С коя част от тялото си се гордеете?

  • 5 516
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 880
Повечето неща не си ги харесвам,но крайният резултат ме устройва Simple Smile Краката ми май правят много впечатление,а като се замисля,че едно време не исках с поли да ходя щото нещо си бях втълпила...Друго-корема,д-то,очите..

# 31
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Огледах се,ама ц..нищо не харесвам, камо ли да се гордея с него..В  втория сезон на Пълна промяна,се надявам да участвам. Laughing

# 32
  • Мнения: 2 161
С гърдите си няма да се фукам,защото първо съм се фукала не веднъж и второ вече куцо и сакато има хубави гърди.Имам лъскава и гъста коса,имам добре оформени колене,но най-вече кожата ми е за хвалба.Да не споменавам пък какви са ми хубави пръстите на ръцете,свирила съм на пиано.Не искам да изпадам в подробности и интимности,затова спирам.

# 33
  • Мнения: 757
Много се гордея с матката си! Нема друга като мойта bowuu Е, няма как да я изпъча гордо и не я показвам на кой да е , но все пак много се гордея с нея Flutter Mr. Green
newsm62 newsm62 newsm62

# 34
  • Мнения: 205
Гърдите и косата си Wink

# 35
  • Мнения: 4 292
Харесвам си тялото, но бих искала да съм по-висока. Иначе, гордея се с косата си, сега остава и да порасне още малко. Очите като форма също си ги харесвам, но пък са банално кафеви.  Laughing

# 36
  • Мнения: 812
краката си Party

# 37
  • Мнения: 4 473
Ръстът. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 050
устните, очите, корема.

# 39
  • Мнения: 447
очите и нослето  Party

# 40
  • Мнения: 878
при мен най-почетно място заема акъля  Mr. Green ....много съм горда с него,друго...ами в тоз момент точно нищо,в процес на оформяне е фигурата ми ,тъй,че по-късно във времето ще пиша

това за матката ми хареса.....наистина на всеки му е единствена матката и уникална! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 41
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ето тук е моята драма  Mr. Green
Като съм пълничка - гърдите ми са уууаау
ама другото е  Sick
ако телцето ми  е ок - гърдите с лупа да ги търсиш  Crossing Arms

# 42
  • някъде
  • Мнения: 4 955
нищо вече не си харесвам Confused
но пък мъжът ми ме харесва дори и такава

# 43
  • Мнения: 516
Имам красив нос.  Laughing

# 44
  • Мнения: 2 897

Подсети ме да си похваля моя Laughing Hug
И ушите ми са съвършени Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт