Кога детето се "изнесе" от леглото ви?

  • 4 709
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 520
Никога не е спал при нас за постоянно.
Случвало се е само като по-малък е болен съм го вземала, за да мога поне и аз да дремя, то е ясно, че няма спане в такива моменти.
Дори в такава ситуация той сам се изнесе, едната сутрин като оправяхме леглото и той си взе неговите неща и каза "Аз си отивам на моето легло". Беше започнал да се оправя от боледуването и сам с си каза.

# 16
  • Мнения: 1 404
На твое място аз сигурно бих го преместила преди раждането на бебето, за да не се почувства като изгонен.
засега плана е бебто да спи в бебешкото легло,което е долепено до нашето,а догодина и двамата да се изнесат от стаята,като Светльо ще се грижи за бебето в тяхната си стая:)
И аз така съм решила,пък да видим.Притеснявам се само бебето да не плаче нощем и да буди Ния.Другият вариянт е да си купим една мнооого голяма спалня и да се натъркаляме там всички Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Изобщо не е спала в нашето легло - от раждането си е в нейното креватче. Peace

# 18
  • Мнения: 22 893
Изнесе се наскоро,но пак се присеща и иска да идва.Определено предпочитам да спи в негова стая.Бих те посъветвала да направиш всичко възможно да привикне да спи сам,заради новото бебе.

# 19
  • Мнения: 1 209
моят син винаги е спал в собствената си кошара, с изключение на нощите когато е бил болен или е "зъбоникнел".  наскоро, оба4е, се преместихме в нов дом с голяма детска стая и може би промените му дойдоха в пове4е. сега не иска да спи в детското легло, а между нас на спалнята. за капак винаги иска някой да е при него, когато заспива. явно го поразглезихме. надявам се до пролетта/лятото да се оту4и. мисля 4е така никой не си по4ива достатъ4но.

# 20
  • Мнения: 9 990
Тази пролет ще обзавеждаме детска стая,където живот и здраве двете деца ще спят,може това да разбуди интереса му:)

И ще се лишиш от удоволствието да вдъхваш нощем от мириса на бебето? Wink LaughingАз не можах. LaughingГолямата сама си легна на нейното легло, защото установи, че и е тесничко при нас.На около 2 и половина.Сега малката е току под носа ми.Обожавам да ми мирише на нея, така ми липсва денем, че съм на работа и може би наваксвам.На пролет ще правим детска стая с големи легла и ща не ща махам спалнята и ще съм дотам с гушкането нощем на децата.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина ту се нанася, ту се изнася. Тъкмо лятото я свикнахме да си спи в леглото и дойде време за градина. Започна да спи лошо, да бълнува, да боледува и я приютихме наново.
Сега си ляга вечер в своето легло, но по някое време сутрин се пренася при нас. И това не е всяка нощ.
Не ми пречи, напротив.

# 22
  • Мнения: 472
Няма "изнасяне" мойта дъщеря. От 4 месечна спи при мен на спалнята, а тати в другата стая. Племенникът ми беше същата работа, докато сам не пожела да се премести. Явно и ние ще сме така.

# 23
  • Мнения: 8 769
Двамата си имат стая с легла за всеки.
През нощта имаме разходки колкото си щеш-един след друг идват при нас, пренасяме след време обратно, те пак идват ....и така, докато единият родител сутринта се събуди на спалнята между две деца, а другият - в леглото на дъщеря ни. Crazy
Нямам никаква идея докога ще продължава това....

# 24
  • Мнения: 4 406
все още не е. нанесе се преди половин година и няма мърдане. като заспи, го пренасяме в неговото легло или направо единия от нас спи в детската стая. леглото е с юношески размери и нямаме проблем с комфорта. засега. напролет, като дойде бебето, се надявам баткото сам да предпочете тишината на стаята си  Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 388
"Нанесе се" когато беше на две-след една почивка, когато в хотела спахме в една спалня. "Изнесе се" на пет - по собствено желание, но много често "гостува" под предлог, че е гледала страшен филм, сънувала е кошмар, иска да я гушкам.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 891
Винаги заспива в кошарата и почти винаги се събужда при нас.Незнам до кога ще е така..

# 27
  • Мнения: 5 877
Някъде от около втората година се научи да спи и разделена.
Също като при Никол, към 5-6 часа дотопурква при нас.
Само че аз много често "правя изключение" и я вземам да спим заедно, защото много ми е приятно, а очевидно и на нея.
А тя се е научила на тържественото изречение "мамо, за мен ще бъде чест и удоволствие да спиш при мен тази вечер"  hahaha

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
нашият Влади се нанесе трайно между нас и няма никакво намерение да се изнася,въпреки,че му обзаведохме страхотно детската, по негов избор, така и не е спал на леглото си Crazyкани ме да се возим=спим двамата на неговото легло-кола,ама аз се ослушвам hahaha
Всъщност и аз не настоявам да си спи в стаята или в кошарата (още е в нашата спалня).Хубаво ми е да се гушкаме тримката Heart Eyes
така или иначе след 2-3 години сам ще се "изнесе", ще се възползвам да си го гушкам дотогава Mr. Green
понякога се събуждам схваната и "изкривена" и го местя в кошарата му, обаче ставам поне 3-4 пъти да го завивам и всъщност и затова предпочитам да спи при нас Whistling

# 29
  • Мнения: 90
Не са се "нанасяли", че да се "изнасят". Всеки си има легло. Случвало се е някое дете да спи при нас при екстремни обстоятелства, но е било броени пъти.
Абсолютно съм за  Peace

Общи условия

Активация на акаунт