AVON- обсъждане на продукти -3

  • 32 964
  • 645
  •   2
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Тъкмо замислям да се ойогуртя (ама го измислих  Mr. Green ) с малинката. Ароматите как са - силни ли са? Ти от кой вид опита?

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Малината и ванилията, миризмите са силни колкото и лосиончетата от същата серия.

# 17
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
В к.16 кой от йогуртите е даден като ароматна старничка - нещо ми се омотват миризмите - нали са пуснали малинката, а не къпината?!?!  Blush

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Ами на мен на малини ми мирише и затова ми хареса точно този вид. Amidala благодаря за инфото Hug

# 19
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
'айде, кога ще дойдат последните три, че вече съм нетърпелива  hahaha

http://www.fragrantica.com/index.php?q=&designer=Avon&os … amp;view=Pretraga

Wish of Happiness ще го има кампания 01

# 20
  • Мнения: 530
'айде, кога ще дойдат последните три, че вече съм нетърпелива  hahaha

http://www.fragrantica.com/index.php?q=&designer=Avon&os … amp;view=Pretraga

Wish of Happiness ще го има кампания 01

 другите два парфюма ги има във втора кампания 2008 г.  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
Някой ще ми каже ли дали тези мечета са още в сила?/т.е. могат да бъдат поръчани?/
И каква им е цената?

# 22
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Някой ще ми каже ли дали тези мечета са още в сила?/т.е. могат да бъдат поръчани?/
И каква им е цената?


Мечоците бяха в каталога за к.15. Някои момичета все още имат дати за експресна поръчка по него. Цената им беше 9,90 лв., което е почти колкото стандартна цена за плюшените играчки с подобни размери, които се предлагат по магазините. В каталога беше отбелязано, че се предлагат за последен път, но съм сигурна, че ще се появат след известно време в Нетна оферта или пак с надпис "За последен път в брошурата".

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ти, Веси  bouquet

# 24
  • Мнения: 404
Ако някой е ползвал пудрата с минерали, може ли да ми каже дали цветовете отговарят на тези на фон дьо тените(almond- примерно)

# 25
  • Мнения: 155
Привет и от мен. Може ли да ми кажете портфейла на луксозния мъжки комплект на Кристиан Лакруа има ли отделение за монети? 

# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
Ако някой е ползвал пудрата с минерали, може ли да ми каже дали цветовете отговарят на тези на фон дьо тените(almond- примерно)

Според мен пудрата е с един нюанс по-тъмна.

# 27
  • Мнения: 404
Ако някой е ползвал пудрата с минерали, може ли да ми каже дали цветовете отговарят на тези на фон дьо тените(almond- примерно)

Според мен пудрата е с един нюанс по-тъмна.
Благодаря ти много.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 483
Искам да си взема някакво кремче на Avon. Simple Smile
Чудя се между Visual Perfection SPF 25 и Ageless Results SPF 15.
Отзиви?? Thinking

# 29
  • Мнения: 92
Ageless Results серията много добре ми действа, със смесена кожа съм.

Общи условия

Активация на акаунт