Има ли мама от София, която иска да помогне на една бедна, бургаска девойка

  • 1 632
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
ами смешно ми стана - бабите на село носят подобни,а и обявата е доста смешно поднесена   - чак да не можеш да живееш заради някви смешни обувки .... и да търсиш хора да ти ги пращат от друг град ........
Айде, ако обичаш да не ми казваш какво да нося и какво не! Не виждам какъв ти е проблема на теб!?! Какво си се тръшнала тук, все едно съм те хванала теб да ми помагаш! Аз лично съм купувала на други момичета от други градове различни неща и не виждам какво му е толкова странното и лошото в случая! По какви обувки страдам си е мой проблем! Не се затормозявай излишно! Насочи енергията си към нещо по-полезно! Почна да ми ставаш смешна!  ooooh!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
по- скоро да се осъзнае ,че не са жизненоважни  Joy
да не се вкопчва в мисълта за притежание ,това не носи щастие ,а разочарование ....
Един съвет и от мен: не давай акъл наляво надясно, без някой да ти го иска!  Peace

# 17
  • Мнения: 452
да Ладида е права ,ама скоро така не съм се забавлявала  Joy
рядко има такива сърцераздирателни молби hahaha

# 18
  • Мнения: X
Обувките ми харесват страшно много. Малко височки ми идват, ама с кеф бих ги пробвала и купила , ако са удобни.
Каква е цената, ако не е проблем да разбера?

# 19
  • Мнения: 452
 250 лева  hahaha hahaha
на мене пък тия обувки ми се струват ужасно грозни - може би затова ми стана смешно и се намесих

# 20
  • Мнения: 6 164
Не помня къде ги гледах, но наистина са модерни точно този модел. Изненадах се, защото и на мен не ми допадат, но всеки си има вкус и стил. ЛаДиДа, със здраве да си ги носиш. Simple Smile

zvetina, май ти си за психиатър. Shocked

# 21
  • Мнения: 2 726
Някой определено има нужда от лекаска помощ и това в никакъв случай НЕ Е авторката на темата.То момиченцето ще се сети само,щото и в една друга тема нещо много се беше пораздразнило и даваше коментари не на място Crazy Thinking

# 22
  • Мнения: 647
Не помня къде ги гледах, но наистина са модерни точно този модел.
Аз пък като попитах очаквах точно такъв ясен отговор - да или не. Казвам го защото ми се стори , че засегнах авторката.

# 23
  • Мнения: X
250 лева  hahaha hahaha
на мене пък тия обувки ми се струват ужасно грозни - може би затова ми стана смешно и се намесих

Да бе Mr. Green, в онлайн магазина им са 50 евро.
що се гъбаркаш?
http://www.mangoshop.com/home.faces

# 24
  • Мнения: X
Определено мисля да ходя да ги пробвам. Супер са обувчетата.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 483
Момичета, темата определено свърши предназначението си. Wink
Да се надяваме, че всички са доволни. Peace

Общи условия

Активация на акаунт