Холандска Тема - 18 в декемврийско настроение

  • 19 181
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • северно море
  • Мнения: 321
Добър ве4ер моми4ета,
Миленски,диетата е 10 дни само пладове и 4ай и 10 дни захранване.
Но аз ще направя 20 дни диета и след това захранването Peace
Звезди,ами да ти кажа 4естно 4увствам се добре и след като виждам резултата
се 4увствам още по-добре  Peace
Лека събота и неделя  Peace

# 76
  • Мнения: 581
Здравейте момичета, аз пык днес цял ден правя масленки. И понеже Виктор помагаше май ги правихме вместo за 2 часа за четири.  chef  да знаете ако след готевене на рибата печете сладкиш - няма и помен от миризмата на риба, само че ще се забележи по коремчетата после Simple Smile.

Охх и аз се замислям за елха с дырвени играчки. Виктор ще намери начин да я докопа и тогава..... Twisted Evil
Меган - и мен ужасно ме е страх да летя...покрай магарийте на малкия нямам толкова време да се притеснявам по време на полета....
Милика - аз имам разни такива книги, и на руски имам ако четеш доста. Само не знам как ще се видим да ти ги дам. Те малко професионално са написани, но може и да се намери нещо по-разбираемо.
Охх и аз често си мисля за Сара и за това,ц хе е толова далече, че даже не мога поне една прегрыдка да и дам..... HugСарче, ако имаш сили и желание драсни два реда...

# 77
  • Мнения: 7 914
Милика - Е, то оставаше след 7 години брак и да не ги знае. Wink
моя след 6 год. не ми знае номера Rolling Eyes

Mari-7

ще успееш ли до празниците? Thinking еее супер, че се вижда резултата Hug

Milika

ми не знам за интернет листовки...аз имам/или имах учебник с примери...ако искаш ще се опитам да го намеря Thinking Hug



# 78
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Milenski - Точно така, или търсят магазини с продавачки които да им изглеждат с нашите размери. Wink
Илче  това за сладкиша супер идея, само дето Ванко трябва сам да се мъчи с него.
Мари - мене трябва и да ме вържат ако я почна тая диета...но не се знае, знае ли се.  bouquet
Сара - как си? Как са момчетата. Бъди силна - надежда има винаги.

# 79
  • Мнения: 7 914
аз пак се включвам преди да ме  breastfeeding

за шопинга
 и мен хич ме няма- в магазин влизам за не повече от 10 мин... а целия център съм обиколила за не повече от час и то ако вляза във всеки магазин, които знам Joy
само като бях бременна и купувах детски дрешки... бях чуденка голяма  Mr. Green

за коледното дръвче
 до миналата година бяхме смао на естествени големи клони- слагах ги в една ваза и ги украсявах... минлата година купихме изкуствена елха... страхотнааа много кичеста и много на сметка Party Party този уикенд имаме план да я украсим...да видим дали ще стане Crazy


май решихме да правим детска стая... ще лепнем едни сини тапети с една лента- стикер ( така ли се казва newsm78 ) и в jysk и там купихме едни много сладки детски картинки с  мечо пух и тн

# 80
  • северно море
  • Мнения: 321
Добро утро  Hug
Звезди,аз до празниците ще се справя,няма да спирам даже Wink Peace
Sterje,зора е първият ден,после не е толкова трудно Peace
Аз много оби4ам да обикалям по магазините,днес отивам с Калина в
Алкмаар да напазарим както му е редът. Wink
Сара много  Hug Hug Hug
И да не забравя на вси4ки настоящи и бивши студенти
4ЕСТИТ ПРАЗНИК  bouquet
Лек ден ви пожелавам Hug

# 81
  • NL
  • Мнения: 520
Добро утро и Честит празник на студентите.
Мари в Алкмаар не е ли някакъв голям пазар newsm78?Така ми се върти в главата,че и предложение имаше от половинката да сме ходели днес.Приятно пазаруване на вас Hug.
Звезди ще се опитам да намеря нещо по интернет ако не стане може да те помоля за книгата или да я търся тук из наше село.
Мопи,нова кухня-Честито   Hands Clap
Илче с руският съм скарана за съжаление EmbarassedКак станаха сладките на Вики Wink?
Цитат
ако имаш някоя специална книга, кажи. може да я поръчам на нашите и те ще я донесат
Миленски много мило,благодаря.Януари и моите родители ще идват.За първи път ще бъдат тук и ги очаквам с такова нетърпение  smile3539но и с малка доза притеснение дали ще им хареса.
Приятен уикенд на всички.

# 82
  • Мнения: 1 550
добро утро Hug

Мари, весело изкарване в Алакмар Hug

Сара, как сте? майка ти още ли ви е на гости? пише как са момчетата, ако ти остава време и въобще ти е до форума.  Hug за вас

Милика, щом идват за първи път ще им хареса yes освен това те идва да си видят внучката 1stroller Two Hearts

Мопи, честито и от мен за новата кухня bouquet къде я складирахте? или може още сега да я инсталирате в новото жилище?

на всички бивши студенти и Мимката ЧЕСТИТ СТУДЕНТСКИ ПРАЗНИК smile3525

весел уикенд

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 11:05 от Milenski72

# 83
  • Мнения: 7 914
аз вчера споменах мими 23 а днес сина и има РД

Ян Джуниор ,
 честит рожден ден!
 расти здрав, весел и безгрижен! радвай много мама и тати!

 нека днес да получиш много желани подаръци!

 happy bd happy bd happy bd

# 84
  • Мнения: 2 195
Честит рожден ден на Ян ! Да расте жив и здрав и да радва мама и тате !

# 85
  • Мнения: 7 914
да се оплача и тук:

ама днес ми е много тъпо...мъжО сложил Ерик във випстолчето и хукнал  незнам си къде "за секунди бее", аз бях в спалнята.. при което чувам едно дууум с писък и търча на долу а мъжо :"защо ставаш. нищо не се е случило?"...а Ерик е с червено око и голямо червено петно на челото...идеше ми да  #2gunfire и  #Cussing out...ама ми стана само многоооо гадно понеже пришка ми излезе на езика да обяснявам, че Ерик не можа да е във вип-а без надзор... ooooh! ooooh! Tired Tired

 Praynig дано само на Ерик нищо да му няма.. минаха вече два часа и си реагира нормално детето... а и татито много съжалява...ама на мен ми е такова смотано Sad Cry Rolling Eyes

 а деня започна толкова добре- с дълга разходка с бъгито, въпреки, че снощи изкарахме почти безсънна нощ  Rolling Eyes
дано до утре е по-добър ден Praynig

# 86
  • Мнения: 581
Милика - сладките станаха супер, но горкият не може да си ги опита (много захар има вытре) та аз и баща му компенсираме в яденето и за него Simple Smile
Честит рожеден ден на Ян - да е жив и здрав !!!!
Мопи - честита кухня, сложи една снимка като я инсталирате....

Аз почвам да се чудя за елха - от една страна винаги сме имали, от друга страна няам кыде да я сложим. Малкият така или иначе ще я стигне и тогава ни елха ни нищо. А нещо не си падам много по изкуствените.......

# 87
  • Мнения: 581
Звезди - честито ви пырво падане от високо.  Rolling Eyes
Горе-доу на тази вызраст и Виктор се изтресе за пырви пыт и аз си изгубих ума. Добре че имат здрави черепчета и еластични.....Скоро четох в една тема "всички бебета се раждат гений, но все някога успяват да паднат на глават си"  Laughing . После колко ще си дрынка главичката като прохофи и протича......Щом след два часа е ОК и не поврыща - ще оцелее детето  Peace

# 88
  • Мнения: 1 559
Звезди,щом не повръша и не реве,нищо му няма Peace.Елисе така е падала на главата си,че просто съм си казвала в момента,край вече,няма да оцелэ Tired...наистина първото падане е мн гадно,аз ревах като магаре тогава Cry,и на нея и беше от лuлэщото столче,бях го сложила на масата....и така се издрънча на земята(добре че холната маса по ниска Laughing)....аз рев,рев
Илче как е малчо? Hug
Честит рожден ден на Ян ...Мими наистина драсни някой ред бе жена,откакто почна работа забрави и форума тук. Crossing Arms
Днес последно направих някои покупки за почивката,та няма да стъпя в  търговския до коледните празници Mr. Green...(или по точно до след нова година,че тогава се почват едни намаления едно чудо,грехота да не си понапазариш Mr. Green Laughing)

# 89
  • Мнения: 1 550
Мими 23, Честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав, да расте щастливо и обичано дете!
 newsm59 newsm67 Tada smile3510  ura  Gift

Звезди, Hug аз все се карах на нашия татко, че остава Алекс без надзор, а Алекс два пъти тупна в мое присъствие. видях го и въпреки това не можах да го предотвратя Rolling Eyes

ние сме най- накрая готови с Коледните украси. мина се без щети Mr. Green
и ние ходихме до Алакмар. не заради Коледния пазар или заради страхотните малки магазинчета, ами заради специализирания магазин за готварски неща. има чудесни неща, но понеже е специализирам представяте си и какви са цените. половинката се наложи да ме изнася от там Mr. Green поне си намерих формички за курабийки. видях в готварския форум една рецепта за елхички- пекат се звездички в различна големина и се лепят една върху друга, прави им се глазура и се получава нещо много ефектно (ако въобще ме разбрахте какво обясних Mr. Green). те ще бъдат декорацията към джиджифиловата къщичка, която искаме да изпечем за Алекс. има ги такива къщички готови- малки и нищо особено, но за 20 евро. аз за тия пари колко къщички ще изпека Whistling
майка ми и без това все се оплаква колко и е скучно тук (тя нали робува на идеята 'за лудо работи, за лудо не стой.'), тоя път съм решила да и дават все такива задачки Mr. Green
и за баща ми съм приготвила един списък със задачки Whistling

лека вечер от мен Hug

Общи условия

Активация на акаунт