AVON- обсъждане на продукти -3

  • 33 005
  • 645
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 121
Аз имам въпрос относно годността на продуктите. Днес ми донесоха нощен крем Avon solutions Ageless Results Accolade на който пише, че е произведен 01.2007 като от знаците на годност разчитам 12 месеца.  Дали да го върна на дистрибутора?
Знакът за годност, който си видяла вероятно е с нарисувана отворена тубичка, което означава, че след като се отвори крема годността е толкова. Иначе мисля, че годността на кремовете беше 3 години.

# 601
  • Мнения: 491
Аз имам въпрос относно годността на продуктите. Днес ми донесоха нощен крем Avon solutions Ageless Results Accolade на който пише, че е произведен 01.2007 като от знаците на годност разчитам 12 месеца.  Дали да го върна на дистрибутора?
Срокът на годност е многократно коментиран, по принцип е 3 години от датата на производство (в твоя случай 01.2007) и 12 месеца след отварянето на продукта. Най-вероятно имаш предвид "консервната кутия" върху която пише 12. Така че спокойно, продуктът ти е в срок на годност. Peace

Да ви попитам-според вас кой ексфолиант за тяло е по-добър-този със саке и ориз или с гроздовите семена?Първият съм го ползвала и ми харесва,така че се чудя.Всъщност,кой ексфолиант е най-хубав от всичките,които предлага марката?
Аз съм за този с гроздовите семена, ароматът е разкошен, а и съм фен на цялата серия френска винотерапия.

# 602
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537

Аз имам въпрос относно годността на продуктите. Днес ми донесоха нощен крем Avon solutions Ageless Results Accolade на който пише, че е произведен 01.2007 като от знаците на годност разчитам 12 месеца.  Дали да го върна на дистрибутора?

"Съгласно Директива 26 на Министерство на здравеопазването и козметичните продукти, чл.6 т.3 - не се налага изричното упоменаване на срока на годност върху продуктите, тъй като всички продукти на Ейвън са със срок на годност 36 месеца от датата на производство.
Всички опаковки на продукти, предлагани от компанията съдържат следната информация:
- дата на производство
- време на ползване след отваряне на продукта - обозначава се със знак на кутия с отворен капак и брой месеци, в които продуктът трябва да се използва след отваряне. Този знак не присъства на всички продукти, а на продукти от категориите бяла и декоративна козметика, както и на някои тоалетни продукти"

Благодаря за информацията за дермабразиото!

# 603
  • Мнения: 452
аз пък искам да похваля хидрадиращото кремче за 24 часова хидратация - монго лек ,мирише много приятно и съм много доволна !Също така съм доволна и от маската за мазна кожа - има въътре едни малки зелени топченца и много хубаво стяга и изсушава мазната кожа !Много съм доволна !

# 604
  • Мнения: 550
аз пък си поръчах една зелена капсулка, от едната страна е четка, от другата гъба. нещо не мога да разбера как да ги ползвам, пише, че се ползва за маски и измиваща козметика, но кое точно за какво е? измислих им аз приложение, ама дали е така? мислех да питам козметичката си, но ще се радвам ако и тук споделите впечатления и отзиви и как точно я ползвате?

# 605
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
аз пък си поръчах една зелена капсулка, от едната страна е четка, от другата гъба. нещо не мога да разбера как да ги ползвам, пише, че се ползва за маски и измиваща козметика, но кое точно за какво е? измислих им аз приложение, ама дали е така? мислех да питам козметичката си, но ще се радвам ако и тук споделите впечатления и отзиви и как точно я ползвате?

Гъбата се използва за разнасяне на маски а четката за измиващи гелове

# 606
  • Мнения: 994
Аз имам въпрос относно годността на продуктите. Днес ми донесоха нощен крем Avon solutions Ageless Results Accolade на който пише, че е произведен 01.2007 като от знаците на годност разчитам 12 месеца.  Дали да го върна на дистрибутора?
Годността на всички продукти на Ейвън е 36 месеца

# 607
  • Мнения: 994
аз пък искам да похваля хидрадиращото кремче за 24 часова хидратация - монго лек ,мирише много приятно и съм много доволна !Също така съм доволна и от маската за мазна кожа - има въътре едни малки зелени топченца и много хубаво стяга и изсушава мазната кожа !Много съм доволна !
Ох и аз съм луда по тази зелената маска на сълюшън (зелената), нали? После наистина си чувствам чиста кожата, но задължително след това слагам и хидратиращ крем, защото малко ми изсушава

# 608
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Здравейте момичета, пуснах запитване и в другата тема но ще опитам и тук.
Имам едно въпросе за подаръчния комплект от стр.14. Кажете ми нещо и за сенките от комплекта, като текстура и съответно като цветове. На мен гамата ми в дрехите е синя. По принцип съм със светла коса и очи, но ме притеснява да не би синьити да е много ярко и блестящо защото го искам за всекидневна употреба. Ако не е подходящ цвят какво бихте ми препоръчали като се има в предвид че кожата ми не е от синкаво белите а с лека жълтинка...
 

Надявам се да няма уловка. Наистина цената е прекалено добра - отделните продукти се предлагат дори в намаления вариант на цените съответно 27,90,19,90 и 9,90 лв., което е значително повече от стойността, на която е обявен комплекта  Peace Rolling Eyes

Някой беше попитал за мъжкия комплект за маникюр от нетната оферта. Имах го поръчан за близка приятелка, но чак преди месец ми сподели, че нокторезачката се счупила много бързо. Като цяло набюлденията ми за тези продукти е, че не са качествени - нито мъжките, нито дамските комплекти за маникюр си заслужават.

# 609
  • Мнения: 13 989
Здравейте момичета, пуснах запитване и в другата тема но ще опитам и тук.
Имам едно въпросе за подаръчния комплект от стр.14. Кажете ми нещо и за сенките от комплекта, като текстура и съответно като цветове. На мен гамата ми в дрехите е синя. По принцип съм със светла коса и очи, но ме притеснява да не би синьити да е много ярко и блестящо защото го искам за всекидневна употреба. Ако не е подходящ цвят какво бихте ми препоръчали като се има в предвид че кожата ми не е от синкаво белите а с лека жълтинка...
 

Надявам се да няма уловка. Наистина цената е прекалено добра - отделните продукти се предлагат дори в намаления вариант на цените съответно 27,90,19,90 и 9,90 лв., което е значително повече от стойността, на която е обявен комплекта  Peace Rolling Eyes

Някой беше попитал за мъжкия комплект за маникюр от нетната оферта. Имах го поръчан за близка приятелка, но чак преди месец ми сподели, че нокторезачката се счупила много бързо. Като цяло наблюденията ми за тези продукти е, че не са качествени - нито мъжките, нито дамските комплекти за маникюр си заслужават.

Мерси много
прицелила съм се към този комплект, само не мога да избера сенките
Харесва ми синьото, но ме е страх че може да е прекалено ярко а аз  го искам за по честа употреба. Мислех си за някой по неутрален цвят като Bare или Topaz ( Pearl ми се струва много блестящо ) но пък ми се струват малко по-кафеникави ...
Какво би ме посъветвала ?

П.С Благодаря и за инфото за мъжкия комплект, беше ми харесал защото може да комплектува и побере всичко на едно място.

# 610
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Чертичка, за съжаление не съм ги ползвала, нито са ми поръчвани сенки от тази серия и не мога да ти дам отзиви точно сега. Този комплект мисля да си го пусна за мен със сенките в нюанс розово или бежово - още съм в чуденка.  След около две седмици мога да ти дам повече информация - дали цветовете съвпадат и дали са блестящи и покривни сенките. За сега съм навита да го поръчам, все пак оставям една вратичка да се откажа, ако нещо прекаля с другите неща.
Надявам се другите момичета да споделят отзиви за тези сенки.

# 611
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Здравейте момичета, пуснах запитване и в другата тема но ще опитам и тук.
Имам едно въпросе за подаръчния комплект от стр.14. Кажете ми нещо и за сенките от комплекта, като текстура и съответно като цветове. На мен гамата ми в дрехите е синя. По принцип съм със светла коса и очи, но ме притеснява да не би синьити да е много ярко и блестящо защото го искам за всекидневна употреба. Ако не е подходящ цвят какво бихте ми препоръчали като се има в предвид че кожата ми не е от синкаво белите а с лека жълтинка...
 

Надявам се да няма уловка. Наистина цената е прекалено добра - отделните продукти се предлагат дори в намаления вариант на цените съответно 27,90,19,90 и 9,90 лв., което е значително повече от стойността, на която е обявен комплекта  Peace Rolling Eyes

Някой беше попитал за мъжкия комплект за маникюр от нетната оферта. Имах го поръчан за близка приятелка, но чак преди месец ми сподели, че нокторезачката се счупила много бързо. Като цяло наблюденията ми за тези продукти е, че не са качествени - нито мъжките, нито дамските комплекти за маникюр си заслужават.

Мерси много
прицелила съм се към този комплект, само не мога да избера сенките
Харесва ми синьото, но ме е страх че може да е прекалено ярко а аз  го искам за по честа употреба. Мислех си за някой по неутрален цвят като Bare или Topaz ( Pearl ми се струва много блестящо ) но пък ми се струват малко по-кафеникави ...
Какво би ме посъветвала ?

П.С Благодаря и за инфото за мъжкия комплект, беше ми харесал защото може да комплектува и побере всичко на едно място.

Здравей,
цвета на сенките бих определила по-точно като млечни...Виждала съм зеления "Минт",блестящ,покривен и много сладък цвят.....

# 612
  • Мнения: 619
Да кажа за Сигнатюр-изключително доволна съм...скоро не съм попадала на чак толкова траен парфюм.Даже Инкандисънса държи поне наполовина време,ако не и по-малко...

# 613
  • Мнения: 880
Да кажа за Сигнатюр-изключително доволна съм...скоро не съм попадала на чак толкова траен парфюм.Даже Инкандисънса държи поне наполовина време,ако не и по-малко...

Тъкмо се чудех дали да го поръчам на моя,като аромат много ми хареса.

# 614
  • Мнения: 619
Оооо,аромата е невероятен-за мен,разбира се.По тази причина го ползвам аз,а не съпругът ми  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт