Коледната работилница

  • 7 136
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...
4. Нещо за кеф, според хобитата.

Мда, знам си аз, че пак до рибарските такъми ще опрем  Crazy

Тинк, мерси за предложенията   bouquet

А пък аз днес си направих моя подарък - купих си ботуши. И понеже са по - скъпички от мизата, която си бях сложила първоначално, ще ги мина към подаръците. Пък все нещо друго дребничко се надявам да получа...  Blush

# 16
  • Мнения: 434
Ох, ако чете дядо Коледа - на мен два броя зимнни гуми или гражданска отговорност за догодина, може и почивка за 5 дни на някое топло място!

# 17
  • Мнения: 2 242
Такаааа. И да се подготвяме и да не се поготвяме Коледа ще дойде! Запомнете го! И понеже е така, ако не се подготвяме ще мине и замине незабелязано. За това - ПОДГОТВЯЙТЕ СЕ ВИНАГИ! Независимо от настроението. В края на краищата голяма част от радостта е подготовката.
Ние всяка година си купуваме елхичка, която украсяваме. Изкуствени не обичам. Няма я коледната миризма, която помня от дете. Подаръци трудно измислям. Но най-хубавото нещо е като се събират най-близките и обичани хора!
Ако съм успял да ви заразя с малко коледно настроение, моля да ми го върнете после Wink Тази година къде ще сложим елхата още не знам. Точно тогава ще се местим. Но както каза Светланка, понеже в едната стая няма какви мебели да сложим, този път там ще бъде елхата. ГОЛЯМА!

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 10:09 от Friend

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
bim_bam, дъщеря ти голяма къщовница Wink Laughing

Едно посещение в Мак Доналдс или сладкарница ще й е далеч по-интересно от подарък Rolling Eyes
Като понагласим някак украсата, ще снимам и ще се отчитам  Simple Smile
ЛЮбознателна, тогава се опитай да й подариш половин ден двете зедно някъде - само за нея! без брат й - само вие двете. заведи я на любомите й места, направете нещо което тя обича - дори ако това е просто да се гушкате и да джвакате нещо /напр новата играчка/

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз имам едно желание - дядо Коледа да ми донес повече търпение и да не крещя по децата и да съм по-добра майка
искам да отслабна защото дори няма мжелание да си пазарувам
може ли като подарък - време да ида на зъболекар и гинеколог /на последния отидох февруари ии от тогава - все не успявам - дано до др коледа успея/
това е което ме травмира мен - няма мвреме да успея всичко което трябва и се нервя и това рикошира върху настроението на всички ни в къщи

но все пак имам коледно и ще го споделя с вас
мисля на 15 на коледното парти от работат ад изкарам страхотнво - пък било то и като пепеляшка /щото не ми се хвърлят пари за дрехи дето се надявам да не нося след месец-два/, надявам се да намеря хубави подаръци за децата - за ДАни искам паркинг но хубав, а за Мими - пикаещо бебе /но не съм видяла под 40 лв такова.../
мисля си, че въпреки че празниците мъжа ми ще е на работа -а за да си направя уютно у дома и щом съм с децата - ще съм щаслива!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 412
Много ми харесва темата. И на мен нещо не ми е коледно, но ще гледам да се заряза от вас Hug

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
и за мъж и за жена мен ми е хоби да подаря ако мога скъпи
1. бельо
2. парфюм
и от двете винаги има нужда
обичам също така сърцети подаръци без полза и употреба

# 22
  • Мнения: 774
Много ми харесва темата. И на мен нещо не ми е коледно, но ще гледам да се заряза от вас Hug
 

И толкова,много идеи!!!
бим бам,моля те покажи къщата щом е готова.Ивка е на вълна кухни,тоалетки,къщи...
Дайте идея за подарък за девет годишния ни батко,който вече не се вълнува от играчки.

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
дори на 9 винаги има нещо което го вълнува - пиши каков обича да прави детето в свободното си време и ще измислим нещо
има ли любими герои филми, тренира ли нещо - въобще какво му е хобито - все има нещоч
има и играчки за по-големи....

# 24
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
catnadeen, пикаещо бебе мъжът ми купува за една позната  миналата година за далеч по-ниска цена. Дали не беше десетина лева Rolling Eyes Изглеждаше си чудесно, и Наталия подмяташе едно такова. Пееше някаква песен и имаше гърне, халат и 2 чифта пелени (платняни с лепки). Аз за синът ми съм решила да е някакъв влак от модули, да може да се сглобява. Гледам го , че "строи" къщи с големия строител. Иначе той си е поръчал джудже Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 774
Пишкаштите бебета в Добрич са по 22 лв.,ако трябва да пращаме Simple Smile
Нашият батко,заряза спорта тази година и в момента набляга на английския.Сам реши да ходи на школа.
Занимава се с конструктори,тези трансформери,но скоро купувахме такъв и не върви и за Коледа.

# 26
  • Мнения: 1 193
Толкова е хубава темата. Дано ми дойде и на мен коледното настроение,че нямам желание нито да украсявам,нито да пазарувам.

# 27
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Бим бам- пусни линк от къде поръча къщата. Много искам дървена къща, но за цялото семейство. Вече имам много сладки дреболии - имам един сервиз за чай - порцеланов си донесох от Холандия и разни бутилки имам от магазините за левче- аз повече се вълнувам от децата де. Та сега си търся дървена къща- кажи от къде я поръча и за колко време я доставят.

# 28
  • Мнения: 774
Я, да ви разсмея малко... newsm62
Ивка се прибра от градина преди малко и разказва.Днес писали писма до дядо Коледа.Тя иска кофа за боклук.
Та си мисля,ако купим на бате камион за боклук ще могат да си играят заедно!

# 29
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Катнадийн,ето една пишкаща кукла- http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=2400

Общи условия

Активация на акаунт