Габровска Коледна приказка

  • 12 209
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 119
При нас най-голям зор беше с кътниците - стигнахме до болница. Четирите кътника избиха за 4 поредни седмици и през цялото това време Калина беше болна. Кучешките минаха доста по-леко. Давам й в най-тежките периоди Хамомила и няколко пъти Панадол.

# 211
  • Мнения: 123
При нас най-голям зор беше с кътниците - стигнахме до болница. Четирите кътника избиха за 4 поредни седмици и през цялото това време Калина беше болна. Кучешките минаха доста по-леко. Давам й в най-тежките периоди Хамомила и няколко пъти Панадол.
mima kalina , вие сте герои за мене, преставям си цялото това шоу в къщи умножено по четири ooooh!

# 212
  • Мнения: 119
Мацки, днес срещнах майчето с което раждахме едновременно - заедно ни сложиха системите, вървяхме една след друга към родилна зала и бебетата излязоха едно след друго - записани са в един час 2:00, доктора стана стерео с нас  Rolling Eyes  Joy Интересното е, че и другото бебе е с много зъби - 14 на брой. Докторката, която го следи в Свищов била изумена от количевството зъби на бебе на тази възраст, пък мамчето рекла, че ние по балкана сме така... hahaha
Кали, изобщо не се чувствах геройски докато растяха кътниците, по-скоро си мислех, че съм най-лошата майка на света, щом бебето ми страда толкова много, че и в болница влязохме... Имах усещането, че съм попаднала в някакъв кошмар и все търсех вината в себе си. Радвам се, че всичко това е зад гърба ни  Heart Eyes Търпение и здрави нерви ви пожелавам майчета на бебоци със никнещи зъбки!

# 213
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Весело изкарване на Новогодишната нощ и да нагушкате силно дечицата! Hug Peace Laughing Heart Eyes
Ние следобед ще правим прощъпулник на Дари,взе че се пусна самичка и прави многоооо крачки  Laughing,даже се и завърта сама Joy

# 214
  • Габрово
  • Мнения: 336
Хе хе, честити краченца на Дари! Много да тичкат за радост на мама  Grinning

Весело посрещане на Новата година! Много усмивки и приказни мигове!
Да не забравите да си пожелаете най-хубавото за напред и нека всичко се сбъдне!  bouquet

# 215
  • Мнения: 11 036
Бързи и пъргави краченца на Дари!   bouquet

# 216
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честито прохождане на Дари!!!
После се похвалете какво е хванала!!!
Весело посрещане на Новата Година и до утре от нас  bouquet

# 217
  • Мнения: 123
честито прохождане на Дари, да е бърза и пъргава Grinning
Весело посрещане на Новата година момичета Hug

# 218
  • Мнения: 11 036
Весело посрещане на новата година и от нас! Heart Eyes
Наближава да започваме нова тема, първа за новата година. Предлагайте заглавия! Hug

# 219
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Благодаря ви много момичета!Много сте мили!   bouquet Heart Eyes

Тъкмо изпратихме гостите и сега малко почиваме и ще посрещаме нови  Crazy HugДари хвана книжката,ами ще ми е учено детето Grinning.Направо не мога да повярвам кога порасна толкова и все си мисля че бързо мина времето baby_neutral.
Айде чакам за нови попълнения в отбора на проходилите,желаещи има ли  newsm78 Laughing
Тези дни ще кача клипчето че сега няма да успея Peace

# 220
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Весело посрещане на Новата Година!!!
MDimitrova много съжалявам за кърмата ти , а имаше толкова много  Sad. Иначе на Слави очите изсветляха още и май ще си е синеок   Mr. Green на пук на баща му hahaha, и е с едни такива дълги мигли... да му мислят мадамите Laughing
 Сокчета още не съм му давала и мисля да изчакам.
Весело посрещане и изпращане на всички!!!

# 221
  • Мнения: 216
ЧЕСТИТА НОВА 2008-МА ГОДИНА НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА И ТЕХНИТЕ СЛАДКИ ДЕЧИЦА  newsm44 santa2 Nature Snowman!!!
             В утрото на Новата година,
   с блясъка на идващите дни,
   нека радостта не Ви отмине,
   с щастие и обич Ви дари
  Heart Eyes...!!!
Пожелавам ви много Щастие, Любов, Късмет и Благополучие  Hug Hug Hug...

# 222
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честита Нова Година, само здраве, любов, успехи и щастливи мигове!!!

Да е живо и здраво името на Васко, както и много здраве за всички празнуващи!!!!

# 223
  • Мнения: 910
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!  bouquet
МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!  bouquet

ЧЕСТИТИ КРАЧЕТА НА ДАРИ!  bouquet

# 224
  • Мнения: 11 036
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!  Hug
Желая ви много здраве, любов, семейно щастие и успехи във всичко!

Честит имен ден на всички именници! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт