Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 2

  • 118 364
  • 447
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 144
Момичета, да споделя.
Отидих да изследвам кръвта за стафилококи, преди години съм карала стафилококова инфекция и понеже сега освен гъбите имам и други проблеми, като хроничен цистит и неминаващо акне, което в никакъв случай не е младежко. Кожата ми е изключително суха, а пъпките, които ми излизат са дебели и огромни. Оказа се, че стафилококите са много над нормата и сега се лекувам в "Анаста" Ще ми бият инжекции - 12бр. Там лекарката каза, че всъщност от стафилококите имунитета пада много и гъбите се възползват от това. И се появяват отново и отново. Така че...стискайте палци  Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 1 914
Хм. Полезна информация. Стискам палци.  Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 917
записвам се

# 18
  • Smallville
  • Мнения: 994
Пак ще напиша,хем да се запиша....
По време на цикъл се прекъсва каквото и да е лечение Peace

# 19
  • Мнения: 5 539
Не, в упътването на Полижинакс пише лечението да НЕ се прекъсва по време на цикъл.

# 20
  • Мнения: 57
Не, в упътването на Полижинакс пише лечението да НЕ се прекъсва по време на цикъл.
Точно така, това са глобули, които се използват и по време на цикъл. Казвали са ми го поне 2-3 гинеколожки.

# 21
  • Smallville
  • Мнения: 994
Е,щом така пише,така да е Peace

# 22
Zdraveite,
tazi tema e tolkova dalga che neznam dali niakoi e prochel vsichko tuk. Islkam da vi pitam dali ste chuvali za producta Dida, koito bil specialno razraboten za borba s Candida Albicans. Edna priatelka tvardi che go e polzvala s uspeh. Znaete li neshto za nego?

# 23
  • София
  • Мнения: 291
Момичета, вие сте станали половин доктори. Не мога да се стърпя да ви обърна внимание за 3 неща:
1. Най-добре е да се ползва памучно бельо + ползване на естествен памук вместо превръзки и кърпички. Знам, че звучи допотопно, но това. Памукът диша, не запарва, няма консерванти и омирисители и изобщо химия, нищо което да дразни.
2. Никакви обществени басейни.
3. Лекарствата против бактерии унижощават бактериите ........... и вредните и полезните. В човешкото тяло има полезни бактерии. Когато те се унищожат, се срива имунитетът и тогава няма кой да се бори с гъбичките. За възстановяване на флората се пият продукти от типа на ЛИНЕКС и НОРМОФЛОР.
4. Там където ортодоксалната медицина не помага, хомеопатията може много.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 729
Това си го знаем много добре и повечето от нас го спазват.Но благодаря за подсещането  Peace.

# 25
  • Мнения: 250
Здравейте, искам да ви попитам дали някоя от вас се е лекувала с Цитросепт?Дали сте доволни и след колко време има траен резултат. Защото аз го ползвам за вътрешни промивки от около 2 седмици и същевременно го пия от месец, но когато спрях промивките и на следващия ден пак гъбясах  Embarassed моля ви за отговор

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте, искам да ви попитам дали някоя от вас се е лекувала с Цитросепт?Дали сте доволни и след колко време има траен резултат. Защото аз го ползвам за вътрешни промивки от около 2 седмици и същевременно го пия от месец, но когато спрях промивките и на следващия ден пак гъбясах  Embarassed моля ви за отговор
Как разбираш, че си гъбясала?
Мисля че това се разбира с микробиологично изследване в лаборатория.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 914
Ooo, аз почти веднага усещам, дори и да нямам характерния сърбеж- ставам по- суха на усещане, въпреки че течението е по- обилно (като пресечено мляко).

# 28
  • Мнения: 1 516
и на мен не ми трябва микробиология. Симптомите са ми до болка позначи, така че веднага си разбирам и бягам до аптеката, за да не им давам голям шанс за развитие на гадинките...

# 29
  • Мнения: 250
Никой ли не се е лекувал с Цитросепт и най-вече да се е излекувал с него ???Моля ви за помощ   Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт