Отговори
# 15
zdraveite mam4eta.moje li i az da se vklu4a v foruma.kazvam se albena i 4akam vtoro mom4e na 15.02.2008

# 16
  • Мнения: 336
Здравей blagoeva, добре дошла.
Роси сериозно премеждие. Май всички от време на време не внимаваме достатъчно.
 Аз в събота боядисвах с приятеля ми един коридор и сега два дена съм като разбита  Sick.

# 17
  • Мнения: 387
   santa2 Здравей Албена, добре дошла при нас  !!  santa2   bouquet   На всички мами -  Embarassed СТРАХОТНО МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ОКАЗАНАТА  ЧЕСТ- ЗА ЗАГЛАВИЕТО  Embarassed  Наистина е много готина зимната темичка   newsm74-така да го обичам този декември -празници ,празници и рожден ден ще имам .......... Heart Eyes    На всички пожелавам весела седмица и да сте по-спокойни и повече почивки момичета , трябва да стискаме зьби до февруари- за нашите бебета е !!!  txtloves

# 18
  • Мнения: 552
Здравейте момичета  Hug
Добре дошла на новата мама благоева   bouquet С пожелания за сладко бебче през февруари   bouquet
Аз бях този уикенд в Банско...както си стояхме с мъжо в събота по обяд и се почесвахме по главите кви да ги вършим, оправихме багажа за 30 минути и айде на Банско.Страхотно си изкарахме.Той кара ски ,а аз се пльоснах на един шезлонг горе на поляната ,насред големия сняг, и хващах тен...Страхотен релакс  Party

Поздравления на всички с хубави новини и едно голямо БРАВО на изабелка и бубето за страхотното оформление и заглавие !!!

# 19
  • Мнения: 384
 newsm78 И аз като Дездемонка не знам какво представляват контракциите. Може и да ги има, но да не разбирам Embarassed. Може ли някой да обясни какво се чувства? Сигурно затова ме обзема понякога паника. Така и не усетих нищо особено през цялата бременност - дискомфорт, гадене, повишен апетит, сънливост. Имам чувството, че съм зайчето от рекламата за батерии. Не ме свърта изобщо на едно място. Все ме избива на подскоци. Понякога се плаша, че няма да разбера изобщо, като дойде време за раждане. Днес се обадих на докторката ни да я помоля отсега да ми смени часа за 15 декември, че имам ангажимент и тя ми каза, че чак се притеснява, че се виждаме от консултация на консултация и не й звъня да й задавам въпроси. Ми какво да питам, като се чувствам добре? Дай Боже все така да е!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

# 20
  • София
  • Мнения: 96
   Здравейте, мами!
   newsm10 Страхотно коледно оформление на новата ни темичка, браво на виновника!
   welcome, Албена! Пожелам ти най-сладкото февруарско бебче. И аз съм със същият термин като твоя.
   smile3538Роси, наистина си за бой! Мисли повече за бебчето, стига с тази работа. Няма ли да си починеш поне месец? Да ти е честит стола, но, извинявай според мен трябва и почивка, или поне по-малко работа и по-малко ядове там. Пази се! (Извинявай, че така ти пиша)
  Мама Естрела не я ли исписаха вече? С нетърпение чакам да разказва.
  И накрая да ви почерпя виртуално, понеже моят любим вчера стана на 29 годинки! Да ми е жив и здрав и винаги да сме толкова щастливи!


Хайде слънчева седмица на всички. Аз да се захващам за работа, че много ми се струпа. Добре, че най-късно до 15 декември ще ме освободят.

# 21
  • Мнения: 124
 Sad Sad Sad
искам да ви благодаря за подкрепата и ви позволявам да ми се карате МНООООООООООООГООООО, защото си го заслужавам.
Обещавам да съм послушна и да си седя на дупето Cry Cry Cry
Днес минах през ДОК, и при него отнесох голямо конско (пак повтарям заслужено). Прегледа ме добре, бебо е ОК (рита ме здраво от вчера - сякъш и той ми се кара), и Док ми каза на пове4е от 50 км от Бургас да не ходя... Това няма как да стане защото все пак трябва да отскоча до Варна и до СФ за контролни прегледи. Написа ми перманентно направление за хоспитализация без дата и ми каза при първи симптоми да се изнасям натам... И никога повече да не си забравям лекарствата - най вече тези за сърцето  #Cussing out Изписа ми  здрави дози на магнерот и нош па Sad Ако 3 дни съм ок - без оплаквания, значи опастността е преминала и спирам лекарствата, защото не отхвърли и варианта за хранително натравяне или контракциите да са предизвикани от чашата вино което пих (може да е имало танин, а той предизвиква контракции). Така че момичета внимавайте с храната. Не е шега работа.
Мери как е Ивето? Praynig
Евелинка много се радвам че те чух, пожелавам ти да си купиш най прекрсания телефон и ... да се видим в петък  Hug
Изидка - в 04.30 сутринта не исках никой да притеснявам. В окръжна в Сливен бяха невероятно мили и ме 4акаха на вратата - явно Бърза помощ ги бяха предупредили да чакат проблемна бременна...
Благодаря ви още веднъж на всички момичета, не исках да ви плаша с поста си, просто до сега не си давах сметка за състоянието си (макар че ми втора бременност). Исках просто да се замислим всички. Пазете се мноооогооо. Прегръщам ви виртуално Hug

п.с Баленка пак ми се изгуби от полизрението....
току що говорих с Мери - Ивето е добре. Тя ще ви пише повече... Брей и аз да се включа като добър вестоносец...
...и не на последно място... СТРАХОТНО ОФОРМЛЕНИЕ НА ТЕМАТА  smile3501

# 22
  • Мнения: 58
Роси, много се радвам, че всичко при теб се нормализира....и  че бебчо е добре.... Hug
Браво на Изабелка и Бубето за чудесната темичка.... Много добре е оформена и заглавитео супер....
Пухка, Дездемонка, и аз съм от отбора на "Какво е това чудо контракция". И на мен ми е много странно, защото не усещам стягане на корема или някаква болка.... newsm78 Не, че се оплаквам нещо, но..... Hug
Кат, честит рожден ден на твоята половинка...Да ти е жив и здрав, много да те радва, все така да се обичате и помагате....

# 23
  • Мнения: 387
Hug  благодаря на всички ви  отново и отново   Hug  Исках да ви питам -кога ще украсявате елхата    santa2    CATTT  Да ти е жив и здрав  сьпругьт  ,да се обичате винаги  силно  и красиво  както досега ,  и да  не стихва никога  пламькьт на любовта  !! 1dating

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 14:14 от бубето 29

# 24
  • Мнения: 663
Супер коледно оформление има темата! newsm10
Ilinka, благодаря ти, че мислиш и за мен, но пък брат ми се казва Николай ooooh! и на 6-ти пак няма как. А какво ще кажете да си направим и едно пред коледно събиране?
И мен ме почнаха едни контракции, но болезнени и регулярни, събота и неделя доста си полежах, мъжът ми готви и ми чинии да не повярва човек #Crazy и днес сякаш съм малко по-добре. Моля се поне до Нова година да издържа.
cattt, честит рожден ден на любимия ти!  bouquet

# 25
  • Мнения: 153
Роси радвам се че се е разминало, няма да ти се карам ти си знаеш вече Wink
И аз се присъединявам към отбора на Пухка, Дездемонка и Ивето. Не мога да определя имам ли нямам ли контракции. От известно време усещам понякога (предимно вечер) и то ако съм вървяла или съм права едно такова и аз не знам как да го опиша. Изведнъж коремчето ми става много тежко и трябва да седна. Но не е свързано с болка. Затова и се успокоявам, че дори и това да са контракциите то те са от тези подготвителните. Дано да си остана само с тях Praynig ..изобщо не съм в настроение да раждам в старата година. Да не говорим че още нямаме нищо за бебето. Успокоявам се че ще поръчвам по Интернет ако нещо се случи и не мога да ходя по магазините.
Днес съм за последно на курс и в сряда имам изпит по английски. След това се отдавам на бебешорски и коледни мисли.
Поздрави на всички коремчета и се пазете.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Много се радвам за теб Роси Simple Smile и като гледам , пак няма да си седнеш на дупето  Naughty много ми е познато това  Wink

За контракциите има много теми във форума в които може да прочетете симптомите :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235487.msg5363123#msg5363123 например, макар, че тук http://parenting.ivillage.com/pregnancy/pthirdtri/0,,midwife_3pm3,00.html  като че ли ми стана по, ясно... Thinking

За Пухка и  Дездемонка, при мен е долу-горе така : неболезнено или придружено с болка втърдяване на корема, трае от 30-40 секунди до 1 минута, след това те отпуска.Понякога и повече, 3-4 минути и ако не легна и не вдигна крака на високо ми става дискомфортно, не мога да дишам ,не мога да си намеря място, понякога ходенето ми помага, понякога не Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 1 185
Ето ме и мен в новат темичка, супер е   smile3501

За контракциите, аз имам по десетина на ден, но не са болезнени, само ме стяга корема и става твърд като камък, после отпуска и така! Не съм се притеснила още, на 10.12 съм на лекар и ще му кажа, така съм от 5-6 дни! Мисля, че всичко е нормално  newsm12, а вие?

# 28
  • Мнения: 1 671
Току що се прибирам. Поогледах за телефони, татито каза, че може да опита да свърши по-рано работа и да ме "почерпи" един телефон. Намерих въпросната Нокиа - като гледам ще ми свърши чудесна работа, но пък Митко, като му обясних какво представлява, не му хареса. Дано днес да успеем да свършим тази работа.
Роси, радвам се, че си по-добре, но се пази много!  Hug
Албена, добре дошла!  bouquet
Коте, честит рожден ден на мъжа ти!   bouquet
Зузу, браво на вас! Толкова отдавна не съм мърдала натам.
И аз се чудя дали да не отскочим някъде наблизо за Нова година, но като гледам офертите и се разколебавам. Видях, че в Хисаря ще ни излезне около 600 лв новогодишната вечер, а отделно сигурно и още толкова ще изхарчим  Whistling. Честно да си призная, струва ми се прекалено. Да не са им със златен прах манджите Twisted Evil Ако можех да пътувам за тези пари щяхме да отидем някъде в чужбина. Като гледам ще си бъдем в къщи с детето и приятели или с родителите ни. Догодина и без това сме решили да пътуваме.
Преди няколко дни Митко ми разви теорията как ще отбия малката през септември-октомври, ще даваме децата на бабите и ние няма да се спираме. Явно много му липсвам. Вече ми е направил пълна програма кога ще си довърша магистратурата и ще се върна на работа. Горкичкото ми момче!
Вие какво ще правите по празниците?

# 29
  • Мнения: 307
На новата мама Албена welcome
Кат,честит рожден ден на мъжа ти newsm59
Пухка,и моята първа бременност беше така,направо не се усещах бременна.Сега обаче всички екстри получих Weary.Само може да се радваш че толкова лека и безпроблемна бременност караш и дано да е така до края newsm10
Евил много точно е описала контракциите,и аз точно така ги чувствам.

Общи условия

Активация на акаунт