече сте в първото А ?И нищо не казваш,мълчиш си.

# 247
  • Мнения: 227

За после сме приготвили шейната,дано се задържи снега  Praynig
и из съм си дала поръчката да вали до догодина чак,и аз искам сняг да има  Grinning

# 248
  • Мнения: 2 577
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, възмутена съм! #Cussing out
никакъв снЕг!
Аз съм против! Ккави са тези поръчки!
Друго си е лятото да ходим на морето да печем д..... Joy Палми, загорели готини мъже с плочки по корема, дайКИРИ,екзотични плодове, шезлонги, капели, бански на лалета... Mr. Green

# 249
# 250
  • Мнения: 413
Ex, Nellina, и аз не обичам зимата, но след твоите снимки направо ми идва да хукна навън за няколко рунда бой с топки. Hug
Ама малката спи... Crossing Arms Simple Smile
Дано се задържи до утре снега, после да се разтапя и да го няма, че хич не обичам поледици и киши.Баща й сега донесе от село шейната, ама за днес ще стане късно.Утре ще запознаем Вики със снега, първа среща. Grinning

ViFresh, за колики общо взето нищо не помага, при Вики бяха доста време.Ние давахме Еспумизан L, но най помагаше гушкане корем с корем, да се затопли.Дано при вас минат бързо. Peace

# 251
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз съм съгласна с mama_iana  , друго си е да си ходим "голи" Party
Ember за момента сме на водичка с копър и анасон и някакви други капки е донесъл мъжа ми ама довечера ще ги почнем.
Само не знам какво ще правим утре като си тръгне той Tired , много ми помага като е тук.

# 252
  • Мнения: 343
ViFresh, и ние сме с колики на  четирстия ден се засилиха повече нищо не ни помага един лекар каза че този които намери лекарство за колики ще му дадат нобелова награда Нашия тати е тука но по цял ден е на работа така че  всеедно го няма знам какво е  Чистит първи сняг на всички

# 253
  • Мнения: 227
А стига бе и сега какво се оказа,че аз съм от малкото дето обичат снежинките бели,е няма нищо какво от това,важно е обич да има - снежинки,дайКИРИ,дупета с лалета ...
но сега съм щастлива,защото вали снежинки ефирни и бели и няма да крия обичам снега,дано продължи да вали...
 снежни човеци трябва да има Nature Snowman

# 254
  • Мнения: 2 577
Нели, и ние днес правихме снежен човек, ама снимки после!

Общи условия

Активация на акаунт