Театър!

  • 52 237
  • 557
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 177
На всички, които обичат комедийни постановки, препоръчвам "Уилям Шекспир - пълни съчинения" в театър 199. Отлично направена пиеса, страхотна актьорска игра, невероятно присъствие, закачки с публиката... Произведенията на Шекспир, поднесени с рап, анахронизми... да не издавам повече Grinning
Страшно много смях, въодушевена публика, много емоции... Билетите в 199 са малко скъпи, но си струва, наистина. Ще си тръгнете заредени с настроение Grinning

# 16
много постановки съм гледала вече дори и на репетиции съм била да гледам,тятъра го знам на изуст

# 17
  • Мнения: 1 063
много постановки съм гледала вече дори и на репетиции съм била да гледам,тятъра го знам на изуст
И аз имам поглед зад кулисите.  Wink Българският театър има интересни режисьори. Имам поглед и извън БГ.
Запътилa съм се към Театър 199 спектакъла на В. Вихърова - Коко (Cоco Chanel), досега поради здравословни причини пропусках.
Ивайло Христов ще прави частен театър, Модерен театър, с интересна концепция. Споменавам го, защото има много почитатели на постановката му Ножица -трепач.




# 18
  • Мнения: 187
Страхотна тема  smile3501 newsm51 smile3501
На 15.01 ще гледам "Женско царство" в МГТ зад канала и ще пиша за впечатленията си. Другата постановка, която съм си набелязала е "Идеален мъж" в Народния театър. Имам огромно желание за "Вражалец", но не ни се получава номера със закупуването на билети.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 841
Страхотна тема  smile3501 newsm51 smile3501
На 15.01 ще гледам "Женско царство" в МГТ зад канала и ще пиша за впечатленията си. Другата постановка, която съм си набелязала е "Идеален мъж" в Народния театър. Имам огромно желание за "Вражалец", но не ни се получава номера със закупуването на билети.

Гледала съм "Женско царство" два пъти, защото дълго време бях влюбена в Антоний Аргиров (там играе Стоян) и гледах до побъркване всичко, в което участва. Ефектно и зрелищно представление. "Идеалният мъж" в Народния театър на мен ми се стори някак скучна и прекалено обикновена постановка.

# 20
  • Мнения: 790
Някой има ли впечатления от постановката " По-големият син" на театър Българска Армия. На мен ми звучи интригуващо, но прочетох доста противоречиви отзиви.
А " За народното творчество" е невероятен спектакъл. Забавен, динамичен и зареждащ. Ще отида пак непременно.

# 21
  • София
  • Мнения: 250

"Идеалният мъж" в Народния театър на мен ми се стори някак скучна и прекалено обикновена постановка.

Не мисля че прекалено обикновена е точно казано. Постановката е доста трудна и определено не всички артисти могат да се справят с тежките монолози. Малко ме разочарова Мария Каварджикова, но пък Карамазов е уникален.

Иначе в Народния горещо препоръчвам  "Дон Жуан" и "Хъшове" на Сашо Морфов и "Рейс" по Стратиев.
И НЕ препоръчвам "Да си вземеш жена от село" - по-голяма глупост скоро не бях гледала.

# 22
  • Мнения: 2 730
Гледах боговете в сатирата-хареса ми

# 23
  • София
  • Мнения: 17 286
Малко ме разочарова Мария Каварджикова, но пък Карамазов е уникален.

Точно моето мнение.

Я кажете за Вражалец, гледам, че доста хора сте го гледали - като купувах билетите бях с Иво и той изяви желание да дойде. Аз първоначално отказах, но продавачката ме увери, че ще му е забавно и че няма нецензурни "осъвременявания". Дали наистина е така? Иво е много развълнуван за първия си театър (особено като разбра, че ще е с Рачков  Laughing), но аз леко се притеснявам.

# 24
  • Мнения: 187
Който има време и желание да гледа "Женско царство". На мен лично много ми хареса и ме накара да се замисля за много неща. newsm12
След представлението излязох ухилена до ушите  smile3503, а денят ми не беше от най-добрите. Оказа се добра идея за тази вечер.
Има нещо, което обаче не ми хареса - много малка част от хората се сетиха да станат на крака накрая на постановката. Много гадно стана, защото според мен това е обидно за актьорите. Аз мисля, че с този жест ние публиката им показваме нашето уважение и признание.
Не знам дали мисля правилно, но определено не ми хареса и не знам на какво се дължи.
 

# 25
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Гледахме "Пепеляшка" в Младежкия театър. Препоръчват го за деца над 3 г.

Постановка с хубави костюми и много песни. Артистите играя добре и с чуство. Салонът беше пълен.

# 26
  • Мнения: 686
Снощи гледах "Моногамният" на 4 етаж в Народния и мога да кажа само, че беше прекрасно! И будно, и свежо, и да те накара да си помислиш, абе оставя вкус в устата дълго след като го опиташ... Аз така разбирам театъра - да ми въздейства.

Във вторник отново ще гледам "Секс, наркотици и рокенедрол" в Армията... за четвърти път. Играе се 15-та година, а почти нямаше места  Grinning

# 27
  • Мнения: 2 663
Последно гледах "Красива птичка с цвят зелен" в учебния театър на НАТФИЗ и съм страшно доволна.Представлението е много забавно и страхотно представено.

# 28
  • София
  • Мнения: 406
Някой гледа ли "Рейс"?Живея в Плевен и не е ясно дали ще гостуват в нашия театър,а искам да го гледам.Ако наистина си заслужава ща дойда до София,само някой да изкаже впечетления.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 880
страхотна тема! Hug
в сряда гледах отново "Секс, наркотици и рокендрол" с Ивайло Христов, Дони и Коцето...10 години по-късно! страхотни са!!! препоръчвам на всички, които не са го гледали още, а и на тези, които са го гледали да отидат отново, има някои нови неща вкарани... залата отново беше пълна и на крака Peace

Общи условия

Активация на акаунт