най-големия ми срам

  • 4 488
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
Ако не му кажеш- излиза,че на теб много не ти пука, което е в твой плюс. Ако му кажеш- обратното, само дето ще си се изказала,нали да си знае просто...

# 16
кажи си моля те мъжкото мнение за ситацията.
И аз си мисля че няма да му пука  Confused
Какво пукане искаш от мъж който откровено те е лъгал докато сте били заедно а после е имал и наглостта да те покани да видиш новата му приятелка с която те е лъгал
Много сте ми смешни жените като почнете да се притеснявате за чувствата на такива идиоти.
А е много просто - човека те е правил на глупачка, такива хора обикновено са "оперирани" от чувство за срам.
то на чужд гръб и сто тояги са малко...
покани ме защото не  можеше да не ме покани. Колкото и странно да звучи.
Все си мислех ,че  ако имаш поне добри чувства към някой не би му причинил това но съм се лъгала.

# 17
  • Мнения: 6 618
Възможно ли е въбще да не му е дошла на ум ,че ще те нарани по този начин?

# 18
  • Мнения: 1 425
... Ако взема да  намеквам в стил - е какво нали ти беше сестра, нали никога не би имал нищо общо и т.н ще излезе че съм някаква влюбена глупачка... и така стоя си , мълча си , и ...
Ако мислиш да го питаш защо така - сама си си отговорила на въпроса как ще изглежда.
Мен ако питаш - трай си. След като вече не сте заедно с кого ходи и какво прави изобщо не е твоя работа.
Само си извади изводите доколко може да се вярва на тоя човек.

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Всеки човек си има своята половинка,рано или късно си я намира.Живей си живота и в офиса горе главата,пък после и да ти се моли може и да е късно...... Simple Smile

# 20
Възможно ли е въбще да не му е дошла на ум ,че ще те нарани по този начин?
За възножно -незнам. Просто факта че ме е лъгал толкова време...

# 21
  • Мнения: 463
Не се унижавай повече! Просто остави всичко както е! Мисля, че това ти е станало по- скоро фиск идея, а не става въпрос за чувства. Аз лично бих намразила такъв човек.

# 22
Пожелавам ви никога да не ви се случва  Hug

Картинката са завършва от факта че все още има неразбрали че вече не сме заедно...
чак се чудя дали да не го публикувам като обява  Tired

# 23
  • Мнения: 6 618
Пожелавам ви никога да не ви се случва  Hug

Картинката са завършва от факта че все още има неразбрали че вече не сме заедно...
чак се чудя дали да не го публикувам като обява  Tired
Много гадно .Изживявавай го по-бързо -забравяй и гледай напред.
Май е  по-добре ,че сте се разделили по добре ужасен край отколкото ужас без край.
Представи си ако се бяхте оженили ,дете и т.н. и тогава да го беше разбрала какъв е.

# 24
  • Мнения: 135
според мен не трябва да показваш по никакъв начин, че те е засегнал, дори и да го е направил нарочно. И вътрешно да намериш сили да не се терзаеш. Което е минало - минало.
И ако искаш да му направиш номер - дръж се с него учтиво, внимателно, като ...добра колежка.

# 25
  • Мнения: 463
Цитат
чак се чудя дали да не го публикувам като обява  

Бъди над тези неща. Все едно не си ги чула, не те засягат и като те попитат дали сте заедно просто кажи , че не сте и то спокойно, с равен том и без емоция, така ще повдигнеш самочувствието си сама пред себе си .

# 26
Аз си мислех че съм го преживяла перфектно...
Ама в4ерашната случка ме прасна като лопата по главата  Rolling Eyes
Явно не съм го била превъзмогнала ... ама че съм тъпанарка, честно

# 27
  • Мнения: 295
Едва ли го е направил, за да те нарани. Това е по-присъщо на нас, жените. Предполагам, че горе-долу такива са му разсъжденията - ми щом сте се разделили като приятели, щом иначе имате добри отношения в офиса, щом сте приели факта безболезнено, че вече не сте заедно - какво лошо има да покани другата. И дотам мисли. Мъжете не задълбават много в това ама кой какво би си помислил, как би се почувствал. Не искам да кажа, че са безчувствени типове, не, но имат друг тип психика просто.
Може и да те е лъгал, а може и после да са се взели с девойката - след като сте се разделили. Аз бих те посъветвала да не казваш нищо, просто без коментар. А ако все още го обичаш и искаш да сте заедно, просто се бори за него интелигентно. Но се замисли дали си струва.
Боли те по-скоро от факта, че другата е уж "сестрата". И това те наранява най-много. Дай си време да ти се уталожат емоциите.

# 28
  • Мнения: 2 498
Ако бях на твое място намаше да отида на рожд. му ден.....най-тактично щях да му кажа защо.....ама вярно хора различни и съответно различни постъпки....
Не се притеснявай-вече е минало....остави го да си живее със сестричката.....убедена съм, че ще срещнеш мъж, който да те заслужава.....

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не разбирам защо се срамуваш от ситуацията? Човекът просто е бил един от многото страхливци. Най-вероятно не е смеел да ти каже, че има друга. И сега смята, че всичко е минало и на теб вече не ти пука.
А теб просто те боли, защото си осъзнала една лъжа чак сега.
Не му казвай нищо. Каквото било-било. Гледай напред.

Общи условия

Активация на акаунт