Историята завършва щастливо :)

  • 4 518
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 424


чудех се дали да пускам тема или просто да пиша в клюкините за това, но то си е новина Simple Smileи то от най-прекрасните.
мисля,че моят 8 месечен кошмар е на път да свърши и животът да продължи от там, откъдето някога прекъсна,когато се разделихме с таткото на Ники. сега след 4 дни той ще се пренесе да живее тук с нас и да бъдем истинско нормално семейство,каквито бяха мечтите ни някога.много съм щастлива.всъщност-за 1ви път от толкова време имам чувството,че живея ,че съм на правия път и че съм си аз.времето на раздяла,обвинения,обиди,караници,идване и отиване ни помогна да осъзнаем много неща и да намерим грешките си и да си извадим най-ценните поуки.да се оценим взаимно и да се понуждаем 1 от друг и най-вече- да осъзнаем отговорността,която вече имаме и че времето за лични капризи отдавна мина.
много съм щастлива,че ще мога да се опитам да дам хубаво семейство с истински мама и тати на детето си-нещо, което моите родители не са си направили труда,заради лична обида и лични желания.надявам се детето някой ден да ни се смее като му разкажем как сме се били, щели сме да се съдим жестоко 1 друг заради него и накрая пак сме се събрали,защото е имало нещо...нещо, в което не вярвах,но щом издържа на този ад, значи наистина е голямо и прощава всичко , и позволяwa да продължиш...
много се надявам и други истории да завършат така ( ама баш като сериалите:) няма да ме гоните,защото въпреки че вече не съм сам родител, много съм привързана към вас и ще следя какво се случва...и дай Боже,повече щастливи краища да има

# 1
  • Мнения: 623
95 % бях сигурен, че ще стигнете до тук.  Grinning
Пожелавам ви дълъг, щастлив и многодетен семеен живот!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 424
мерси много Simple Smile Hug( и ние бяхме 95% sig че няма къде да ходим като се обичаме, ма идеята беше да се потормозим) hahaha

# 3
  • Мнения: 2 274
Много се радвам за вас!  Grinning
И преди съм писала, че според мени имате бъдеще и това зависи само от вас!
Бъдете живи и здрави и много, много се обичайте!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много се радвам за вас, дано всичко бъде наред.  bouquet

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
много се радвам
за двама ви
успех дано всичко стане както сте го замислили

# 6
  • Мнения: 1 809
Много се радвам за вас!Пожелвам ви само хубави моменти,много любов и всичко лошо да е вече зад гърба ви Hug

# 7
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Самодива ,пожелавам ти никога повече да не пишеш тук като самотен родител.
 newsm10
                                                  newsm51Успех!!!!

# 8
  • Мнения: 2 863
Може да стоиш тука, само ако и самодивчо пише, че  форумът страда от липса на мъже... Та при това усповие... става Hug

# 9
  • Мнения: 1 732
Самодива, късмет, кураж и разум ви желая!
Не можеш да си представиш как се радвам.  bouquet
Дай Боже, дотук да са били грижите и изпитанията, а от сега нататък - само прекрасни емоции!

# 10
  • София
  • Мнения: 17 282
Присъединявам се към пожеланията на момичетата и най-вече към това на Славка  Hug
Желая ви много любов и разбирателство   bouquet

# 11
  • Мнения: 2 336
Пожелавам ви да успеете да направите от вас трима ви едно сплотено семейство, което се подкрепя и си подава ръка в трудни мигове.
Ценете това, което имате и бъдете много щастливи.
Много се радвам за вас.   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493
Пожелавам ви да успеете да направите от вас трима ви едно сплотено семейство, което се подкрепя и си подава ръка в трудни мигове.
Ценете това, което имате и бъдете много щастливи.
Много се радвам за вас.   bouquet
Peace Hug
Само ще добавя, показвайте си всеки ден колко много се цените един друг и нека компромисите които ви предстоят от сега нататък да ма съвсемммммм мънички  Wink
Много щастие   bouquet

# 13
  • Мнения: 393
    Успех в семейния живот HugИ дано това,което вие събрало сега да остане винаги!!!

# 14
  • Мнения: 911
Браво!  Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 1 681
честито и на трима ви  bouquet

# 16
  • Мнения: 194
честито!!!   bouquet много се радвам,много успехи,любов и разбирателство!!!!  Hug

# 17
Какво става Самодива? Как са нещата?

# 18
  • Мнения: 451
Самодивке,кажи какво става.Някъде мернах,че пак се объркват работите....

Успокой се,дано всичко се оправи Praynig
Успех Peace Hug

# 19
  • Мнения: 2 274
Недейте така, бе хорааа.....офффффф  ooooh!

# 20
  • Мнения: 424
да, всичко се обърка. но предпочитам историята да остане до тук,защото беше стигнала до нещо красиво, макар и фалшиво... Cry
явно само аз съм била човекът,който иска нещата да се наредят,който пак завярва на сляпо, който искаше да направи компромисите.боли ме до болка от обидите,които днеска чух...човек,който обича, не обижда жената,която се  е измъчила и се мъчи за детето му...беше хубаво само за 1 ден Sadизживях щастието само за 1 ден...
идеята ми беше да дам надежда на всички, че има компромиси на този свят,че хората си прощават и че любовта е по-силно от всичко, но не е така момичета  Cryвсичко е само в мечтите...
уж асно ужасно много ме боли

# 21
  • Мнения: 424
ако бнд-то започне пак да ме обижда и тука , моля да се заключи темата,защото вече не издържам

# 22
  • Мнения: 2 336
Мила, не знам какво да кажа... Толкова ми е мъчно...
Дръж се и си гледай детенце. Може и за добро да е.  Пази си нервите.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 282
Миличка самодива   Hug гуш  Hug

# 24
  • Мнения: 6 315
Толкова се зарадвах на заглавието, а сега?!
Самодива, не знам какво да кажа  spoko

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
САмодива, не мога нищо да ти кажа
и да напиша нещо - на теб няма да ти е по-леко от думите ми
само едно искам да знаеш - съ ссигурност всеки дъжд има край...и тогава грейва слънце...
важното е че ти си опитала - другото няма значение, корлкото и странон да е - защото щом не се получава - няма как да стане
явно не можете ад се разберете, дори не е е важно кой крив и кой прав - едно е ясно - и двамата ще сте наранени, уви и на двама ви живота се обърка
не се обвинявай за опита си и надеждите си - това е най-хубавото и добро нещо което си направила, че не си успяла ...ами не знаем какво става да даваме мнениу но едно е ясно - понякога нещата не мвогат ад станат дори и двама души да ги искат
затова ти желая сега до колкото е възможно да се ,успокоиш и евентуално да помислиш от тук насетне - на къде....
вярвам ще се справиш - каквото и да става, по чиято и вина да става знам едно -оправна си и ще се справиш
също така вярвам че ще пребориш тъгата и болката и ще продължиш...и ще си щаслива, не сега и не веднага, но съ ссигтуронст и теб те чака щастието някъде наблизо!

# 26
  • Мнения: 424
мерси,catnadeen
като си мечтаех какво ще бъде, си спомнях твоите думи :;;трябват компромиси,компромиси и пак компромиси'' . исках така да бъде,но явно не е писано.  Cry Cry

# 27
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Самодива,още вчера ми се искаше да вярвам в това ,което описа ,но някак ми звучеше ,нейстинско. Rolling EyesНе вярвам на Самодивчо,но не исках да ти го казвам,надявах се да бъда лош пророк. Не ми се сърди ,но може би сега е по-добре докато не сте започнали ,отколкото да сте заедно месец,два дори гидина и това да се случи.
              Прегръщам те сили и щелуваме малкият Ники!!!!! Hug Peace
Искам да си много ,много силна,повярвай ми ,ще дойде за теб момент в ,който няма да пишеш тук като самотен родител,макар и не до Самодовчо. Hug

# 28
  • Мнения: 1 809
Самодива,съжалявам...много. SadПожелавам ти да си силна,колкото и да ти е болно... Вярвам,че ще дойде  щастието и  при теб и ти го пожелавам от сърце.Прегръщам те  Hug

# 29
Беби, виж си ЛС. Съжалявам, обичкам те Sad Cry

# 30
Този Самодивчо определено има проблем на психологична основа, нещо като "раздвоение на личността". Непременно трябва да посети специалист за поставяне на диагноза и последващо адекватно лечение ако иска да помогне най- близките му хора /детето му и жена му/ да се чустват щастливи, обичани и закрлиляни.

# 31
  • Мнения: 9 990
ДЕЦА!!!Обяснете се веднъж и не чрез форума!!! Naughty

# 32
  • Мнения: 194
охххххххх,НЯМАМ ДУМИИИИ,самодива как го търпиш това?защо и го причиняваш,той подиграва ли се или к'вооо???????ако ви обича нямаше да постъпва така...не ти завиждам миличка...бъди силна и дано вземеш правилното решение!ЦЕЛУВКИ ЗА БЕБО  Heart Eyes  Hug

# 33
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Пенелопа, май трябва да им се помогне ,но си права не тук,ами семеен терапевт Thinking
Самодива,какво се случва???? Hug

# 34
  • Мнения: 424
нищо.
чакам болката да мине Sadняма нищо което да се слу4и хубаво

# 35
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Самодивчо,съжали ли вече или отново ти предлага бъдеще с детето?Мислиш ли ,че ако го помолиш би отишъл при семеен терапевт или потърсил помощ от психилог ,да му помогне да изясни сам за себе си какво чувства и иска. ? newsm78

# 36
  • Мнения: 424
не,проблемът не е в това.

# 37
  • Мнения: 9 990
Пенелопа, май трябва да им се помогне ,но си права не тук,ами семеен терапевт Thinking
Самодива,какво се случва???? Hug

Еми аз въобще не им знам драмата, като как да им помогна???Нищо не разбрах-кой, какво и защо, какви обиди?Семеен терапевт при 20-годишни дали ще помогне? Thinking

# 38
  • Мнения: 424
ама аз не искам нито да ми се помага, нито да ми се разрешава драмата  Tiredзнам какво чувствам и искам и никой не може да го промени това.
темата беше за това,4е винаги има надежда за нещата, но после споделих 4е вси4ко се е провалило,защото така или ина4е моми4етата ще разберат.просто констатирах факт.
 Sick

на 20 или на 40=болката все еднаква от раздяла, липса и т.н.

# 39
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Самодива,почвам да си мисля,че проявяваш малко инат и гордост.Права си ,болката е еднаква ,но изслушай пак Самодивчо,мисля ,че има още какво да си кажете. Praynig
Джали,къде си? ThinkingНамеси се с някой умен съвет Praynig

# 40
  • Мнения: 451
ако това ще те успокои,самодивке, на 35+....болката е по-голяма.
затова се успокой,усмихни се и се опитай да си поговорите само двамата и да решите проблема Peace

# 41
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
пенелопа е права - съвет не може да се даде по много причини
можем да сме съпричастни но без да ОБВИНЯВАМЕ защото тук нещата не са черно-бели
просто може хората да не са готови за връзка или да не са подходящи
липсва им комуникация щом прибягват до такива форми на обяснения...
дано намерят начин да поговорят
но мисля, че наши коментари ОТНОСНО ДВАМАТА /не самаата ситуация/ могат да се използват като оръжи е срещу потъпевшия
апропо вчера гледах да не пиша нищо ...те.е хем да подкрепя но да не изказвам мнения срещу някого защото не знам каква е ситуацията

# 42
  • Мнения: 424
 smile3521
права е catnadeen.защото ако някой го обиди него, той запо4ва да ми се кара 4е не го защитавам...писна ми ве4е.махам се от тука.

# 43
  • Мнения: 9 990
Еми аз пък да ти кажа-прав е да се сърди.Прав-крив-всъщност няма значение, но с недомлъвки нищо не става-само вие си знаете, ти тук ревеш колко сте на зле, но инфото си е за вас.Как да окажем и подкрепа-мен ми е все тая кой крив и кой прав-щото и двамата сте и криви и прави.Явно не сработвате.Явно не се яувате.От тук насетне-темата е безсмислена.Успех и вземете се разберете наистина! Peace

# 44
Моля ви, помогнете ми! Знам, че вината е моя, но си я обичкам страшно много. Моля ви Cry

# 45
  • Мнения: 1 809
Моля ви, помогнете ми! Знам, че вината е моя, но си я обичкам страшно много. Моля ви Cry
самодивчо,вместо да пишеш по форумите,бягай да и го докажеш.Само с голи пирказки не става,кака.Хайде,успех !

# 46
# 47
  • Мнения: 2 336
Ей, хора що не вземете да се разберете веднъж завинаги.
Моят съвет е - стига намесвайте майки и бащи, свекъри, свекърви, тъщи и тъстове.
Искрено ви желая да проговорите на един и същи език.

# 48
  • Мнения: 194
и аз мисля ,ЧЕ тук (във форума) историята трябва да приключи...вече имам съмнения ,че се ебават с нас...днеска така утре онака...МАЙ Е ВРЕМЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ НЕ СТЕ НА 5 ГОДИНИ..АКО ТОЛКОВА СЕ ОБИЧАТЕ НЕ РАЗБИРАМ,ЗАЩО СА ВСИЧКИ ТЕЗИ ИСПЪЛНЕНИЯ...?!!!ВСИЧКИ ТУК ИМАМЕ ПРОБЛЕМИ,НО....С ИЗВИНЕНИЕ...ТОВА ВЕЧЕ МИ МЯЗИ НА ГАВРА...ХОРАТА ви съчувстват...дават съвети,а вие....все едно и също....много е страннооо не ви разбирам!МИ...ИЛИ СЕ РАЗБИРАТЕ,ИЛИ КАЗВАТЕ КРАЙ И Т'ВА Е!!!!!


П.С....Може би мн хора ще се нахвърлят в/у мен,но...това е мноето мнение и мисля,че имам право да го споделя,замислете се.....когато някой СЕ е държал така..сме казали край,колкото и трудно да е било,нали????????????!!!!НЕЗНАМ КОЙ БИ ТЪРПЯЛ ВСИЧКО ТОВА,АКО БЕШЕ ИСТИНА!ПЪРВО ОБИДИ...ПОСЛЕ"ОБИЧАМ ТЕ..."................. И ТАКА ДО БЕЗКРАЙ......
И...ВСЕ СИ МИСЛЯ,ЧЕ..АКО НАЙСТИНА ТОВА БЕШЕ РЕАЛНО...НЯМАШЕ ДА СИ РЕШАВАТ ПРОБЛЕМИТЕ ТУК...Т'ВА ПОЧНА ОТЩЕ КОГАТО ТЯ БЕШЕ БРЕМЕННА И ОЩЕ НЕ Е ПРИКЛЮЧИЛО...Е..НЕ Е НОРМАЛНО!!!!!!!!!!!

# 49
  • Мнения: 420
Двамата младежи да си седнат на задниците и да се разберат. А най-вече да разберат, че с избухливост и пиперлив език семейство не се гради.
И не, никoй тук не може да седне вместо вас да ви реши проблема. Редно е всеки от вас самостоятелно да се замисли и да си прецени поведението, после заедно да се изясните.
Другото е жива циганиuя. Съжалявам ако звучи грубо, ама иди ми , доди ми е вашата работа, а е редно да се сапикясате, щото и дете сте създали!
Та малко по-отговорно го давайте!

# 50
  • Мнения: 911
айде, стига вече лиготии! ще ми хленчи на мен, пък и ще ми се моли за помощ! това наистина вече прилича на подигравка!
ако наистина ви има (защото и аз започвам да се съмнявам вече), престанете да се излагате на мегдана! големи хора сте, а това вашето вече са детинщини!

аз няма да се извинявам за тона!

# 51
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Траяна,ама мнного ядосано ,бе нила Hug

# 52
  • Мнения: 194
Ми...Славе,как да не сме ядосани...то бива-бива...ама тва вече...мина всички граници!ВСИЧКИ ЗНАЕМ,ЧЕ АКО БЕШЕ РЕАЛНА ТАЯ ИСТОРИЯ НЯМАШЕ ДА СЕ РЕШАВА ТУК!!!!!И ВЕЧЕ ИЛИ ЩЯХА ДА СА ЗАЕДНО ИЛИ ДА СЕ РАЗДЕЛЯТ...К'ВАТО И ДА Е САМОДИВА...НЕ ВЯРВАМ,ЧЕ БИ ТЪРПЯЛА ВСИЧКО ТОВА!!!!ПОНЕ АЗ НЕ БИХ...Т'ВА Е ПОДИГРАВКА,АМА...МАЙ ВЕЧЕ СТАНА С НАС...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

П.С....ЕГАТИ ТЪПОТО"знам,че вината е моя ,но си я обичкам" и иска помощ...хора..отворете си очите,че вече яко се нервя...НАИЙСТИНА ЛИ ВЯРВАТЕ НА ЦЯЛАТА ТАЗИ ПАРОДИЯ,КОЯТО..МИСЛЯ ПРОДЪЛЖИ ДОСТАТЪЧНО ДЪЛГО,ЧЕ ДА СЕ УСЕТИ..ПОДИГРАВКАТА С НАС.................!!!

СЕГА МУ ПОГЛЕДНАХ ИНФОТО НА САМОДИВЧО И..ТАЗИ ИСТОРИЯ Е ЗАПОЧНАЛА ПРЕДИ 1 ГОДИНА..ТОГАВА УЖ БИЛИ ЩАСТЛИВИ И ЩЕЛИ ДА СЕ ЖЕНЯТ....И...ЗА 1 ГОДИНА НЕ МОЖАХА ДА СЕ РАЗБЕРАТ..ЛЕЛЕ-МАЛЕ.....

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 14:22 от peteto_86

# 53
  • Мнения: 911
абе, хората и за много по-дълго от една година понякога не могат да се разберат, но да не ни намесват нас и да не ми искат помощ, щото "много я обичкам"  Sick #Crazy Sick и най-вече - да не го правят пред всички - това е........думи нямам просто! абсолютна лигня! (сори за яркото определение!)
ако въобще тази история има нещо общо с действителността, а не ни я сервира някой шизофренен фен на онлайн общуването, и героите се терзаят от чувства някакви, обич и т.н. - ми...никой не се изплясква във форум, за да се лигави колко "обичкал" някого и да очаква ние да хукнем с носните кърпички!

# 54
  • Мнения: 424
и аз наричах това приятелство Rolling Eyes
наричах го ''подкрепа''. newsm78
мисля,че този тон е забранен някъде из модераторските правила.забранен е из отношения,които хората наричат приятелски,разменят си виртуални целувки,прегръдки и т.н.
1во-никой не ви е по4укал на вратата нито ви е бръкнал в джоба да ви моли за помощ,че да скачате така. темата беше за обнадеждаване на много моми4ета, 4е всичко някога се нарежда все пак и защото си мислех,че ви пука какво се случва с мен.
като на някой не му харесва темата или му се струва ненормална- да заповяда в някоя друга!
когато на мен не ми допада мнение или тема, не се нахвърлям срещу авторката /автора ,а просто подминавам.
2ро-за да не могат 2ма души да си оправят отношенията в продължение на година , в никакъв случай не означава,че са ''психопати'',''лигочи'' и подобни.това,че търсят съвет и насока от вас означава само,че приемат вашия по-голям опит ( да не се изразя по-грубичко за възрастта ви на пове4кото) като верен съветник.
може да означава само 1 -щом има спорове,караници,значи има и надежда, има чувства. и може би точно затова мястото ни не е тука-защото за пове4ето от вас няма никакви надежди ве4е.
не се извинявам за лошия си тон

# 55
  • Мнения: 463
Ей прекали!Нямало надежда за нас ли?Откъде ти хрумна?Кой ти дава право в един форум за взаимопомощ да пишеш така?Кой ти е казал че като пуснеш тема,трябва задължително всички мнения да ти допадат.Поискала си мнение,дали са го.Чети и си подреждай живота,не ни занимавай с лиготии.А колкото до вашите проблеми,те са си ваши решавай си ги сама,като нямаш нужда от помощ.

# 56
  • Мнения: 161
.................темата беше за обнадеждаване на много моми4ета, 4е всичко някога се нарежда все пак и защото си мислех,че ви пука какво се случва с мен.
.................. и може би точно затова мястото ни не е тука-защото за пове4ето от вас няма никакви надежди ве4е.
Е, много ни обнадежди, бравос   Peace  hahaha

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 21:41 от mama Ursa

# 57
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
ОООООО,Самодива,колко много още има да се учиш от такива като нас;старички и без никаква надежда;. Mr. Green
Лично аз не смятам повече да отговарям на нито един твой пост,защото никога,повтарям никога не съм те наранила или отнесла остро с теб,но Траяна и Петето са напълно прави и сега съм много ама много разочарована от поведението ти.

И смятам ,че дължиш голямо извинение на всички тук Naughty,защото тези хора  те подкрепяха тогава,когато беше сама,когато очакваше детето си и бяха готови да ти помагат ,и то не само виртуално.

# 58
  • Мнения: 451
и аз мисля ,ЧЕ тук (във форума) историята трябва да приключи...вече имам съмнения ,че се ебават с нас...днеска така утре онака...МАЙ Е ВРЕМЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ НЕ СТЕ НА 5 ГОДИНИ..АКО ТОЛКОВА СЕ ОБИЧАТЕ НЕ РАЗБИРАМ,ЗАЩО СА ВСИЧКИ ТЕЗИ ИСПЪЛНЕНИЯ...?!!!ВСИЧКИ ТУК ИМАМЕ ПРОБЛЕМИ,НО....С ИЗВИНЕНИЕ...ТОВА ВЕЧЕ МИ МЯЗИ НА ГАВРА...ХОРАТА ви съчувстват...дават съвети,а вие....все едно и също....много е страннооо не ви разбирам!МИ...ИЛИ СЕ РАЗБИРАТЕ,ИЛИ КАЗВАТЕ КРАЙ И Т'ВА Е!!!!!

Самодива,от една година те подкрепяме-не го отричай.
Мислиш ли,че при голяма част от пишещите тук не е имало доизясняване на отношенията с бившите newsm78 Но публично изясняване е нямало.
А аз съм учудена,че след толкова подкрепа тук в продължение на година на нарече "хора без надежда",с доста злорадство при това #Crazy
Е,нека при теб има надежда Peace
Нашата надежда,моля те не я коментирай :stop

Аз лично няма повече да коментирам и чета отношенията Сомодива-Самодивчо, бла-бла.....

# 59
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз пък пак съм не разбрала - и какво в крайна сметка завъши щастливо???
Кой е щастлив - ти ли Самодива или новопоявилият се Самодивчо  newsm78, незнам как тая тема може да даде надежда на някого.
На мен тази тема ми звучи - Не се спъвай все в едно и също камъче по пътя си , защото Не е лошо да се спънеш в едно камъче, но да се спъваш постоянно в едно и също камъче - е това вече е лошо

# 60
  • Мнения: 2 327
Очевидно целта на темата не беше постигната. За това я заключвам.
Ще помоля Самодива и Самодивчо да се изяснят извън интернет пространстовото окончателно по възможност.
Надявам се все пак да намерите път един към друг и да пораснете.

Общи условия

Активация на акаунт