на едно и също работно място

  • 2 357
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 794
Незнаеш какво си пожелаваш мила.. Simple Smile

Помисли си какво ще стане на първата или втората година като сте по цял ден и цяла нощ заедно... Crazy

Аз издържах година и половина.  В началото беше приказка, а после  Tired ... сега съм в нова фирма.. bowuu  И не съжалявам (разбира се не само това ме подтикна за смяната, но беше голям аргумент)...

Всеки има нужда от лично пространство, дори то да е офиса (колкото и да е налудничаво)...

# 16
  • Мнения: 14
. каквото повикало, такова се обадило. Щом си взела решение, че катаклизми ще има - значи ще има. Начина да ги избегнеш е: вземи решение, че няма да ги има. Толкова е просто.

# 17
  • Мнения: 46 518
Зависи от вас двамата  Peace
На нас ни е идеално  Sunglasses

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На нас ни е добре така.Работим заедно вече 11 години.

# 19
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Че защо да има катаклизми? Ние с милото работихме заедно почти две години. Обстоятелствата наложиха той да смени фирмата, и сега търсим начин пак да работим заедно, защото преди ни беше супер.

# 20
Samanta Jones,

нямаш подпис, затова ще си позволя да попитам дали имате деца?
Аз наскоро пуснах подобна тема и в крайна сметка реших, че може би най-добре ще е да пробвам при мъжа ми.

# 21
  • Мнения: 5 228
При всички положения трябва да поставите много ясни правила. Кой какви права и задължения има, вкъщи говори ли се за работа или не и т.н. Аз също работя с мъжа ми и в общи линии няма проблеми, но в един момент започнахме да се караме повече от нормалното. Вкъщи съм забранила да ми се говори за работа по какъвто и да било повод, в офиса всеки си знае задълженията, аз не се бъркам в неговите, нито пък той в моите. Трудно е, но не е невъзможно. Зависи от нагласата и правилата.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 529
Когато работехме заедно със съпруга ми знаех,че имам помощта и подкрепата му винаги при всяка ситуация.Заедно оставяхме и вземахме децата от детска градина и заедно пазарувахме след работа. Вечер си обсъждахме деня и това много скрепи брака ни. И като студенти бяхме в една специалност и група...Сега не работим заедно и няма оная близост... Wink

# 23
  • Мнения: 28
Да,имаме едно детенце.

# 24
Meri77,

въпроса ми не беше към теб, а към Samanta Jones. Провориран е от това, че когато работиш при мъжа си, то имаш възможност, ако детенце е болно да си го гледаш без някой да ти мрънка  Wink

# 25
  • Мнения: 2 722
Почти 19 години ги чакам тия катаклизми или поне да си омръзнем - ами няма.
Не знам хваля ли се, оплаквам ли се  newsm78 Wink

Има си плюсове, има си и минуси. Но определено аз мисля че плюсовете са в пъти повече.

# 26
  • Мнения: 647
От 4 г. сме на едно и също работно място , катаклизми няма Mr. GreenДаже е много удобно.Не се самонавивай !

# 27
  • Мнения: 953
ние така работихме две години с моя съпруг.не сме имали никакъв проблем.ако не беше стремежа му да се развива и сега щяхме да сме заедно.а вечер си говорихме за много наши си работи ,които не можем да обсъждаме на работното място.на нас ни е хубаво да сме повече време заедно и това че бяхме по 24ч.въобще не беше проблем.пък и по време на работа всеки се вглъбява в работата си и така. успех и не се притеснявай.не гледай така на нещата.

# 28
  • Мнения: 278
И ние работим в една и съща фирма, не е наша и е много гадно. Тъй като сме с различни фамилии го пазехме в тайна, но в един момент бомбата избухна и стана много напечено. Колегите се сърдят и правят номера. Тъй като мъжа ми работи по-дълго време в тази фирма мисля аз да напусна поне да се успокоят кокошките.

# 29
  • Мнения: 123
"Ъ"бсурд!

Общи условия

Активация на акаунт