Секси ли е?

  • 18 570
  • 200
  •   1
Отговори
# 60
Това с показването на прашките е практика на по-незабележимите жени, за да може и тях да ги погледне някой.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289



Не е смешно , трагично направо . Връвчици се подаваха от банския - пражка на морето тази година , на иначе засукано маце  ooooh!
Айййййййй ooooh!,тва е брутално,тя за всеки случай да не го загуби навътре..... Joy

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 08:40 от КАРЧЕВА

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Много "обичам", когато с такъв панталон или дънки прашките са възкачени на най-високото място на талията, ако може и по-нагоре, та да се види хуууубаво накъде слизат... Sick

# 63
  • София
  • Мнения: 7 831
Не е секси, грозно е.  ooooh!

# 64
Брейй,колко сме единни в отговорите си по тази тема. Направо да не повярва човек.Пу пу пу. Praynig
Абе не знам, но вчера в Южния парк видях една майка, която беше клекнала да закопчава якето на детето си. Бяхме с баща ми тогава... И той ми каза: "Да не съм те видял така - гнусно е!" А въпросната майка не беше с лошо тяло, но пък никак не й отговаряше на положението на майка да се вижда как прашките й се впиват в г*з*
На мен такава гледка само ми навява мисли, свързани с немита тоалетна, голеееми нужди и остатъци по гащите от онова, което тоалетната хартия е размазала.

# 65
  • Мнения: 4 296
Грозно е, разбира се. Ако дънките са с твърде ниста талия - има бодита. Аз също нося предимно такива дрехи, но много внимавам с какво ги комбинирам.
Това ме подсеща, че много грозно ми става като видя жена, с бял прозрачен панталон и бели прашки.  Sick

# 66
  • Мнения: 289
Просташко ми е Stop

# 67
  • Мнения: 880
Категорично не е.

# 68
  • Мнения: 2 161
Много е секси,стига да е съобразено с възраст и телосложение.

# 69
  • Мнения: 812
вулгарно е Sick

# 70
  • Мнения: 4 473
Много е секси,стига да е съобразено с възраст и телосложение.

И аз така мисля.

# 71
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Не само не е секси, не е модерна ниската талия. Я да видим колко време ще отнеме да стигне новината до България.

...Това ме подсеща, че много грозно ми става като видя жена, с бял прозрачен панталон и бели прашки.  Sick

Но до преди година-две това беше на практика лятната униформа на всички.  Laughing

# 72
  • някъде
  • Мнения: 4 956
не ми харесва Sick

а какво ще кажете за бели панталони с черни прашки вдигнати над панталоните Thinking

# 73
  • Мнения: 893
Грозно е, разбира се. Ако дънките са с твърде ниста талия - има бодита. Аз също нося предимно такива дрехи, но много внимавам с какво ги комбинирам.
Това ме подсеща, че много грозно ми става като видя жена, с бял прозрачен панталон и бели прашки.  Sick

Ооо, аз колко мацки съм виждала с черни прашки под бял паталон... Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 1 891
На мен такава гледка само ми навява мисли, свързани с немита тоалетна, голеееми нужди и остатъци по гащите от онова, което тоалетната хартия е размазала.
Чак си го представих образно след това описание.  Sick Sick Sick И мен ме дразни тая комбинация, особено посред бял ден и то на човек, който се предполага, че има досег с хора, приготвя / сервира храна и т.н. Веднъж бях особено възмутена от една сервитьорка, която освен гореспоменатото имаше и пиърсинг на пъпа.  Sick Виж, за мъжо гледката си беше в реда на нещата, така и не схвана защо съм възмутена.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт