Габровска Коледна приказка

  • 12 157
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
аз родих на 16 януари. Grinning, Как се казва бебока и майка му. В моята стая всичките бяхме родили на 16ти Laughing

Майката е Зорница, бебката- Кристияна.

# 16
  • Мнения: 123
Еееее, че как да не я знам, ние бяхме в една стая Hug. Първата  снимка на малката сладура аз я направих.Не съм я чувала Зорито от доста отдавна, , като ги видиш , специални поздрави от мама Рали и Василчо. А може и да звънне ако имат време Peace

# 17
  • Мнения: 2 908
Нищо не съм украсявала още-украсата още от рожденният ден си стои,а и аз нямам навик да украсявам толкова рано-винаги съм я правила след 15-20-то число.

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Непременно ще ги поздравя! Макар че, много рядко се виждаме... да си призная, за срамотийте още не сме виждали бебето на живо /само на снимка/  Embarassed. Те живеят в Младост и рядко слизат до центъра, ние пък нямаме често път на там и разни други неща ни възпрепятстват и така. Но се надявам в най скоро време да им отидем на гости.

# 19
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ИВе, доволна ли си от детската градина на Мишо? Той как е- харесва ли му?

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Иве,аз родих Дари на 15.01 но също познавам Зорито.Даже лежахме заедно в предродилна и тя ми каза че и се ще да роди на 15 защото си е харесала тази дата.Голяма симпатяга е и малката също,лятото пихме кафе на караванката на Флирта(срещу ЦБА-то в Младост) Wink.Тя сега май също взима детска кухня че я засичам с други мами newsm78

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
ИВе, доволна ли си от детската градина на Мишо? Той как е- харесва ли му?

Да доволна съм от битовите условия, а от персонала съм много доволна. Радвам се, че не го приеха в градината зад блок Здравец /единственото и предимство е че ни е близо/ или пък на Камъка. Мишо вече отдавна свикна и ходи с желание. Видя се как му липсват децата, докато беше болен от варицела и си играеше сам в къщи  #Crazy.

Валерия, да взима детска кухня. Ти в този квартал ли живееш?

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 16:53 от ivap

# 22
  • Мнения: 55
Аз го пуснах вече това  въпросче, но ми се изгуби някъде, така че пак ще ви занимая с него.
Трябва да си избера личен лекар в Габрово. Можете ли да ми препоръчате някой. Искам да е жена и да си разбира от работата, и да не е от арогантните и дръпнати доктори.
Мерси предварително и ви желая усмихната седмица  newsm47

# 23
  • Мнения: 257
Ако само тези са ти изискванията- мога да ти препоръчам д-р павлина Стоева в мц АПОГЕЙ. много е внимателна и си разбира от работата, но при нея е истинска лудница и се чака с часове

# 24
  • Мнения: 11 005
Аз съм доволна от моята - д-р Вяра Мънчева. Кабинетът й е в сградата на ХЕИ-то, на партера. Много е симпатична и си разбира от работата, но има и доста пациенти.

# 25
  • Мнения: 216
И аз съм много доволна от моята - Борисова от "Апогей"  Peace.
Там бебчетата са си идват за своя определен ден и час, който майките им са си избрали от предходният път и няма навалица, има си ред и се спазва, което на много малко места е така.

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Аз го пуснах вече това  въпросче, но ми се изгуби някъде, така че пак ще ви занимая с него.
Трябва да си избера личен лекар в Габрово. Можете ли да ми препоръчате някой. Искам да е жена и да си разбира от работата, и да не е от арогантните и дръпнати доктори.
Мерси предварително и ви желая усмихната седмица  newsm47


И аз и малкия сме при д-р Живка Дончева /поликлиниката на Колелото/. Внимателна е, приказлива е, не отказва направления, няма големи опашки пред кабинета и, но това не означава че не се чака  Mr. Green...  просто жената работи по-бавно, което пък означава че обръща по-голямо внимание на пациентите  Wink. Наистина, не претупва и не бърза с тежката артилерия /антибиотици и т.н./. Не я хваля, просто за сега съм доволна, но ние рядко я посещаваме /да не чува дяволът/.
Прецени си.

# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367


Валерия, да взима детска кухня. Ти в този квартал ли живееш?
Мдааа  Mr. Green в този квартал съм.А мищо къде ходи на ясла newsm78 пак съм недоразбрала,сори Blush
Другоселец,за теб ли личен лекар?Моят е мъж, но ти нали питаш за жена?Аз също много съм доволна от него и винаги нищо не отказва(е не в оня смисъл де) Mr. Green

# 28
  • Мнения: 123
Ние с мъжо сме при доктор Зъбарева , на Колелото. От бая години съм при нея и винаги е работела адекватно, небърза с антибиотиците и е внимателна. Но наистина , има бая пациенти и при нея и чакането е огромно
 ooooh!

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 12:39 от kallii

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
А мищо къде ходи на ясла newsm78 пак съм недоразбрала,сори Blush

Ходи на детска градина, моля ви се  Naughty...  в "Мечо Пух" на Баждар Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт