Търся те - майки от с.Бусманци

  • 3 666
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Ехо, аз съм съседката от къщата до вас. Предполагам, че си ти. От доста време  двете съседни мами се питаме какъв е начина да те накараме да излизаш с нас. Пиши ми на лични, ако искаш да разхождаме заедно бебоците.

Ех, че готино....Който търси, намира....

Еха,колко е хубаво  bouquet Браво на вас.
Аз преди извесно време пуснах в отчетни темичка за мами от Симеоново,ама така никой не е написал нищо Rolling Eyes Rolling Eyes А гледам,че се разхождат доста мами.

Eй това не го разбирам - защо не се запознаете направо, а трябва първо във форума newsm78

# 16
  • Мнения: 5 940

Eй това не го разбирам - защо не се запознаете направо, а трябва първо във форума newsm78
[/quote]
Честно да ти кажа и аз това се чудя. Явно комуникацията в 21 век трябва да бъде с посредник, явно ни е трудно вече да общуваме.

# 17
  • Мнения: 244
 Joyми то май сме много срамежливи  Embarassed ще се радвам да се запозная със всички от моята улица и да си спретнем едно хубаво бебешко  парти с търчащи бебоци кой кога и как да пише на лс или тука  smile3525

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Eй това не го разбирам - защо не се запознаете направо, а трябва първо във форума newsm78
Joy Joy Joy по-интересто е

# 19
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Здравейте, Бусмански майки! След като се изпонамерихте, може ли да ми помогнете с малко инфо? Искаме да кръстим детето в църквата в Бусманци, някой бил ли е там на кръщаване? Свещенника приятна личност ли е и изобщо, бихте ли ми препоръчали вашата църква? Пооспамих темата, но тя и без това  си изпълни вече задачата, та да се възползвам  Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 463
Така се радвам, че се намерихте!

# 21
  • Мнения: X
Здравейте, Бусмански майки! След като се изпонамерихте, може ли да ми помогнете с малко инфо? Искаме да кръстим детето в църквата в Бусманци, някой бил ли е там на кръщаване? Свещенника приятна личност ли е и изобщо, бихте ли ми препоръчали вашата църква? Пооспамих темата, но тя и без това  си изпълни вече задачата, та да се възползвам  Mr. Green.

Няма лошо.
Нашата баба е от Бусманци и доста често Ния е там на гости, също сме планирали да я кръщаваме в тази църква, само дето несме решили кога.  newsm78

# 22
  • Мнения: 127
Ей ми вие много мами станахте бе! Браво  Hug Айде сега един голям и шумен купон да си спратнете, за да се запознаят бебеоците пък и вие да си побъбрите  Peace

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 13:20 от ЕхИдна

# 23
  • Мнения: 244
аз и съпругът ми се оженихме в тая църква  Hugна мен си ми харесва отецът се казва Емилиян(имам му и тела ако решиш)много приятен човек сравнително млад е за отец хубавото е че хем си спазва обичаите хем живее съвременен живот и ние също трябва да се кръстим ама аз чакам да се позатопли и тогава пиши ми ако искаш допълнително нещо да ти кажа
хей мамата на Ния твойта баба да не се казва Муси ?? Mr. Green

# 24
  • Мнения: 729
Хей,страхотна темичка.Радвам се ,че се намерихте.Надявам се да си спретнете супер бебешко парти.УСПЕХ!!!!!

# 25
  • Мнения: 5 940
Аз също се венчах в Бусманци. Отец Емилиян е истински духовник, според мен.

# 26
  • Мнения: 8 769
Аз пък се чудя как се разбрахте кой от коя улица е и в коя къща живее? Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ама е хубаво, че се намерихте, все пак  Wink

# 27
  • Мнения: 244
това действително е много смешно защото със valerie живеем на една ръка разстояние абе можем да си гледаме в прозорците Mr. Green

# 28
Ехо,аз съм другата майка на твойта улица !Много ще ми е приятно да се запознаем.Забавно е ,че ще стане по този начин.С Валерия постоянно се питаме защо не излизаш.Всяка майка има нужда от"социални контакти",защото особено зимата ще луднем вкъщи. Laughing

# 29
  • Мнения: 1 483
Ехааа колко майки има в Бусманци Hug

Общи условия

Активация на акаунт