И аз искам бебе!

  • 3 113
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 701
може би не е лошо поне една цитонамазка да ти направят! newsm78 Wink

Да, януари месец отивам на гинеколог и ще искам поне това да си направя! Макар че трябва да ме види и че имам малък проблем с бялото течемие......  Thinking

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Abirena, искрено ти пожелавам да не чакаш много и скоро да се радваш на хубави новини!   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 701
Abirena, искрено ти пожелавам да не чакаш много и скоро да се радваш на хубави новини!   bouquet

Много ти благодаря за хубавото пожелание!   bouquet

# 18
  • Мнения: 5 317
Успех и дано скоро се похвалиш с две чертички. Hug

# 19
  • Мнения: 3 092
Успех и от мен   Hug

# 20
  • Мнения: 966
Успех и дано да стане бързо  Grinning

# 21
  • Мнения: 49
Мацки здравейте
С моя приалел от три месеца правим опити за  baby_neutral но нищо
Откриха ми че имам раничка и полип които вече изгорих.  Според вас колко време с  EFN е сигнал за тревожност. Знам че не е минало кой знае колко време , но започвам да се притесниавам и то доста.
Ох надявам се новата година да ни донесе това  smile3504 щастие.

# 22
  • София
  • Мнения: 701
Мацки здравейте
С моя приалел от три месеца правим опити за  baby_neutral но нищо
Откриха ми че имам раничка и полип които вече изгорих.  Според вас колко време с  EFN е сигнал за тревожност. Знам че не е минало кой знае колко време , но започвам да се притесниавам и то доста.
Ох надявам се новата година да ни донесе това  smile3504 щастие.

   О, миличка, искрено ти пожелавам съвсем скоро да видиш  EFP Имам една приятелка, която също не забременяваше и се оказа, че има раничка. Щом и я изгориха бързо дойде резултата! Сега си има две близнета, които вече са на по 1,5г. Успех!  bouquet

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 12:56 от abirena

# 23
  • Мнения: 49
Abirena много ти благодаря за думите  Hug
надявам се  много скоро да доиде резултата и при мен  Praynig и наистина това да е била причината. И вече да я няма

# 24
  • Мнения: 63
 мисля, че колкото и силно да искаш бебчето, не трябва да се " пренавиваш", т. е. да правите опити, но не да мислиш постоянно ще стане или не. Това само затормозява психически. Надявам се да ме разбра!
Успех!   Wink

# 25
  • Мнения: 57
polinka_85 3 месеца е малък период изобщо не се тревожи правете си любов и не го мисли много е знам че е трудно но поне не нон стоп защото си е наистина тормоз само любов му е майката luvbed Стискам ти силно палци скоро да видиш EFP Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 330
Първият път забременях от раз,но за съжаление го изгубих Sad След това като се реших отново станачак след 10м. Така,че не виждам място за притеснение. Само търпение и спокойствие Peace
  Успех ви желая Hug

# 27
  • Мнения: 1 817
abirena, спри диетите! Пий фолиева по 400 мг на ден, храни се здравословно (повече плодове и зеленчуци, млечни и по-малко бял хляб и сладко!) и нямаш проблеми!  Hug Пусни и в търсачката кои изследвания е хубаво да се направят преди бебеправенето! Най-важни са микробиология, цитонамазка и имунитет срещу рубеола! Wink
miramilka, отиди в Шейново при Николай Попов на консултация! Той е най-добрият специалист в България за твоя проблем!  Peace
stelka^^^, не се шашкай! Мъжете узряват по-бавно за тази идея! Но веднъж реши ли, няма да те остави на мира  Crazy !

Успех в бебеправенето, момичета!  bouquet

# 28
I az iskam bebe ,no mai imam seriozen problem s trabite.Kazaha invitro ama tia v Mai4indom ne mi vdahvat doverie,toj d-r Sariev me pretupa i mai ne gi hva6a rabotite mnogo.Dali napravo v Sofia ili v AGto .Kagete?

Ako ви се дават пари. Клиника Св. Димитър, близо до Пирогов. Д-р Георгиев,много е добър и търпелив. Поне за преглед. Успех  Hug

# 29
Първият път забременях от раз,но за съжаление го изгубих Sad След това като се реших отново станачак след 10м. Така,че не виждам място за притеснение. Само търпение и спокойствие Peace
  Успех ви желая Hug

Здравейте, И при мен се получи така, уви. А колко бяхме щасливи. Преди около 25 дни загубих бебето, нормално ли е вече да кървя? Преди Коледа ми правиха кюртаж. Лекаря ме посъветва да изчакаме поне 2 месеца. Вие как мислите, че е добре?
 fertilization

Общи условия

Активация на акаунт